Gdynia - Salon Jubilerski

WIELOCHA – Salon Jubilerski Gdynia, Władysława IV 47

Informacje o firmie:

 • Telefon: 502 203 333
 • Strona internetowa: http://www.wielocha.pl/
 • Adres: Władysława IV 47, 81-384 Gdynia, Polska
 • Godziny otwarcia:
  • poniedziałek: 11:00–18:00
  • wtorek: 11:00–18:00
  • środa: 11:00–18:00
  • czwartek: 11:00–18:00
  • piątek: 11:00–18:00
  • sobota: 11:00–14:00
  • niedziela: Zamknięte

 • Kategoria: Salon Jubilerski
 • Wysokość cen: Nie podano

Najnowsze opinie o firmie:

Polecam zakupy w tym salonie. Bardzo miła i kompetentna obsługa, duży wybór biżuterii. Bez pośpiechu można przymierzać biżuterię. Pani, która nas obsługiwała cierpliwie doradzała, wyjaśniała, pomagała w wyborze. Mam nadzieję, że jeszcze będzie okazana, by wrócić na zakupy. Polecam. Małgosia
Super podejście do klienta. Otwartość na nasze sugestie co do projektu, który został zrealizowany perfekcyjnie. Efekt końcowy był przysłowiowym WOW! Pierścionek jest po prostu piękny.
Świetnie produkty i indywidualne podejście do klienta. Szukałem czegoś wyjątkowego i niebanalnego. Otrzymałem kilka propozycji gotowych wyrobów jubilerskich i również możliwość zaprojektowania. Wybrałem świetne kolczyki doskonałej jakości. Polecam!
Bardzo ciekawa kolekcja włoskiej biżuterii Alfieri St. John. Zamawiam po raz 5 z Warszawy – wysyłka bez problemu, szybko i sprawnie.
P. Wielocha profesjonalista w każdym calu pełen pasji i miłości do wyrobów jubilerskich. Przyszliśmy ze swoim złotem które miało wyższa próbę niż standardowe obrączki jako jedyny w Gdyni nie przekonywał nas żeby robić obrączki w próbie 585 (bo się w Polsce takiej próby nie robi!) cyt. Innych „jubilerów” u których byliśmy z narzeczonym. Ceny przystępne. Jesteśmy meeeega zadowoleni podejściem doradztwem. Jeśli kiedy kolwiek będę korzystać z usług jubilerskich to tylko tutaj! POLECAMY!

Jak dojechać?

WIELOCHA - Salon Jubilerski Gdynia, Władysława IV 47

Informacje ogólne:
Salon Jubilerski Wielocha to miejsce, w którym znajdziesz bogaty wybór biżuterii oraz profesjonalną obsługę. Firma mieści się pod adresem Władysława IV 47, 81-384 Gdynia, Polska. Godziny otwarcia są dostosowane do potrzeb klientów, a kategoria salonu to jubilerstwo. W salonie panuje przyjazna atmosfera, a klienci chwalą sobie możliwość spokojnego przymierzania i profesjonalne doradztwo. Strona internetowa firmy to http://www.wielocha.pl/ oraz numer telefonu 502 203 333.

Podsumowanie opinii:
Klienci opisują salon jubilerski Wielocha jako miejsce z miłą atmosferą i kompetentną obsługą. Zwracają uwagę na duży wybór biżuterii, indywidualne podejście do klienta oraz profesjonalne podejście do projektów indywidualnych. Opinie ukazują także satysfakcję klientów z jakości produktów oraz szybkiego i bezproblemowego procesu zamówień.

Lokalizacja:
Salon jubilerski Wielocha jest położony w Gdyni, niedaleko największego w Polsce centrum handlowego – Riviera Gdynia. W okolicy znajdują się również miejsca rekreacyjne, kulturalne oraz gastronomiczne, które zachęcają do spędzania czasu przed lub po wizycie w salonie.

Kontakt:
Zachęcamy do kontaktu z firmą poprzez telefon: 502 203 333, odwiedzenie strony internetowej: http://www.wielocha.pl/ oraz osobiste odwiedziny w salonie jubilerskim Wielocha, znajdującym się pod adresem: Władysława IV 47, 81-384 Gdynia, Polska.

The featured image was randomly selected. It is an unlikely coincidence if it is related to the post.