Salon Jubilerski - Wrocław

W.KRUK Wrocław, plac Grunwaldzki 22

Informacje o firmie:

 • Telefon: 661 980 486
 • Strona internetowa: https://wkruk.pl/salon-wrocl-aw-3
 • Adres: plac Grunwaldzki 22, 50-363 Wrocław, Polska
 • Godziny otwarcia:
  • poniedziałek: 09:00–21:00
  • wtorek: 09:00–21:00
  • środa: 09:00–21:00
  • czwartek: 09:00–21:00
  • piątek: 09:00–22:00
  • sobota: 09:00–22:00
  • niedziela: 10:00–20:00

 • Kategoria: Salon Jubilerski
 • Wysokość cen: Nie podano

Najnowsze opinie o firmie:

Bardzo przeciętna obsługa sprzedaży złota nie polecam panie troszkę nie ogarniają.
Drugi raz w ciągu miesiąca nie zostałam obsłużona. Za pierwszym razem Pani ekspedientka była zbyt zajęta sprzątaniem, żeby mnie obsłużyć. Po oczekiwaniu około 10 minut – wyszłam. Podczas mojej kolejnej wizyty ta sama Pani po chwili od mojego wejścia do sklepu wyszła na zaplecze, a inna, która siedziała kilka metrów od kasy również mnie zignorowała. Obsługa – dno.
Byłam z narzeczonym, wybieraliśmy obrączki, obsługiwała nas kierownik salonu- pani Katarzyna. Niemiła atmosfera, jakby obsługiwała nas za kare, z niechęcią pokazywała wybrane przez nas modele. Żałuje ze wybralam ten salon. Nie polecam
W dzisiejszym dniu zostałam zignorowana przez Panią ekspedientkę, która obsługiwała inną Panią, której trudno było się zdecydować a ja miałam czekać aż decyzja kupna zapadnie lub nie. Na zapleczu była inna Pani zastępca kierownika, której niestety koleżanka nie poprosiła żeby mnie obsłużyła tylko musiałam czekać kilka minut aż ona wyszła i mnie obsłużyła. Totalna ignorancja klienta ze strony Pani, która kazała nam czekać aż inna klientka podejmie decyzje kupna lub nie kupi nic. Druga Pani była bardzo miła.
Beznadziejna obsługa która sprawiła że nie kupię nic więcej w tym sklepie. Po wejściu do sklepu brak jakiejkolwiek interakcji z nami, po zapytaniu się pani za ladą gdzie znajdziemy pierścionki zaręczynowe, machnęła ręką o tutaj są i zaczęła obsługiwać osobę w kolejce za nami która przyszła po odbiór zamówienia. Wyszliśmy momentalnie ze sklepu – parę metrów dalej w pasażu i w innych sklepach już da się spotkać normalną obsługę.

Jak dojechać?

W.KRUK Wrocław, plac Grunwaldzki 22

Informacje ogólne:

W.KRUK Wrocław to renomowany salon jubilerski, oferujący bogaty asortyment wyjątkowych biżuterii. Znajduje się przy placu Grunwaldzkim 22, 50-363 Wrocław, co sprawia, że jest łatwo dostępny dla klientów. Salon zapewnia profesjonalną obsługę i doradztwo, dbając o indywidualne potrzeby każdego klienta. Godziny otwarcia są elastyczne, umożliwiając odwiedziny nawet po intensywnym dniu. W.KRUK Wrocław to idealne miejsce dla tych, którzy poszukują wyjątkowych i ponadczasowych wyrobów jubilerskich.

Podsumowanie opinii:

Opinie klientów odzwierciedlają różne doświadczenia. Niektórzy wyrażają rozczarowanie z powodu słabej obsługi, podczas gdy inni pozytywnie oceniają asortyment. Ważne jest, aby potencjalni klienci zwrócili uwagę na różnorodność opinii i dokonali własnej oceny.

Lokalizacja:

Salon W.KRUK Wrocław znajduje się w centralnej części miasta, w pobliżu placu Grunwaldzkiego. To energiczne i dynamiczne miejsce, otoczone różnorodnymi sklepami oraz kawiarniami. Łatwy dostęp do komunikacji miejskiej oraz dogodne połączenia drogowe zachęcają do odwiedzin tego obszaru.

Kontakt:

Zachęcamy do kontaktu z salonem W.KRUK Wrocław poprzez telefon: 661 980 486 lub odwiedzenie ich strony internetowej: https://wkruk.pl/salon-wrocl-aw-3. Możesz także osobiście odwiedzić salon, którego adres to plac Grunwaldzki 22, 50-363 Wrocław, Polska.

The featured image was randomly selected. It is an unlikely coincidence if it is related to the post.