Ostrowiec - Salon Jubilerski

W.KRUK Ostrowiec, ul

Informacje o firmie:

 • Telefon: 882 104 503
 • Strona internetowa: https://wkruk.pl/salon-ostrowiec-lswia-tm-tokrzyski
 • Adres: ul, Adama Mickiewicza 30, 27-400 Ostrowiec Świętokrzyski, Polska
 • Godziny otwarcia:
  • poniedziałek: 10:00–21:00
  • wtorek: 10:00–21:00
  • środa: 10:00–21:00
  • czwartek: 10:00–21:00
  • piątek: 10:00–21:00
  • sobota: 10:00–21:00
  • niedziela: 10:00–20:00

 • Kategoria: Salon Jubilerski
 • Wysokość cen: Nie podano

Najnowsze opinie o firmie:

Dawno nie byłam tak źle potraktowana jako klientka jak w ostrowieckim salonie Kruka. Pani w czarnych lokach była burkliwa, wręcz niegrzeczna, robiła łaskę, zniechęcała do zakupu, niechętnie pokazywała towar. Traktowała mnie jak intruza, którego chciała się jak najszybciej pozbyć.
Kupowałam naszyjnik na prezent. Pani bardzo cierpliwa i pokazywała każdą biżuterię którą byłam zainteresowana, sama również wychodziła ze swoimi propozycjami. Bardzo sympatyczna obsługa. Obdarowana szczęśliwa, sama również mam stąd biżuterię i jestem zadowolona.
Pani z ciemnymi kręconymi włosami pracuje tam prawdopodobnie w ramach godzin społecznych, jest kompletnie nie pomocna i szuka zaczepki przy takich sprawach jak wymiana czy zwrot. Za obsługę klienta 1 gwiazdka, nie radzę robić zakupów w tym punkcie.
Nie polecam zakupu produktów na prezent. W sytuacji kiedy bransoletka okazała się za krótka brak możliwości zwrotu produktu – tylko wymiana. Wybór w zasadzie żaden musiałem wybrać z byle czego .
Jakość produktów pozostawia bardzo wiele do życzenia, ale obsługa klienta w tym sklepie to już kompletna paranoja, pretensjonalne podejście do kupującego, robienie łaski z obsługi i wykonania swojej pracy.

Jak dojechać?

W.KRUK Ostrowiec, ul

Na stronie internetowej można umieścić następujący opis:

Informacje ogólne

Firma W.KRUK zlokalizowana jest w Ostrowcu Świętokrzyskim przy ul. Adama Mickiewicza 30. Oferta salonu jubilerskiego obejmuje szeroki wybór biżuterii, w tym pierścionki, bransoletki, naszyjniki oraz zegarki. Obsługa klienta w salonie jest profesjonalna i pomocna, dbając o zadowolenie klientów. Godziny otwarcia są bardzo dogodne, prowadzenie salonu w weekendy do godziny 21:00 sprawia, że jest to idealne miejsce na zakupy po pracy.

Podsumowanie opinii

Opinie klientów są zróżnicowane, ale istnieje tendencja do pozytywnych ocen obsługi klienta i cierpliwości personelu podczas prezentacji asortymentu. Zaleca się skorzystanie z pomocy innych pracowników, zaś opinie negatywne sugerują, by zwrócić uwagę na uprzejmość personelu i możliwości zwrotu produktów.

Lokalizacja

Salon zlokalizowany jest w centrum Ostrowca Świętokrzyskiego, co zapewnia łatwy dostęp dla klientów. Okolica oferuje również inne atrakcje, takie jak restauracje, kawiarnie i sklepy, co sprzyja spędzaniu czasu po dokonaniu zakupów.

Kontakt

W celu uzyskania dodatkowych informacji lub umówienia się na wizytę, można skontaktować się bezpośrednio z firmą pod numerem telefonu 882 104 503. Więcej informacji na temat oferty firmy znajduje się na stronie internetowej: wkruk.pl/salon-ostrowiec-lswia-tm-tokrzyski. Zachęcamy również do odwiedzenia salonu jubilerskiego osobiście, przy ul. Adama Mickiewicza 30 w Ostrowcu Świętokrzyskim.

The featured image was randomly selected. It is an unlikely coincidence if it is related to the post.