Radom - Salon Jubilerski

W.KRUK Radom, ul. B

Informacje o firmie:

 • Telefon: 783 784 037
 • Strona internetowa: https://wkruk.pl/salon-radom
 • Adres: ul. B, Bolesława Chrobrego 1, 26-609 Radom, Polska
 • Godziny otwarcia:
  • poniedziałek: 09:00–21:00
  • wtorek: 09:00–21:00
  • środa: 09:00–21:00
  • czwartek: 09:00–21:00
  • piątek: 09:00–21:00
  • sobota: 09:00–21:00
  • niedziela: 10:00–20:00

 • Kategoria: Salon Jubilerski
 • Wysokość cen: Nie podano

Najnowsze opinie o firmie:

Jedna gwiazdka dla cudownej Pani Izabeli miła ,sympatyczna z ogromnym wyczuciem stylu .Pan który tam pracuje no cóz nie wiem czy ma klopoty z pamiecia …czy to naciągacz i oszust stawiający resztę pracowników w niezręcznej sytuacji .PAN nagle z dnia nadzień zmienił zdanie co do rabatów w dniu finalizacji zamowienia ,gdzie wcześniej przy 2 wizytach Panie podpytywały tego Pana cxy napewno będzie taki rabat przy zakupie bizuterii.Żenujące jak można manipulować współpracownicami i stawiać klienta i personel sklepu w niezręcznej sytuacji .Panie sympatyczne jednak ten człowiek psuje reputację temu miejscu !!!
Kupiłem pierścionek dla narzeczonej w sklepie stacjonarnym W.KRUK w Radomiu. Poinformowano mnie o terminie wymiany w ciągu 14 dni oraz jednorazowej, bezpłatnej zmianie rozmiaru o ile zaszłaby taka konieczność. Zakupu dokonałem 23 listopada, dzisiaj chciałem zmniejszyć rozmiar pierścionka, nie znając obligatoryjnej daty, która minęła 23 grudnia (o czym zostałem poinformowany dzisiaj). Nie wytlumaczono mi jednak, czy są to dni robocze, czy kalendarzowe. Nie wspominam nawet o fakcie, że kilka niedziel oraz w święta przeciez szanowna Galeria Sloneczna a wraz z nią sklep KRUK nie pracują. Ordynarne zachowanie pracowników tego sklepu zniechecily mnie do kolejnych zakupów. Nie polecam. Sieciówki takie jak kruk nie dbają o klientów. Jak chcesz kupić mało Ci w cztery litery nie wejdą a jak pojawia się problem i potrzebujesz pomocy to słyszysz tylko o odgornych procedurach. Załączam zdjęcie pierścionka który zakupiłem i jego rzeczywisty rozmiar 13 oraz zdjęcie metki z jakim teoretycznie rozmiarem został mi on sprzedany. Oprócz nieprzyjemnej obsługi jest przeklamanie na rozmiarze….miarki są znormalizowane tak dla informacji niewiedzacych.
Kupilam nietrafony prezent, kolczyki nie były używane, były razem z ceną. Kolczyków zwrócić nie mogłam. Na stronie, zamówienia można zwrócić, jak to państwo określili nie są przyjmowane zwroty produktów, które ktoś oglądał w sklepie I widzi się pełnowymiarowy produkt, a na stronie widzi się zdjęcie. No byłby w tym sens, ale na stronie jako powód zwrotu można wybrać Nietrafiony prezent. Nietrafiony prezent można kupić tak samo przez internet jak i w sklepie stacjonarnym, więc tego nie rozumiem. Jestem bardzo zawiedziona, ponieważ nie sądziłam, że będzie jakikolwiek problem ze zwrotem, ponieważ nie dostałam żadnej informacji o tym, że nie przyjmują państwo zwrotów, biżuterii, która została zakupiona stacjonarnie. Poza tym obsługa też kuleje.
Obsługa to dramat , dodatkowo nie można przymierzyć kolczyków, choć u innych jubilerów nie stanowi to problemu, bo istnieje coś takiego jak dezynfekcja… Kolczyki drodzy Państwo trzeba przymierzyć by choćby sprawdzić czy kolczyk nie jet za ciężki do tego ba… aspekt wizualny…
Menadzer, pan Michał może lepiej niech nie obsługuje. Spod pozorów jego dobrych manier bokami wylewa się opryskliwość level hard. Ceny promocji oscylują w zależności od jego humoru. Nie polecam ! Merry Christmas

Jak dojechać?

W.KRUK Radom, ul. B

„`html

Informacje ogólne

Firma jubilerska W.KRUK zlokalizowana jest przy ul. B, Bolesława Chrobrego 1 w Radomiu. Oferuje szeroki asortyment biżuterii i zapewnia obsługę klienta na najwyższym poziomie. Znajdziesz tutaj wyjątkowe i eleganckie wyroby jubilerskie, które będą idealnym prezentem dla bliskiej osoby.

Podsumowanie opinii

Opinie klientów sugerują, że firma W.KRUK w Radomiu oferuje atrakcyjne produkty jubilerskie, jednak niektórzy klienci wyrażają niezadowolenie z obsługi. Zalecamy sprawdzenie opinii bezpośrednio w sklepie przed dokonaniem zakupów.

Lokalizacja

Sklep jubilerski W.KRUK znajduje się w pobliżu popularnego centrum handlowego, co daje klientom dostęp do wielu atrakcji i udogodnień w okolicy. Lokalizacja ułatwia również dojazd do sklepu.

Kontakt

Skontaktuj się z firmą W.KRUK poprzez numer telefonu 783 784 037 lub odwiedź ich stronę internetową pod adresem https://wkruk.pl/salon-radom. Sklep czynny jest w określone godziny, a dokładny adres to ul. B, Bolesława Chrobrego 1, 26-609 Radom, Polska.

„`

The featured image was randomly selected. It is an unlikely coincidence if it is related to the post.