Piaseczno - Salon Jubilerski

W.KRUK Piaseczno, Puławska 46

Informacje o firmie:

 • Telefon: 726 600 149
 • Strona internetowa: https://wkruk.pl/salon-piaseczno-1
 • Adres: Puławska 46, 05-500 Piaseczno, Polska
 • Godziny otwarcia:
  • poniedziałek: 09:00–21:00
  • wtorek: 09:00–21:00
  • środa: 09:00–21:00
  • czwartek: 09:00–21:00
  • piątek: 09:00–21:00
  • sobota: 09:00–21:00
  • niedziela: 09:30–20:00

 • Kategoria: Salon Jubilerski
 • Wysokość cen: Nie podano

Najnowsze opinie o firmie:

Zegarek kupiony jako prezent , po wypakowaniu w domu okazało się że nie działa , był już wieczór więc kolejnego dnia udałem się z powrotem do sklepu w celu wyjaśnienia sytuacji/wymiany na działający . Powiedziano mi że to na pewno nasza wina że nie działa i z wielką łaską przyjęli zgłoszenie reklamacyjne z czasem oczekiwania 2-3 tygodnie. Bardziej żenującej obsługi klienta w sklepie jubilerskim to jeszcze nie widziałem , powinniście się wstydzić !
Bardzo dziękuję Pani Sylwii, która w zeszłym tygodniu bardzo mi pomogła. W kwestii wyboru biżuterii chętnie (nie nachalnie) pomogła mi i doradziła – gdzie z zakupy jestem zdecydowanie zadowolona. Bardzo profesjonalnie wyjaśniła i odpowiedziała na wszystkie pytania, które miałam przed zakupem – widać było, że chce pomóc, a nie aby tylko sprzedać. Bardzo polecam
Zdecydowanie nie polecam kupującym zegarki. Szokująco – wszystkie markowe zegarki jak Boss mają cenę min 40% wyższą niż w innych salonach, a zwłaszcza w sklepach internetowych! Osobiście zapłaciłem 2200zł za Boss Champion prod 1513848, kiedy w internecie można kupić go za 1100zł. Dodatkowo po reklamacji, pod dowolnym pozorem KRUK odrzuca rklamacje oferując naprawe za 1200zł(!!)
Żaluję że nie zapamiętałem imienia pani, która nas obsługiwała. Profesjonalnie i wyczerpująco ale nienachalnie pomogła nam w przeglądaniu obrączek. Po paru wizytach w róznych salonach Apart i W Kruk mogę powiedzieć, że w tym salonie obsługa stoi na najwyższym poziomie.
Jeżeli chodzi o biżuterię W. KRUK- piękna. Jeżeli chodzi o salon W.KRUK w Auchan Piaseczno- Fatalna obsługa. Zero organizacji. Panie może i były miłe ale nie do końca kompetentne. Chciałam odebrać zamówienie, w sklepie były dwie panie. Musiałam czekać i marnować czas bo ktoś oglądał kolczyki. Szanuję, że Panie chciały doradzić, ale wydaje mi się, że przydałaby się lepsza organizacja. Pod koniec jak wychodziłam w kolejce stało około 8 osób 🙂 Następnym razem zamówię z dostawą do domu, wszystkim innym również polecam.

Jak dojechać?

W.KRUK Piaseczno, Puławska 46

Informacje ogólne

Salon jubilerski W.KRUK, zlokalizowany przy Puławskiej 46 w Piasecznie, oferuje bogaty asortyment biżuterii oraz zegarków. Klienci doceniają profesjonalną obsługę oraz pomoc w dokonaniu odpowiedniego wyboru. Salon jest otwarty przez większość dni tygodnia, co sprzyja elastycznemu dostosowaniu wizyty do harmonogramu.

Podsumowanie opinii

Opinie dotyczące salonu W.KRUK mieszczą się w szerokim spektrum. Znajdziemy wśród nich zarówno pozytywne rekomendacje, szczególnie dotyczące profesjonalnej obsługi oraz doradztwa, jak i negatywne doświadczenia związane z problemami po zakupie oraz brakiem zadowalającej reakcji ze strony personelu na zaistniałe problemy.

Lokalizacja

Salon W.KRUK znajduje się przy Puławskiej 46 w Piasecznie, w pobliżu wielu innych sklepów oraz punktów usługowych. Okolica zapewnia wygodny dostęp oraz możliwość skorzystania z szerokiej oferty handlowej i gastronomicznej.

Kontakt

Zachęcamy do kontaktu z salonem W.KRUK poprzez numer telefonu 726 600 149, odwiedzenie ich strony internetowej wkruk.pl oraz osobiste odwiedziny pod adresem Puławska 46, 05-500 Piaseczno, Polska.

The featured image was randomly selected. It is an unlikely coincidence if it is related to the post.