duza srebrna bizuteria
Salon Jubilerski - Bytom

SixSilver Jubiler Bytom, Plac Tadeusza Kościuszki 1

Informacje o firmie:

 • Telefon: 730 602 666
 • Strona internetowa: https://sixsilver.pl/
 • Adres: Plac gen, plac Tadeusza Kościuszki 1, 41-902 Bytom, Polska
 • Godziny otwarcia:
  • poniedziałek: 09:00–21:00
  • wtorek: 09:00–21:00
  • środa: 09:00–21:00
  • czwartek: 09:00–21:00
  • piątek: 09:00–21:00
  • sobota: 09:00–21:00
  • niedziela: 09:00–21:00
 • Kategoria: Salon Jubilerski
 • Wysokość cen: Nie podano

Najnowsze opinie o firmie:

Najlepszy wybór pod zakup obrączek. Sprawdziliśmy wszystkich jubilerów pod tym kątem i w naszym wypadku ich oferta najbardziej przypadła nam do gustu
Reklamowałam zakupione kolczyki. Reklamacja została rozpatrzona szybko i pozytywnie. Zdecydowanie polecam ten sklep!
Porównałam ceny w całej galerii, ten sklep ma zdecydowanie najlepsze.
Kupiłam tu ładny naszyjnik. Obsługa była ok.
Jest extra. Począwszy od pomocnej obsługi, aż po korzystne ceny, tak więc polecam

Jak dojechać?

SixSilver Jubiler Bytom, Plac gen

Informacje ogólne

W samym sercu Bytomia, na placu Tadeusza Kościuszki 1, kryje się miejsce, które jest nie tylko jubilerem, ale prawdziwą kolebką pięknej biżuterii – salon jubilerski SIXSILVER. To miejsce, które nie tylko spełni Twoje marzenia o złotej biżuterii w Bytomiu, ale także przekracza oczekiwania każdego miłośnika szlachetnych kruszców. Co wyróżnia SIXSILVER spośród innych jubilerów? To nie tylko złota biżuteria, ale także szeroki wybór obrączek ślubnych, pierścionków zaręczynowych oraz biżuterii od światowych producentów.

SIXSILVER to prawdziwa skarbnica złota, gdzie każdy detal biżuterii jest nie tylko piękny, ale także starannie wykonany. Oferta salonu jest zróżnicowana, pozwalając każdemu znaleźć coś, co idealnie odzwierciedla jego styl i osobowość. Niezależnie od tego, czy marzysz o subtelnej bransoletce, eleganckim naszyjniku, czy może klasycznym pierścionku – SIXSILVER ma to, czego potrzebujesz.

Co sprawia, że SIXSILVER jest niekwestionowanym liderem w świecie złotej biżuterii w Bytomiu? To połączenie tradycji jubilerskiej z nowoczesnością. Złota biżuteria dostępna w salonie to nie tylko ozdoba, to prawdziwy klejnot, który przetrwa wieki. Każdy detal jest dopracowany, by zachować trwałość i niepowtarzalny blask na przestrzeni lat.

Odwiedzając salon jubilerski SIXSILVER, nie tylko znajdziesz złotą biżuterię swoich marzeń, ale także doświadczysz niezapomnianej obsługi klienta. Personel jest profesjonalny, taktowny i gotowy, by pomóc w dokonaniu najlepszego wyboru. To miejsce, gdzie Twoje marzenia o doskonałej biżuterii stają się rzeczywistością.

Podsumowanie opinii

Klienci chwalą SixSilver za doskonały wybór biżuterii, profesjonalną obsługę oraz konkurencyjne ceny. Opinie podkreślają także szybkość i pozytywne rozpatrzenie reklamacji, co świadczy o wysokiej jakości obsługi klienta. Sklep cieszy się zasłużoną rekomendacją ze względu na doskonałe doświadczenia klientów z zakupów.

Lokalizacja

Salon SixSilver znajduje się w sercu Bytomia, obok Placu Tadeusza Kościuszki. Okolica oferuje doskonałe połączenia komunikacyjne oraz wygodne miejsca parkingowe, co sprawia, że wizyta w sklepie jest łatwa i komfortowa dla klientów.

Kontakt

Zachęcamy do kontaktu z SixSilver poprzez numer telefonu: 730 602 666 lub odwiedzenie strony internetowej: https://sixsilver.pl/. Zapraszamy również do osobistych odwiedzin salonu pod adresem: Plac gen, Plac Tadeusza Kościuszki 1, 41-902 Bytom, Polska.

The featured image was randomly selected. It is an unlikely coincidence if it is related to the post.