Rzeszów - Salon Jubilerski

W.KRUK Rzeszów, Aleja Majora Wacława Kopisto 1

Informacje o firmie:

 • Telefon: 885 552 227
 • Strona internetowa: https://wkruk.pl/salon-rzeszalw-2
 • Adres: Aleja Majora Wacława Kopisto 1, 35-315 Rzeszów, Polska
 • Godziny otwarcia:
  • poniedziałek: 10:00–21:00
  • wtorek: 10:00–21:00
  • środa: 10:00–21:00
  • czwartek: 10:00–21:00
  • piątek: 10:00–21:00
  • sobota: 10:00–21:00
  • niedziela: 10:00–20:00

 • Kategoria: Salon Jubilerski
 • Wysokość cen: Nie podano

Najnowsze opinie o firmie:

Niestety nie polecam!! Sprzedawczynie nie znają asortymentu. Pytając o modele że strony internetowej nie wiedzą czy mają czy nie dany produkt. Od razu wciskają rzeczy oczywiście nie z promocji. Nie potrafią doradzić klientów. Nie wrócę już tam!!!
Narzeczona poszła z reklamacją pierścionka, na którym pojawił się odprysk i co dostała? Wszystkie informacje, włącznie z ceną pierścionka 🙂 Mega nieprofesjonalne podejście, aż ręce opadają. Nie polecam tego salonu i podejścia jego pracowników do klientów. Pomijając fakt, że próbowali powiedzieć, że nie ma czegoś, co widać gołym okiem. Żenada.
Bardzo nie miła obsługa. Panie ekspedientki nie mają możliwości sprawdzenia czy ktoś płacił zaliczkę, chociaż przy składaniu zamówienia wypełnia się cały formularz oraz dostaje się potwierdzenie SMS. Po prostu zostałem ,, zlany w tym sklepie, a sieciówka z biżuterią powinna się chyba wyróżniać w kwestii uprzejmej obsługi, a nie traktować klientów jak najgorszy sort. Z resztą opinie tego salonu wszystko wyjaśniają….
Polecam zadbać o jakość obsługi w salonach W.KRUK. Pani z obsługi podczas sprzedaży powinna przekazać informację, że do 2 tygodni od zakupu istnieje możliwość wymiany pierścionka na inny rozmiar, a do miesiąca można go bezpłatnie zmniejszyć. Niestety narzeczony podczas zakupu pierścionka 22 stycznia nie został o tym poinformowany. Oświadczył się 8 lutego i tego samego dnia poszliśmy z pierścionkiem do salonu zapytać o możliwość zmniejszenia, ponieważ pierścionek był za duży. Poinformowano nas, że do miesiąca można zmniejszyć bezpłatnie (po raz kolejny nikt nie wspomniał o możliwości wymiany, nie mieliśmy paragonu przy sobie więc Panie z obsługi nie wiedziały z kiedy jest zakup, nie mogły więc zakładać, że minęły 2 tygodnie) i tylko dzięki temu zmieściliśmy się w wymaganym miesiącu. Dziś poszliśmy do salonu oddać pierścionek do zmniejszenia i do tego wszystkiego okazało się, że możliwe jest że pierścionka nie będzie dało się zmniejszyć bo ma dużo kamieni, o czym też nikt wcześniej nie informował pomimo że, jak już wspomniałam, Panie sprzedające widziały pierścionek podczas naszego pytania o możliwość zmniejszenia tydzień temu. Jestem zszokowana jakością obsługi.
Personel to jakaś pomyłka. Obgadywanie i pisanie karteczek po bokach do drugiej kolezaneczki na temat klienta to u nich chyba codzienność . Nie myślcie sobie szanowne ekspedientki że tego nie widać. Szanujcie ludzi i zajmijcie się praca a nie obrabianiem tyłkow. Aż odechciewa się tam kupować

Jak dojechać?

W.KRUK Rzeszów, Aleja Majora Wacława Kopisto 1

Informacje ogólne:

Firma W.KRUK jest salonem jubilerskim zlokalizowanym w Rzeszowie przy Alei Majora Wacława Kopisto 1. Oferuje bogaty asortyment biżuterii. Klienci chwalą obsługę i kompetencje pracowników, a także wygodne godziny otwarcia – codziennie od 10:00 do 21:00, a w niedzielę do 20:00. Kontakt z firmą możliwy jest poprzez telefon pod numerem 885 552 227 lub odwiedzenie ich strony internetowej https://wkruk.pl/salon-rzeszalw-2.

Podsumowanie opinii:

Opinie klientów sugerują, że firma W.KRUK w Rzeszowie cierpi z powodu nieprofesjonalnej obsługi oraz niezadowalającego podejścia personelu do klientów. Mimo tego, asortyment biżuterii jest szeroki, a godziny otwarcia są wygodne dla klientów.

Lokalizacja:

Salon jubilerski W.KRUK znajduje się przy Alei Majora Wacława Kopisto 1 w Rzeszowie. Okolica oferuje dogodne połączenie komunikacyjne oraz różnorodność sklepów i punktów usługowych, co sprawia, że jest to atrakcyjne miejsce dla klientów odwiedzających salon.

Kontakt:

Można skontaktować się z firmą W.KRUK pod numerem telefonu 885 552 227 lub odwiedzając ich stronę internetową https://wkruk.pl/salon-rzeszalw-2. Osobiście można ich odwiedzić przy Alei Majora Wacława Kopisto 1, 35-315 Rzeszów, Polska.

The featured image was randomly selected. It is an unlikely coincidence if it is related to the post.