Piotrków - Salon Jubilerski

W.KRUK Piotrków, Juliusza Słowackiego 123

Informacje o firmie:

 • Telefon: 501 566 354
 • Strona internetowa: https://wkruk.pl/salon-piotrkalw-trybunalski
 • Adres: Juliusza Słowackiego 123, 97-300 Piotrków Trybunalski, Polska
 • Godziny otwarcia:
  • poniedziałek: 09:00–21:00
  • wtorek: 09:00–21:00
  • środa: 09:00–21:00
  • czwartek: 09:00–21:00
  • piątek: 09:00–21:00
  • sobota: 09:00–21:00
  • niedziela: 10:00–21:00

 • Kategoria: Salon Jubilerski
 • Wysokość cen: Nie podano

Najnowsze opinie o firmie:

Bardzo profesjonalne podejście do klienta. Miła i sympatyczna obsługa pełna uśmiechu.
Jestem zażenowana poziomem, a raczej brakiem poziomu obsługi! Przyszłam z zakupionym zegarkiem w celu zmniejszenia bransoletki (w ulotce była informacja, że jest to oferta wykonywana w salonie), po przedstawieniu sprawy, dwie panie uznały, że to przecież trzeba wysłać, to będzie długo trwać i że tak w ogóle to one nie wiedzą jak to trzeba zrobić i nie mają sprzętu do tego. Po czym w bezczelny sposób uznały, że najlepiej to żeby sobie pojechać do Łodzi do salonu, bo tam to już będą potrafili to zrobić. Bezczelność, brak profesjonalizmu i wiedzy! Żenada! W życiu już nic nie kupię z tej firmy! Kupa pieniędzy wydana na zegarek, osobiście nie polecam ani firmy, a tym bardziej wizyty w sklepie w którym pracownicy jedyne co potrafią to stać za ladą.
Polecam ten salon, świetna obsługana Pani Renaty i Ani. Profesjonalnie dobrana biżuteria. Obsluga posprzedażowa również bezproblemowa, szybka i na wysokim poziomie kultury.
Polecam! Byłam przejazdem w Piotrkowie, a potrzebowałam prezentu. Obsługa na najwyższym poziomie. Od samego wejścia czułam się zaopiekowana. Wyszłam nie tylko z prezentem dla kogoś, ale i dla siebie. Jeśli będę w okolicy na pewno zajrzę.
Kupiłem, żonie pierścionek w Kruku 2290 zł po 10 godzinach na weselu wypadł z niego szafir A obręcz pierścionka straciła kształt. Reklamacja nieuznana z powodu złego użytkowania. (Wiadomo kobiety na weselu mają w zwyczaju układac kostkę brukową albo przerzucać ręcznie gruz…..ironia) Widocznie biżuteria sprzedawana przez Kruk nadaje się tylko do przetrzymywania w pudełku……brak szacunku do klienta polecam konkurencję z biżuteria Apart lub Yes nic się dzieje

Jak dojechać?

W.KRUK Piotrków, Juliusza Słowackiego 123

Informacje ogólne

Firma W.KRUK to salon jubilerski zlokalizowany na Juliusza Słowackiego 123 w Piotrkowie Trybunalskim, Polska. W ofercie znajduje się szeroki wybór biżuterii, a obsługa cechuje się profesjonalizmem i uczynnością. Salon otwarty jest codziennie w godzinach 09:00–21:00 (niedziela: 10:00–21:00).

Podsumowanie opinii

Klienci wyrażają różne zdania na temat firmy W.KRUK. Podziwiają profesjonalizm niektórych pracowników, ale także zgłaszają problemy z obsługą posprzedażową oraz jakością niektórych produktów. Ogólnie rzecz biorąc, firma cieszy się zróżnicowanymi opiniami.

Lokalizacja

Salon jubilerski W.KRUK znajduje się w dogodnym punkcie miasta Piotrków Trybunalski, z łatwym dostępem do głównych atrakcji lokalnych. Okolica oferuje różnorodność sklepów, restauracji i innych punktów usługowych, co sprawia, że jest to wygodne miejsce również na zakupy z wykorzystaniem asortymentu salonu jubilerskiego.

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu z firmą W.KRUK poprzez telefon: 501 566 354, odwiedzenie strony internetowej: https://wkruk.pl/salon-piotrkalw-trybunalski, lub osobiste odwiedziny pod adresem: Juliusza Słowackiego 123, 97-300 Piotrków Trybunalski, Polska.

The featured image was randomly selected. It is an unlikely coincidence if it is related to the post.