Salon Jubilerski - Wrocław

W.KRUK Wrocław, Legnicka 58

Informacje o firmie:

 • Telefon: 661 980 716
 • Strona internetowa: https://wkruk.pl/salon-wrocl-aw-4
 • Adres: Legnicka 58, 54-204 Wrocław, Polska
 • Godziny otwarcia:
  • poniedziałek: 09:00–21:00
  • wtorek: 09:00–21:00
  • środa: 09:00–21:00
  • czwartek: 09:00–21:00
  • piątek: 09:00–22:00
  • sobota: 09:00–22:00
  • niedziela: 09:00–21:00

 • Kategoria: Salon Jubilerski
 • Wysokość cen: Nie podano

Najnowsze opinie o firmie:

Bardzo słaba jakoś biżuterii (różowy koliber z łańcuszkiem), gdzie salon sprawia wrażenie bardzo profesjonalnego. Na pytanie dlaczego różowy koliber wraz z łańcuszkiem się odbarwił usłyszałem że to przez perfumy…. Może kiedyś by to przeszło gdy ludzie myli się szarym mydłem bo nic innego nie było ale nie w dzisiejszych czasach…
Pani sprzedawczyni o imieniu Aleksandra jest bardzo niemiła w stronę kupujących było zasugerowane ze klienta nie stać na zakup w tym salonie. Bardzo nastawiona na zarobek oraz na szybką sprzedaż najlepiej od razu po wybraniu danego przedmiotu. Oraz ciągłe nagabywanie na kupno asortymentu. Brak cierpliwości do kupującego jeżeli chodzi o przymierzanie danego towaru. Ogólnie nie polecam tego salonu jak i szczególnie tej doradczyni klienta. Mam wielka nadzieje ze opinie klientów zaczną coś znaczyć i obsługa się poprawi. Nie pozdrawiam
Jedna Pani niezorientowana na czym polega jej praca, niczego nie wie, oddanie zakupionej bransoletki do zmniejszenia zajęło mi prawie 30 min. Druga Pani nieuprzejma, niecierpliwa. Żałosna obsługa, jak się jest w Magnolii to lepiej iść do konkurencji.
Pani Urszula bardzo mi dziś pomogła z wymianą bransoletki. Zrobiła więcej niż należało do jej obowiązków, za co jestem bardzo wdzięczna. Polecam salon 🙂
Trzy panie na salonie przy ladzie, ale tylko jedna, młodsza pani obsługiwała. Pozostałe dwie omawiały klientów będących pracownikami innych sklepów w galerii, nie ściszyły nawet głosu, gdy podeszłam w ich stronę, mało profesjonalne zachowanie..

Jak dojechać?

W.KRUK Wrocław, Legnicka 58

Informacje ogólne:
Salon jubilerski W.KRUK znajduje się przy ulicy Legnickiej 58, 54-204 Wrocław. Firma oferuje bogaty wybór biżuterii, w tym pierścionki, naszyjniki, bransoletki oraz zegarki. Obsługa sklepu wyróżnia się profesjonalizmem i pomocą w wyborze idealnego akcesorium. Klienci mają możliwość skorzystania z usług doradców jubilerskich oraz zapoznania się z wysokiej jakości asortymentem. Salon jest otwarty codziennie w elastycznych godzinach, co umożliwia odwiedziny zarówno w godzinach porannych, jak i wieczornych. Firma prezentuje się jako miejsce, gdzie każdy klient może znaleźć coś dla siebie, a atmosfera panująca w salonie sprzyja komfortowemu dokonaniu wyboru.

Podsumowanie opinii:
Opinie dotyczące firmy W.KRUK wskazują na zróżnicowane doświadczenia klientów. Pomimo pozytywnych opinii na temat konkretnej obsługi oraz profesjonalizmu pracownika Pani Urszuli, występują również głosy krytyczne, które sugerują braki w obsłudze klienta oraz negatywne doświadczenia związane z jakością biżuterii. Podsumowując, firma może wzbudzać zarówno zachwyt, jak i krytykę.

Lokalizacja:
Salon jubilerski W.KRUK zlokalizowany jest w centralnej części miasta Wrocław, co czyni go łatwo dostępnym zarówno dla mieszkańców, jak i turystów. Okolica posiada dobrze rozwiniętą infrastrukturę handlowo-usługową oraz liczne atrakcje turystyczne. W pobliżu salonu znajdują się inne butiki, restauracje oraz punkty usługowe, tworząc niezwykłą atmosferę zakupowego centrum.

Kontakt:
Firmę W.KRUK można skontaktować pod numerem telefonu 661 980 716 lub odwiedzić stronę internetową firmy pod adresem https://wkruk.pl/salon-wrocl-aw-4, aby zapoznać się z ofertą, godzinami otwarcia oraz aktualnymi promocjami. Zachęcamy również do osobistego odwiedzenia salonu jubilerskiego przy ulicy Legnickiej 58, 54-204 Wrocław, aby skonsultować się z profesjonalnymi doradcami lub dokonać zakupu wyjątkowych akcesoriów.

The featured image was randomly selected. It is an unlikely coincidence if it is related to the post.