Gdańsk - Salon Jubilerski

Zakład Złotniczy Wiesław Szulakowski Gdańsk, Korzenna 1c

Informacje o firmie:

 • Strona internetowa: https://www.facebook.com/LOMBARDCOOL/
 • Adres: Korzenna 1c, 80-851 Gdańsk, Polska
 • Godziny otwarcia:
  • poniedziałek: 10:00–17:00
  • wtorek: 10:00–17:00
  • środa: 10:00–17:00
  • czwartek: 10:00–17:00
  • piątek: 10:00–17:00
  • sobota: Zamknięte
  • niedziela: Zamknięte

 • Kategoria: Salon Jubilerski
 • Wysokość cen: Nie podano

Najnowsze opinie o firmie:

Wspaniały człowiek, bardzo miły i uczynny. Wiem, że okulary to nie złoty pierścionek, ale naprawił mi (zespawał uszkodzoną metalową oprawkę) od ręki i to tak, że śladu nie ma. A wcześniej obdzwoniłam chyba wszystkich optyków w Gdańsku i albo takich rzeczy nie robią, albo dają termin na 10-14 dni.
Bardzo dobry fachowiec!Poradził sobie z moja obrączką mimo, iż wszyscy dookoła odmawiali tłumacząc się, że nie da się jej powiększyć. Nawet sam sklep Yes, w którym była zakupiona, szczerze nie polecam ich przy okazji. A ten Pan nie dość, że zrobił ją bdb to jeszcze za bardzo niską cenę. Bardzo polecam!!!
Prawdziwy fachowiec – naprawa łańcuszka wykonana profesjonalnie i bardzo szybko a cena bardzo atrakcyjna w porównaniu do konkurencji. Gorąco polecam!
Brak informacji że złotnik nieczynny Jedziesz 10km żeby się dowiedzieć że zamknięte
Krzyż się zepsuł, został tu naprawiony, został też wzmocniony, zabrali się za niedrogą robotę, wszystko mi się podobało

Jak dojechać?

Zakład Złotniczy Wiesław Szulakowski Gdańsk, Korzenna 1c

Na podstawie podanych danych, opis na stronę internetową w HTML (bez tagów doctype,head) może wyglądać następująco:

Informacje ogólne:

Firma Zakład Złotniczy Wiesław Szulakowski w Gdańsku oferuje profesjonalne usługi z zakresu jubilerstwa. Zajmuje się naprawą i obróbką biżuterii, dostarczając klientom wysoką jakość usług. Zlokalizowana przy ulicy Korzennej 1c, firma zapewnia dogodny dostęp do swoich usług. Klienci chwalą fachowość oraz szybkość działań, co czyni Zakład Złotniczy Wiesław Szulakowski popularnym wyborem w Gdańsku.

Podsumowanie opinii:

Opinie klientów jednoznacznie wskazują, że Zakład Złotniczy Wiesław Szulakowski wyróżnia się wysoką jakością usług oraz profesjonalizmem. Klienci doceniają szybkość napraw, atrakcyjne ceny oraz przyjazne podejście właściciela. Firma cieszy się pozytywnymi rekomendacjami, co świadczy o jej solidnej reputacji na rynku jubilerskim.

Lokalizacja:

Zakład Złotniczy Wiesław Szulakowski znajduje się w pobliżu Korzennej 1c w Gdańsku. Okolica charakteryzuje się dogodnym dojazdem oraz licznymi punktami handlowo-usługowymi. W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się sklepy, restauracje oraz inne punkty usługowe, co sprawia, że wizyta w firmie może być łatwo połączona z innymi sprawami.

Kontakt:

Zachęcamy do kontaktu z Zakładem Złotniczym Wiesław Szulakowski poprzez odwiedzenie ich strony internetowej https://www.facebook.com/LOMBARDCOOL/ lub bezpośrednie odwiedziny pod adres: Korzenna 1c, 80-851 Gdańsk, Polska.

Mam nadzieję, że powyższy opis będzie pomocny! Jeśli masz jakieś dodatkowe pytania, śmiało pytaj!

The featured image was randomly selected. It is an unlikely coincidence if it is related to the post.