Olsztyn - Salon Jubilerski

Zaręba Andrzej. Sklep i zakład złotniczy Olsztyn, Partyzantów 66

Informacje o firmie:

 • Telefon: 89 527 23 70
 • Strona internetowa: http://zlotnik.olsztyn.pl/
 • Adres: Partyzantów 66, 10-523 Olsztyn, Polska
 • Godziny otwarcia:
  • poniedziałek: 09:30–17:00
  • wtorek: 09:30–17:00
  • środa: 09:30–17:00
  • czwartek: 09:30–17:00
  • piątek: 09:30–17:00
  • sobota: 09:30–13:00
  • niedziela: Zamknięte

 • Kategoria: Salon Jubilerski
 • Wysokość cen: Nie podano

Najnowsze opinie o firmie:

Nie polecam! Podwójnie się zastanów niż tu przyjdziesz. Zleciłam proste, delikatne, małe wygrawerowanie inicjałòw na złotym antycznym zegarku od babci. Dostałam z powrotem porysowany (wręcz uszkodzony) zegarek, a inicjały wygrawerowane były w tragicznym stanie – całkiem co innego niż ustaliliśmy. Bardzo przykra sytuacja, bo zegarek miał dla mnie wyjątkowe znaczenie, a im to ewidentnie zwisa, nawet nie przeprosili tylko mówili ze tak miało być.
Nie polecam. Usługa jubilerska zlecona 14.01.2023. Obsadzenie kamienia w złoty pierścionek. Termin podany przez właściciela to koniec miesiąca. Po moim kontakcie telefonicznym 09.02.2023 pierścionek miał być gotowy 14.02.2023. 15.02.2023 zgłosiłem się po odbiór. Pierścionek niegotowy. Brak wcześniejszej informacji o opóźnieniu. Odstąpiłem od wykonania usługi ze względu na brak zaufania do firmy. P.S. Dobra wola i mnóstwo cierpliwości zostałyby okazane w przypadku poinformowania mnie o problemach. Wtedy uniknąłbym daremnej podróży 160km w tę i z powrotem…
Polecam:)! Bardzo rzetelnie i fachowo. Terminowo i co najważniejsze nie za miliony:) zawsze z żoną kupujemy u tego jubilera i nigdy nas nie zawiódł gwarancję i poprawki zawsze robione prawie że od reki. Można przerobić złoto i jest wykonane bardzo starannie i solidnie. Jeszcze raz polecam.
Niechlujne i niedokładnie zlutowany łańcuszek. Bardzo brzydko wykonana usługa . Prosiłem o wyczyszczenie, a dostałem w miejscu naprawy ciemny i brudzący. W domu musiałem sam doczyścić. Dziwna aura panuje w tym miejscu… Pierwszy i ostatni raz tam poszedłem.
Niska jakość świadczonych usług, niemiła obsługa. Nie polecam

Jak dojechać?

Zaręba Andrzej. Sklep i zakład złotniczy Olsztyn, Partyzantów 66

Informacje ogólne

Sklep i zakład złotniczy Andrzej Zaręba to miejsce, w którym klienci znajdą szeroki asortyment biżuterii oraz usługi jubilerskie na najwyższym poziomie. Znajduje się przy ul. Partyzantów 66 w Olsztynie, otwarte w wygodnych godzinach, co sprawia, że jest dostępne dla klientów przez większą część tygodnia. Obsługa jest profesjonalna i rzetelna, zwracając uwagę na dokładność i estetykę wykonywanych usług. Firma stawia na zadowolenie klienta, oferując także możliwość kontaktu telefonicznego pod numerem 89 527 23 70 oraz odwiedzenia ich strony internetowej: zlotnik.olsztyn.pl.

Podsumowanie opinii

Firma cieszy się zróżnicowanymi opiniami klientów. Niektórzy wyrażają rozczarowanie związane z jakością usług, podczas gdy inni chwalą rzetelność oraz fachowe podejście personelu. Istnieją jednak opinie krytyczne, które sugerują, że niektórzy klienci nie byli do końca zadowoleni ze świadczonych usług. Ostatecznie, opinie te wskazują na konieczność ścisłej kontroli jakości usług i obsługi klienta.

Lokalizacja

Sklep i zakład złotniczy Andrzej Zaręba znajduje się w malowniczej okolicy, tuż przy ul. Partyzantów w Olsztynie. W pobliżu można znaleźć różnorodne lokale usługowe oraz niewątpliwie cieszyć się urokami miasta. Jest to wygodne miejsce dla klientów poszukujących wyjątkowych produktów jubilerskich oraz usług związanych z biżuterią.

Kontakt

Zainteresowani kontaktując się z firmą mogą skorzystać z numeru telefonu: 89 527 23 70, odwiedzić stronę internetową: zlotnik.olsztyn.pl, lub osobiście odwiedzić sklep, znajdujący się pod adresem: Partyzantów 66, 10-523 Olsztyn, Polska.

The featured image was randomly selected. It is an unlikely coincidence if it is related to the post.