Salon Jubilerski - Wrocław

W.KRUK Wrocław, plac Dominikański 3

Informacje o firmie:

 • Telefon: 661 980 578
 • Strona internetowa: https://wkruk.pl/salon-wrocl-aw-2
 • Adres: plac Dominikański 3, 50-159 Wrocław, Polska
 • Godziny otwarcia:
  • poniedziałek: 09:30–21:00
  • wtorek: 09:30–21:00
  • środa: 09:30–21:00
  • czwartek: 09:30–21:00
  • piątek: 09:30–21:00
  • sobota: 09:30–21:00
  • niedziela: 10:00–20:00

 • Kategoria: Salon Jubilerski
 • Wysokość cen: Nie podano

Najnowsze opinie o firmie:

Nie polecam! Omijać! Panie są bardzo nieprofesjonalne a do tego mało uprzejme. Kupiłam w tym salonie złoty łańcuszek, który niestety skradziono. Nie mając paragonu prosiłam Panie o pomoc w oszacowaniu ceny abym mogła złożyć rzetelny raport na policji. Pani były zupełnie nieporadne, twierdziły że one mają za dużo łańcuszków i że nie znajdą (chociaż pokazywałam zdjęcie na którym wyraźnie było widać łańcuszek w zbliżeniu). Aż cztery panie które były tego dnia na kasie nieprzyjemnie odnosiły się do mnie i koniec końców nie pomogły mi. Marna reprezentacja tak znanej marki.
Serdecznię chcę podziękować zespołowi W.KRUK. Kupiłam pół roku temu wymarzone kolczyki. Zaś po pewnym czasie jeden z nich uległ uszkodzeniu. Biżuteria została wysłana i wymieniona na nową. Reklamacja została rozpatrzona w bardzo krótkim terminie i w sposób pozytywny dla mnie. Dziękuję serwis na wysokim poziomie:) Polecam biżuterię W.KRUKA.
Panie niestety były zainteresowane bardziej rozmowa niż klientem. Czekałam przy kasie 10min, mimo tego że widziały mnie, nie podeszły. Bardzo nieprzyjemna sytuacja, następnym razem może lepiej się ubiorę to będę traktowana jak każdy 🙂
W.Kruk to obecnie moim zdaniem wiodąca marka w branży. Wyróżniają się dla mnie pod względem jakości i wzornictwa. Ostatni zakup kolczyków w 100% trafiony, piękny i oryginalny, mogę polegać na tym, ze nic się nie psuje. Obsługa klienta również na coraz wyższym poziomie.
Idealne miejsce na zakup biżuterii, zarówno dla osób które mają już coś na oku, jak i dla tych, ktorzy poszukują tego czegoś . Duży wybór produktów, dzięki profesjonalnej pomocy personelu wizyta w salonie zakończyła się udanymi zakupami. W salonie można liczyć na fachową i sympatyczna pomoc w dobraniu biżuterii. Wyszłam zadowolona, na pewno wrócę ♥️

Jak dojechać?

W.KRUK Wrocław, plac Dominikański 3

„`html

Informacje ogólne

Firma W.KRUK jest salonem jubilerskim zlokalizowanym w miejscowości Wrocław. Oferuje szeroki asortyment biżuterii, w tym pierścionki, kolczyki, naszyjniki oraz zegarki. Klienci chwalą obsługę, opisując ją jako profesjonalną oraz pomocną. Salon mieści się przy placu Dominikańskim 3, w centrum miasta. Godziny otwarcia są dostosowane do potrzeb klientów, co pozwala na odwiedziny w dogodnym czasie.

Podsumowanie opinii

Opinie klientów podkreślają wysoką jakość biżuterii i profesjonalizm obsługi w salonie W.KRUK. Mimo kilku negatywnych opinii, większość klientów jest zadowolona z zakupów oraz pozytywnie ocenia obsługę klienta. Można zauważyć wzrost zaufania do marki dzięki pozytywnym doświadczeniom zakupowym.

Lokalizacja

Firma W.KRUK znajduje się w sercu Wrocławia, w pobliżu placu Dominikańskiego. Okolica jest dynamiczna i pełna życia, z licznymi restauracjami, kawiarniami i sklepami. Dzięki swojej centralnej lokalizacji, salon jest łatwo dostępny dla mieszkańców miasta oraz turystów.

Kontakt

Aby skontaktować się z firmą, można skorzystać z numeru telefonu: 661 980 578. Więcej informacji na temat oferty dostępne są na stronie internetowej: https://wkruk.pl/salon-wrocl-aw-2. Jeśli preferujesz osobiste odwiedziny, salon znajduje się pod adresem: plac Dominikański 3, 50-159 Wrocław, Polska.

„`

The featured image was randomly selected. It is an unlikely coincidence if it is related to the post.