biżuteria na komunię dla dziewczynki
Salon Jubilerski - Zamość

W.KRUK Zamość, Przemysłowa 10

Informacje o firmie:

 • Telefon: 783 783 081
 • Strona internetowa: https://wkruk.pl/salon-zamol-a
 • Adres: Przemysłowa 10, 22-400 Zamość, Polska
 • Godziny otwarcia:
  • poniedziałek: 09:00–21:00
  • wtorek: 09:00–21:00
  • środa: 09:00–21:00
  • czwartek: 09:00–21:00
  • piątek: 09:00–22:00
  • sobota: 09:00–22:00
  • niedziela: 10:00–20:00

 • Kategoria: Salon Jubilerski
 • Wysokość cen: Nie podano

Najnowsze opinie o firmie:

Przy zakupie narzeczony został poinformowany, że za darmo z paragonem będziemy mogli zwężyć pierścionek, nie było mowy o miesiącu od zakupu, a jak się okazuje teraz jest to odpłatne (dopiero sie zareczylismy chlopak szukal okazji po 3 msc od zakipu) i w dodatku według Pań ekspedientek niemożliwe jest zweżenie o tyle rozmiarow, pierscionka nie chca przyjac z powrotem bo mialam go na palcu przychodzac o czy tez nie bylo wczesniej mowy.. NIE polecam, nie profesjonalne podejście do klienta. Panowie przestrzegam przed zakupem tutaj.
Nic dodać, nic ująć. Zakupione tu obrączki świetnie się prezentują, bardzo miła i pozytywna obsługa, duży wybór. Na pewno tu jeszcze wrócimy i to nie raz bo warto. Pozdrawiamy i polecamy 🙂
W ten weekend bylam obsłużona przez bardzo miłą ekspedientkę. Po krótkiej rozmowie zaproponowała mi łańcuszek który spełniał moje oczekiwania w 100% i ten właśnie kupiłam. To była moja druga wizyta jednak bardzo polecam. Bardzo kompetentne Panie.
W galerii twierdza ,sklep typu jubiler, przystępne ceny ,fachowa obsługa, złoto, srebro, diamenty, od wyrobów ze stali do wykonanych z metali szlachetnych ,obrączki, naszyjniki bransoletki, przewieszki ,pierścionki, sygnety
Duży wybór biżuterii oraz bogaty asortyment produktów. Przystępne ceny. Miła i profesjonalna obsługa, doradzi i pomoże w doborze kolczyków, pierscionków itp. Założenie karty stałego klienta pomoże w otrzymaniu rabatu przy zakupach w sklepie. Serdecznie polecam

Jak dojechać?

W.KRUK Zamość, Przemysłowa 10

Oczywiście, przygotuję opis na stronę internetową z wykorzystaniem podanych danych.

„`html

Informacje ogólne o firmie:

Firma W.KRUK to salon jubilerski, który oferuje bogaty asortyment biżuterii, w tym obrączki, naszyjniki, bransoletki, pierścionki i wiele innych. Znajduje się przy ulicy Przemysłowej 10, 22-400 Zamość, w Polsce. Godziny otwarcia są bardzo dogodne, a obsługa jest znana z profesjonalizmu i kompetencji. Klienci mogą skorzystać z kontaktu telefonicznego pod numerem 783 783 081 lub odwiedzić stronę internetową firmy: https://wkruk.pl/salon-zamol-a.

Podsumowanie opinii:

Klienci wyrażają zadowolenie z zakupów w salonie W.KRUK, chwaląc bogaty wybór biżuterii, miłą obsługę oraz profesjonalne doradztwo. Pozytywne opinie potwierdzają wysoką jakość i atrakcyjne ceny produktów.

Lokalizacja:

Firma znajduje się przy ulicy Przemysłowej 10, w sercu Zamościa. Okolica oferuje dogodną komunikację miejską oraz różnorodne atrakcje kulturalne i gastronomiczne, co czyni ją atrakcyjnym miejscem dla klientów odwiedzających salon.

Kontakt:

W celu uzyskania dodatkowych informacji, zapraszamy do kontaktu pod numerem 783 783 081, odwiedzenia strony internetowej: https://wkruk.pl/salon-zamol-a oraz osobistego odwiedzenia salonu jubilerskiego W.KRUK przy adresie: Przemysłowa 10, 22-400 Zamość, Polska.

„`

The featured image was randomly selected. It is an unlikely coincidence if it is related to the post.