Gdynia - Salon Jubilerski

Złotnik Rafiński Gdynia Gdynia, Jana Brzechwy 1

Informacje o firmie:

Najnowsze opinie o firmie:

Super miła obsługa, panowie bardzo profesjonalni i uprzejmi. Naprawa wykonana szybko i dokładnie. Polecam!
Razem z mężem kupiliśmy tutaj obrączki. Byliśmy tak zadowoleni z zakupu i miłej obsługi, że wróciliśmy po kolejny zakup – złoty łańcuszek z medalikiem. Duży wybór biżuterii, bardzo dobre ceny oraz miły i cierpliwy Pan sprawiają, że do tego miejsca chce się wracać. Już wiemy, że kolejne zakupy będą tylko w tym małym, kameralnym, ale pełnym profesjonalizmu miejscu.
Zakupiliśmy 4 lata temu obrączki u tego Pana, jesteśmy bardzo zadowoleni. Zakup był szybki w bardzo sympatycznej atmosferze. Ponadto niedawno byliśmy zmniejszyć obrączkę męża. Pan zrobił to szybko, na miejscu i do tego nie wziął ani złotówki. Serdecznie polecam!
Jubiler na wysokim poziomie . Ogromny wybór , ceny do negocjacji , obsługa profesjonalna . Wszystko co z tematem złota to tylko i wyłącznie na Karwinach w tym miejscu . Polecam
Naprawiam tam złoto i srebro, kupuje również. Zawsze usługi na najwyższym poziomie. Profesjonalne porady i pomoc. Wspaniały złotnik i fachowa obsługa i naprawy. Dziękuję i polecam!

Jak dojechać?

Złotnik Rafiński Gdynia Gdynia, Jana Brzechwy 1

Informacje ogólne:

Firma Złotnik Rafiński oferuje bogaty asortyment biżuterii, w tym obrączki, łańcuszki i inne wyroby ze złota i srebra. Klienci doceniają profesjonalną obsługę oraz miłą atmosferę panującą w sklepie. Lokalizacja firmy przy ul. Jana Brzechwy 1 w Gdyni pozwala łatwo dotrzeć do sklepu zarówno samochodem jak i komunikacją publiczną. Godziny otwarcia umożliwiają odwiedziny przez większą część tygodnia, z wyjątkiem sobót i niedziel.

Podsumowanie opinii:

Opinie klientów jednogłośnie wskazują na wysoką jakość obsługi oraz bogaty wybór biżuterii. Klienci doceniają profesjonalizm i fachową poradę, co sprawia, że chętnie wracają do tego miejsca. Sklep cieszy się pozytywną opinią zarówno pod względem asortymentu, jak i obsługi klienta.

Lokalizacja:

Sklep znajduje się przy ul. Jana Brzechwy 1 w Gdyni, w okolicy której można znaleźć różnorodne sklepy, restauracje i inne punkty usługowe. Z łatwością można do niego dotrzeć zarówno z Gdańska, jak i pozostałych części Gdyni.

Kontakt:

Zainteresowani mogą skontaktować się z firmą pod numerem telefonu 58 629 27 87 lub odwiedzić ich stronę internetową: wspanialewesele.com.pl. Osoby zainteresowane mogą także osobiście odwiedzić sklep przy adresie Jana Brzechwy 1, 81-590 Gdynia.

The featured image was randomly selected. It is an unlikely coincidence if it is related to the post.