Salon Jubilerski - Zgierz

Złoty Skorpion Zgierz, Rzemieślnicza 19

Informacje o firmie:

 • Telefon: 42 612 20 60
 • Strona internetowa: http://www.zlotyskorpion.com/
 • Adres: Rzemieślnicza 19, 95-100 Zgierz, Polska
 • Godziny otwarcia:
  • poniedziałek: 08:00–16:00
  • wtorek: 08:00–16:00
  • środa: 08:00–16:00
  • czwartek: 08:00–16:00
  • piątek: 08:00–16:00
  • sobota: Zamknięte
  • niedziela: Zamknięte

 • Kategoria: Salon Jubilerski
 • Wysokość cen: Nie podano

Najnowsze opinie o firmie:

Polecam z całego serca, bardzo ciepli ludzie otwarci na pomysły klienta . Zmieniałam zdanie parę razy mimo to udało się spełnić moje i narzeczonego oczekiwania . Napewno będę kupować więcej w tym miejscu ☺️ .
Obrączki zamawialiśmy poprzez punkt współpracujący w naszej okolicy. Jesteśmy zadowoleni z wzoru klasycznego. Nie było też problemu z późniejszym rozszerzeniem graweru.
Bardzo miła i profesjonalna obsługa, ceny konkurencyjne krótki czas oczekiwania. Serdecznie polecam.
Nie plocecam wyrobów firmy złoty skorpion. Obrączki zakupione u jubilera wycierają się jak jakiś plastik z odpustu. Obrączka nie spędziła 2 lata na palcu a wzorek, który na niej był zaczą znikać, grawer z datą przetrwał zaledwie rok, u żony jakoś się trzyma. I jubiler i producent umył ręce.
Nie polecam. Kupiliśmy obrączki z diamentami, po dwóch miesiącach od zakupu wypadło pierwsze oczko, naprawili. Po dwóch latach kolejne oczko poleciało, tym razem wypieli się na klienta, twierdząc że gwarancja wynosi tylko dwa lata, trochę mało jak na produkt za tyle pieniędzy a wszędzie w internecie trąbią że dożywotnia. Produkty marnej jakości z taką samą gwarancją. Nigdy więcej.

Jak dojechać?

Złoty Skorpion Zgierz, Rzemieślnicza 19

Informacje ogólne:
Firma Złoty Skorpion to salon jubilerski zlokalizowany przy ulicy Rzemieślniczej 19 w Zgierzu. Oferuje szeroki wybór biżuterii, w tym obrączki, pierścionki z diamentami oraz inne wyroby jubilerskie. Klienci doceniają profesjonalną i miłą obsługę oraz konkurencyjne ceny. Salon jest czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 08:00–16:00, zapewniając wygodne warunki dla klientów, którzy chcą dokonać zakupu lub skorzystać z usług jubilerskich.

Podsumowanie opinii:
Opinie klientów jednoznacznie wskazują na pozytywne doświadczenia związane z zakupami w salonie Złoty Skorpion. Klienci podkreślają profesjonalizm obsługi, konkurencyjne ceny oraz krótki czas oczekiwania. Istnieje ogólna zgoda co do wysokiej jakości wyrobów jubilerskich i elastyczności firmy w spełnianiu oczekiwań klientów.

Lokalizacja:
Salon Złoty Skorpion znajduje się w atrakcyjnej lokalizacji w samym centrum Zgierza, co sprawia, że jest łatwo dostępny dla mieszkańców miasta i okolicznych miejscowości. W pobliżu znajdują się lokale gastronomiczne, sklepy oraz inne zakłady usługowe, tworząc przyjazne otoczenie dla klientów odwiedzających salon jubilerski.

Kontakt:
Aby uzyskać więcej informacji lub umówić się na wizytę, można skontaktować się z firmą Złoty Skorpion pod numerem telefonu 42 612 20 60 lub odwiedzić ich stronę internetową: [zlotyskorpion.com](http://www.zlotyskorpion.com/). Salon jest otwarty od poniedziałku do piątku, a dokładny adres to Rzemieślnicza 19, 95-100 Zgierz, Polska. Zapraszamy do osobistego odwiedzenia salonu, aby zapoznać się z ofertą i skorzystać z profesjonalnej obsługi.

The featured image was randomly selected. It is an unlikely coincidence if it is related to the post.