Radom - Salon Jubilerski

Złotnik-Jubiler-Grawer Radom – Tadeusz Krzysztof Fert – Mistrz Złotnictwa Radom, Juliusza Słowackiego 89

Informacje o firmie:

 • Telefon: 794 077 531
 • Strona internetowa: https://zotnik-jubiler-radom-zakad-jubilerski-tk-fert.business.site/
 • Adres: Juliusza Słowackiego 89, 26-604 Radom, Polska
 • Godziny otwarcia:
  • poniedziałek: 11:00–19:30
  • wtorek: 11:00–19:30
  • środa: 11:30–19:30
  • czwartek: 11:00–19:30
  • piątek: 11:00–19:30
  • sobota: 12:00–17:00
  • niedziela: Zamknięte

 • Kategoria: Salon Jubilerski
 • Wysokość cen: Nie podano

Najnowsze opinie o firmie:

Z czystym sumieniem mogę polecić skorzystanie z usług u Pana Krzysztofa. Pan Krzysztof zna się na rzeczy, starannie wykonuje swoją pracę. Usługa zmniejszania pierścionka zaręczynowego na 5+.
Usługa zmniejszenia pierścionka zaręczynowego wykonana bardzo precyzyjnie i szybko. Pan Tadeusz szczegółowo wyjaśnił jak to zostanie zrobione, wykonał bardzo dokładne pomiary aby wreszcie dobrać odpowiedni rozmiar. Specjalista w swoim fachu to dobre określenie na Pana Tadeusza. Nie dość, że swoją robotę wykonuje bezbłędnie to jeszcze jest bardzo kulturalny i sympatyczny. Z pewnością wrócę tutaj z każdą biżuteria jak również po obrączki ślubne.
Pan Tadeusz bardzo miły człowiek z niecodziennym podejściem do klienta.Teraz cieżko spotkać takich ludzi!Obrączki piękne. Bardzo starannie wykonane, mistrzowska robota!!!. Zdjęcie dokładnie oddaje rzeczywisty wygląd.Atrakcyjna cena!W salonach płacimy za markę ,a tutaj mamy czystą pracę reczną połączoną z wieloletnim doświadczeniem oraz miłością do tego co się robi.To mój pierwszy zakup i napewno nie ostatni.Pozdrawiam 🙂
Pan Tadeusz bardzo miły człowiek z cudownym podejściem do klienta. Super atmosfera. Obrączki bardzo starannie wykonane. To nasz pierwszy zakup i na pewno nie ostatni. Będziemy polecać pana Tadeusza każdemu. Pozdrawiamy i jeszcze raz dziękujemy 🙂
Jestem pod wielkim wrażeniem! Pan Tadeusz z pełnym zaangażowaniem, profesjalizmem i fachem w ręku zrobił właśnie to! Naprostował bardzo cienkie złote kolczyki, które myślałam, że pójdą na stracenie. Polecam serdecznie!

Jak dojechać?

Złotnik-Jubiler-Grawer Radom - Tadeusz Krzysztof Fert - Mistrz Złotnictwa Radom, Juliusza Słowackiego 89

Na podstawie podanych danych, mogłoby to wyglądać mniej więcej tak:

Informacje o firmie:

Firma Złotnik-Jubiler-Grawer Radom oferuje szeroki asortyment wysokiej jakości biżuterii, w tym pierścionki zaręczynowe, obrączki ślubne oraz inne unikatowe wyroby. Zlokalizowana jest przy Juliusza Słowackiego 89, 26-604 Radom, Polska. Specjaliści z wieloletnim doświadczeniem zapewniają profesjonalną obsługę klienta oraz usługi jubilerskie na najwyższym poziomie.

Podsumowanie opinii:

Klienci zachwalają firma Złotnik-Jubiler-Grawer Radom za profesjonalizm, staranność i wysoką jakość świadczonych usług. Opinie potwierdzają, że Pan Tadeusz oraz inni specjaliści to mistrzowie w swoim fachu, zapewniający wyjątkowe podejście do klienta oraz perfekcyjne wykonanie biżuterii. Firma cieszy się dobrą opinią ze względu na indywidualne podejście do klienta oraz wysoką jakość produktów i usług jubilerskich.

Lokalizacja:

Okolica w pobliżu adresu firmy Juliusza Słowackiego 89, 26-604 Radom, Polska, oferuje dogodne położenie i łatwy dostęp do wielu atrakcji oraz sklepów. Ponadto, w niewielkiej odległości znajdują się różne restauracje, lokale usługowe oraz inne punkty handlowe, co sprzyja komfortowemu spędzaniu czasu w trakcie realizacji zakupów jubilerskich.

Kontakt:

The featured image was randomly selected. It is an unlikely coincidence if it is related to the post.