Salon Jubilerski - Szczawno-Zdrój

YES Szczawno-Zdrój, Łączyńskiego 44

Informacje o firmie:

 • Telefon: 501 482 547
 • Strona internetowa: https://yes.pl/
 • Adres: Łączyńskiego 44, 58-310 Szczawno-Zdrój, Polska
 • Godziny otwarcia:
  • poniedziałek: 09:00–21:00
  • wtorek: 09:00–21:00
  • środa: 09:00–21:00
  • czwartek: 09:00–21:00
  • piątek: 09:00–21:00
  • sobota: 09:00–21:00
  • niedziela: 10:00–18:00

 • Kategoria: Salon Jubilerski
 • Wysokość cen: Nie podano

Najnowsze opinie o firmie:

Salon nie pracuje zgodnie z podanymi godzinami pracy. Jest zamykany wczesniej niz powinien.
Kilkukrotnie byłam klientką YES w Szczawnie Zdroju i do dnia dzisiejszego (4.01) nie miałam najmniejszych zastrzeżeń wobec pracowników. Dziękuję Pani Edycie, która słusznie zwróciła uwagę przy wymianie pierścionka, że to nie sklep tylko już bank, za najdłużej trwającą wymianę towaru z jaką kiedykolwiek miałam doczynienia, za to prychanie pod nosem i finalnie dziękuję za trzaśnięciem pudełkiem z pierścionkiem o ladę. Dawno nie czułam się tak olana i źle potraktowana w miejscu w którym do tej pory obsługa była perfekcyjna.
Obsługa niezwykle zaangażowana, uważna na potrzeby klienta i doskonale znająca posiadany asortyment. Sympatia, szczerość i chęć pomocy pozwala się czuć mile widzianą osobą. Inwestowany czas nie ma ograniczeń, nie byłam ani zbywana, ani pośpieszana 🙂 Jeden z salonów we Wrocławiu przy TEJ obsłudze wypada niezwykle blado! Pozdrawiam obie Panie Anie.
Bardzo miła i profesjonalna obsługa. Życzliwość oraz zaangażowanie Pani zrobiło na mnie wrażenie. Poświęciła mi czas i uśmiech a dzięki Jej doradztwu wreszcie zdecydowałam się na pierścionek i to ten najważniejszy w życiu! Jestem Pani bardzo wdzięczna! Jestem zadowolona i szczęśliwa! Dziękuję!
Brak profesjonalnej obsługi. Dowiedziałem się że białe złoto to pierwiastek i występuje w środowisku… Pani nie ma pojęcia o tym co sprzedaje… Białe złoto to połączenie złota ok 75% z niklem i cynkiem które są tańszymi metalami.

Jak dojechać?

YES Szczawno-Zdrój, Łączyńskiego 44

Informacje ogólne:

Firma YES to salon jubilerski z lokalizacją w Szczawnie-Zdroju. Specjalizuje się w szerokim asortymencie biżuterii, oferując najnowsze trendy oraz klasyczne wzory. Obsługa cechuje się profesjonalizmem i troską o potrzeby klienta. Salon znajduje się przy ulicy Łączyńskiego 44, co zapewnia wygodny dostęp dla mieszkańców i turystów. Godziny otwarcia są elastyczne, umożliwiając wizytę w dogodnym czasie. Zrozumiałe ceny oraz wysoka jakość produktów to cechy wyróżniające tę firmę.

Podsumowanie opinii:

Opinie klientów odzwierciedlają różnorodność doświadczeń związanych z wizytą w salonie YES. Zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze wskazują na istotność obsługi klienta oraz jakość świadczonych usług. Mimo różnic, istnieje możliwość znalezienia idealnej biżuterii przy wsparciu zaangażowanej obsługi, która ceni indywidualne podejście i profesjonalizm.

Lokalizacja:

Salon jubilerski YES znajduje się w malowniczej okolicy Szczawna-Zdroju, zapewniając łatwy dostęp do atrakcji turystycznych i urokliwych zakątków. Ul. Łączyńskiego 44 to doskonałe miejsce dla miłośników biżuterii, a także dla osób poszukujących niezwykłych prezentów. Niedaleko znajdują się urokliwe szlaki spacerowe, parki oraz miejsca kulturalne, co czyni to miejsce atrakcyjnym dla klientów podróżujących z dala od codziennego zgiełku.

Kontakt:

The featured image was randomly selected. It is an unlikely coincidence if it is related to the post.