Salon Jubilerski - Zielona

W.KRUK Zielona, Wrocławska 17

Informacje o firmie:

 • Telefon: 661 980 845
 • Strona internetowa: https://wkruk.pl/salon-zielona-galra
 • Adres: Wrocławska 17, 65-427 Zielona Góra, Polska
 • Godziny otwarcia:
  • poniedziałek: 09:00–21:00
  • wtorek: 09:00–21:00
  • środa: 09:00–21:00
  • czwartek: 09:00–21:00
  • piątek: 09:00–21:00
  • sobota: 09:00–21:00
  • niedziela: 09:00–21:00

 • Kategoria: Salon Jubilerski
 • Wysokość cen: Nie podano

Najnowsze opinie o firmie:

Zakupy w tym salonie to czysta przyjemność. Panie są zawsze uśmiechnięte i bardzo dobrze doradzają w wyborze prezentu. Posiadają bardzo dużą wiedzę produktową. Nikt w tym salonie nie pogania Klienta, Panie poświęcają mi zawsze tyle czasu ile potrzebuję, nawet teraz kiedy jest tak duży ruch. Tego niestety nie mogę powiedzieć o innych konkurencyjnych firmach w galerii, dlatego zawsze wracam do W. Kruk. Polecam innym Klientom ☺
Polecam zakupy w tym salonie.Przemiła obsługa. Panie zawsze uśmiechnięte , bardzo pomocne, szczególnie jest miło mi robić zakupy u Pani Kasi jak i u Pani Patrycji czy Klaudii. Bardzo profesjonalnie podchodzą do swojej pracy. I dziękuję serdecznie za profesjonalne doractwo i obsługę ❤️❤️ Polecam ten salon z całego ❤️ i tą obsługę
Wczoraj o godzinie 20:55 weszliśmy z mężem do sklepu, aby zakupić prezent urodzinowy dla mnie – naszyjnik z kolekcji Martyny Wojciechowskiej. Po ściągnięciu naszyjnika z ekspozycji, w trakcie przymierzania, na sklep przybyła druga ekspedientka o imieniu Klaudia, pytając się czy będziemy kupować ten naszyjnik… Mąż odpowiedział że jeszcze chwileczkę bo trzeba go poluzować gdyż zbyt ściśle został mi zapięty przez koleżankę. Po poluzowaniu zdecydowaliśmy się na zakup, ale p. Klaudia stwierdziła że nam go nie sprzeda bo już zrobiła raport – stojąc pol metra od nas i widząc ze nie marudzimy tylko jestesmy nastawieni na ten zakup. Byla godz 21:01! Była przy tym aroganckal i bezczelna, i bardzo nerwowa. Nigdy i nigdzie nie spotkaliśmy się z tak niemiłą i bezczelną obsługą. Jesteśmy zdziwieni że sklep z takim prestiżem ma takich pracowników. Ale widzimy że staje się to standardem, czytając opinie…Nie polecam zakupów w tym sklepie!
Trudno mi powiedzieć jak wyglada obsługa u różnych Pan bo faktycznie zdarzylo się nam bardzo długo czekać, ale udało nam się dwukrotnie trafić na jedna panią i okazuje się ze zakupy z Panią Patrycja to zdecydowana przyjemność, przemiła, cierpliwa, pozwala się zastanowić, doradza ale nie wciska, minął już jakiś czas od września ale nadal wspominamy z mama Panią Patrycje jako najmilsza panią w Focusie!
Serdeczne podziękowania dla pani Katarzyny – Kierownika sklepu Kruk w Focusie Zielona Góra. Nie jestem specjalistką w takich zakupach – dzięki tej Pani czuję się spełniona w 100procentach a wiedza na temat materiału na pewno przyda mi sie w przyszłości. Z pewnością tu wrócę !

Jak dojechać?

W.KRUK Zielona, Wrocławska 17

Informacje ogólne

Firma W. KRUK Zielona Góra zachęca do zakupów w przyjaznej atmosferze. Salon jubilerski oferuje bogaty asortyment biżuterii, a profesjonalna obsługa zapewnia kompleksową pomoc przy wyborze prezentu. Zlokalizowany przy ul. Wrocławskiej 17, 65-427 Zielona Góra, salon jest czynny codziennie w godzinach 09:00–21:00. Klienci chwalą się przyjazną obsługą, pełną profesjonalizmu i wiedzy na temat produktów.

Podsumowanie opinii

Klienci, którzy odwiedzili salon W. KRUK, chwalą go za przyjazną obsługę, profesjonalne doradztwo i bogatą wiedzę produktową. Opinie podkreślają także pozytywne doświadczenia z Paniami obsługującymi klientów, co czyni to miejsce atrakcyjnym dla osób poszukujących wyjątkowej biżuterii i wysokiej jakości obsługi.

Lokalizacja

Salon jubilerski W. KRUK znajduje się przy ul. Wrocławskiej 17, 65-427 Zielona Góra. Okolica oferuje różnorodne atrakcje oraz udogodnienia, co sprawia, że jest to wygodne miejsce do zakupów lub relaksu w pobliżu sklepu. Klienci mogą także skorzystać z łatwego dojazdu dzięki dogodnej lokalizacji w centrum miasta.

Kontakt

Aby skontaktować się z firmą W. KRUK, można skorzystać z numeru telefonu: 661 980 845. Dodatkowe informacje znajdują się na stronie internetowej salonu: https://wkruk.pl/salon-zielona-galra. Salon znajduje się pod adresem: Wrocławska 17, 65-427 Zielona Góra, Polska, gdzie serdecznie zaprasza klientów do osobistych odwiedzin.

The featured image was randomly selected. It is an unlikely coincidence if it is related to the post.