Brelok do Kluczy
Salon Jubilerski - Szczecin

W.KRUK Szczecin, ul

Informacje o firmie:

 • Telefon: 726 150 047
 • Strona internetowa: https://wkruk.pl/salon-szczecin-3
 • Adres: ul, Andrzeja Struga 42, 70-784 Szczecin, Polska
 • Godziny otwarcia:
  • poniedziałek: 10:00–21:00
  • wtorek: 10:00–21:00
  • środa: 10:00–21:00
  • czwartek: 10:00–21:00
  • piątek: 10:00–21:00
  • sobota: 10:00–21:00
  • niedziela: 10:00–20:00

 • Kategoria: Salon Jubilerski
 • Wysokość cen: Nie podano

Najnowsze opinie o firmie:

Nieprofesjonalna i niemiła obsługa. Nie znają standardów własnej firmy. Obiecano realizację zamówienia na pierścionek w dwa dni, okazało się, że nie dwa dni, a dwa tygodnie. Zero kontaktu przez miesiąc! Gdy po miesiącu zwróciliśmy się o zwrot zaliczki, to opryskliwa baba kierownik zaczęła wyjaśniać, że dwa razy dostali uszkodzony pierścionek. Niestety nie potrafiła wyjaśnić, dlaczego nikt się z nami nie skontaktował… Zrezygnowaliśmy z zamówienia. Ile można czekać na jeden pierścionek w XXI wieku?! Omijać szerokim łukiem!
Szczerze polecam! Mega miła, przyjazna i kompetenta obsługa! Dziewczyny stają na wysokości zadania Jestem bardzo zadowolona! POLECAM!!!
Zostałam bardzo nie miło potraktowana przez sprzedawcę. Bardzo lubię ten sklep ale po dzisiejszym zdarzeniu napewno się wrócę!
Niestety ja również nie polecam. Otrzymałam w prezencie kolczyki z tego salonu – zapinki od nich przy najmniejszym ruchu od razu się zsuwały. Panie w salonie pierw doradzały dociśnięcie ich, a jak to nie zdało rezultatu przyjęły kolczyki na reklamację. Zwrotów niestety nie ma – ok, w porządku. Reklamacja rozpatrzona pozytywnie, miałam wybrać jakiś inny produkt. Te same kolczyki oraz inne miały ten sam problem – zsuwające się zapinki. Nie byłam zainteresowana noszeniem zapinek z dodatkową, gumową zapinką, bo jest to po prostu niewygodne, mam kolczyki z konkurencyjnych firm i nie ma problemu z luźnymi zapinkami. Wybrałam naszyjnik, nikt nie zaproponował mi przymierzenia go (a sama nawet nie pytałam czy mogę – z niewiedzy, że można i przez fakt covid). Naszyjnik w domu okazał się być za krótki i niewygodny. Jedyne co mogę to dokupić przedłużkę – do naszyjnika za 409 zł (przecenionego z 749 zł) jeszcze konieczne jest dokupienie za powyżej 100 zł przedłużki. Na moje stwierdzenie, że szkoda, że nie można mierzyć usłyszałam, że można – oczywiście że tak. Szkoda tylko, że przy zakupie za takie pieniądze nikt nie zapytał czy chciałabym przymierzyć a wręcz czułam się jak intruz w salonie. Nie polecam, na pewno ten salon będę omijać szerokim łukiem, a nawet i myślę, że wszystkie inne pod szyldem tej marki 🙁
Niestety obsługa sklepu ( a w zasadzie jej brak) pozostawia wiele do życzenia, nie ma nic wspólnego z profesjonalnym salonem. Przychodząc do sklepu ma się wrażenie, że przychodzi się za karę i przeszkadza w pracy. O obsługę trzeba wręcz prosić, same mimo stania przy witrynie z biżuterią nie podejdą do klienta. A teraz towar a właściwe złom jaki sprzedają w cenie nowego towaru, pierścionek zepsuł się już w dniu zakupu a teraz najlepsze… Oddajemy na reklamację i czekamy miesiąc czasu… Czyli wydajemy pieniążki (nie małe) na biżuterię, której i tak nie mamy. W sklepie w Kaskadzie powiedziano, że powinien zostać wymieniony na nowy wolny od wad że względu na czas w jakim się zepsuł (ten sam dzień) – jadąc do Outlet sprzedawca, twierdzi, że to bzdury – więc podsumowując-Pani ze sklepu Kruk w outletcie wprowadza sobie swoje zasady i nie patrzy na klienta. Proponuję omijać sklep szerokim łukiem, bo nie ma nic wspólnego z profesjonalizmem i podejściem do klienta. Nie warto tam marnować swoich pieniędzy!! OMIJAĆ!!!

Jak dojechać?

W.KRUK Szczecin, ul

Informacje ogólne:

Firma W.KRUK jest salonem jubilerskim zlokalizowanym w Szczecinie. Oferuje szeroki asortyment biżuterii, w tym pierścienie, naszyjniki, kolczyki oraz zegarki. Obsługa klienta stawia sobie za cel zapewnienie wysokiej jakości usług oraz profesjonalne doradztwo. Salon znajduje się przy ul. Andrzeja Struga 42, 70-784 Szczecin, co sprawia, że jest łatwo dostępny z różnych części miasta. Godziny otwarcia są bardzo elastyczne, co pozwala klientom dopasować wizytę do swojego harmonogramu.

Podsumowanie opinii:

Opinie klientów odzwierciedlają różnorodne doświadczenia związane z obsługą w salonie. Mimo pozytywnych rekomendacji dotyczących miłej i kompetentnej obsługi, niektórzy klienci skarżą się na nieprofesjonalizm i niemiłą postawę personelu. Dodatkowo, opinie odnoszą się do jakości oferowanej biżuterii i procesu obsługi reklamacji. Warto zatem zwrócić uwagę na różne perspektywy klientów przy wyborze salonu jubilerskiego.

Lokalizacja:

Salon W.KRUK znajduje się w atrakcyjnej lokalizacji na terenie Szczecina. W pobliżu adresu firmy można znaleźć restauracje, sklepy oraz inne punkty usługowe, co sprawia, że jest to dogodne miejsce dla klientów pragnących połączyć wizytę w salonie jubilerskim z innymi aktywnościami w okolicy.

Kontakt:

Aby skontaktować się z firmą W.KRUK, można skorzystać z następujących metod: telefon: 726 150 047, strona internetowa: https://wkruk.pl/salon-szczecin-3 oraz odwiedzenie salonu jubilerskiego, znajdującego się przy ul. Andrzeja Struga 42, 70-784 Szczecin, Polska.

The featured image was randomly selected. It is an unlikely coincidence if it is related to the post.