Opole - Salon Jubilerski

W.KRUK Opole, plac Kopernika 16

Informacje o firmie:

 • Telefon: 783 784 279
 • Strona internetowa: https://wkruk.pl/salon-opole-1
 • Adres: plac Kopernika 16, 45-040 Opole, Polska
 • Godziny otwarcia:
  • poniedziałek: 09:00–21:00
  • wtorek: 09:00–21:00
  • środa: 09:00–21:00
  • czwartek: 09:00–21:00
  • piątek: 09:00–21:00
  • sobota: 09:00–21:00
  • niedziela: 10:00–20:00

 • Kategoria: Salon Jubilerski
 • Wysokość cen: Nie podano

Najnowsze opinie o firmie:

Nie polecam tego salonu. Jedna z obsługujących Pań jest bardzo nie miła. Przy wymianie pierścionka patrzyła na nas jak na oszustów i szukała powodu żeby nie dokonać wymiany sugerując upłynięcie czasu (co nie miało miejsca). Panie również, nie kontaktują się ze sobą przez co zachodzi dużo nie porozumień.
Bardzo profesjonalna obsługa. Pani Marzena przemiła i niezwykle pomocna podczas zakupów, cierpliwie odpowiadała na wszystkie pytania i wątpliwości, dzięki czemu udało nam się dobrać prezent idealny. Dziękujemy, na pewno wrócimy!
Byłam pierwszy raz. Sam salon wygląda zachęcająco. Dużym plusem była obsługa – dziwią mnie pozostałe negatywne opinie. Jak dobrze dopatrzyłam imię na plakietce byłam obsługiwana przez p. Sandrę. Miła, uśmiechnięta, przestawiła wszystkie promocje i gadżety w nienachalny sposób. Dziękuję, byłam przejazdem, ale wiem że przy okazji szukania biżuterii – wrócę.
Sprzedawczyni swoim podejściem do potencjalnego klienta odstrasza, na pytanie o przymiarkę pierścionka, powiedziała, że można zmierzyć dopiero jak będę zdecydowana na zakup. Na szczęście u konkurencji po przeciwnej stronie udało się bez żadnego problemu z przemiłą obsługą.
Bardzo fajny sklep ale niestety nie mogę tego powiedzieć o sprzedawcy , pani która mnie obsługiwała była bardzo nie miła , była chyba nie zbyt zadowolona że musi pracować w weekend. Chciałam dać 5 gwiazdek bo sklep na to zasługuje ale z takimi pracownikami to tylko 3

Jak dojechać?

W.KRUK Opole, plac Kopernika 16

Informacje ogólne

Firma W.KRUK to renomowany salon jubilerski zlokalizowany przy placu Kopernika 16 w Opolu. Oferuje bogaty asortyment najwyższej jakości biżuterii, zapewniając profesjonalną obsługę oraz wsparcie w doborze idealnego prezentu. Salon jest otwarty 7 dni w tygodniu, umożliwiając klientom wygodne zakupy o dowolnej porze. Znajduje się w dogodnej lokalizacji, co ułatwia dojazd i sprawia, że jest popularnym punktem docelowym dla miłośników pięknej biżuterii.

Podsumowanie opinii

Opinie klientów podzielone są, jednak większość z nich wskazuje na profesjonalną obsługę i szeroki wybór biżuterii. Niektórzy klienci zwracają uwagę na przyjazną atmosferę i pomoc w doborze idealnego prezentu. Warto zapoznać się osobiście z ofertą i ocenić salon W.KRUK na własne oczy.

Lokalizacja

Szczególnie atrakcyjne miejsca w okolicy salonu W.KRUK to m.in. malowniczy Park Południowy oraz liczne restauracje i kawiarnie. Plac Kopernika 16 jest świetnie skomunikowany z innymi częściami miasta, co ułatwia dostęp do salonu dla klientów z różnych dzielnic.

Kontakt

Zachęcamy do kontaktu z firmą W.KRUK poprzez telefon: 783 784 279 lub odwiedzenie strony internetowej: wkruk.pl/salon-opole-1. Dodatkowo serdecznie zapraszamy do osobistego odwiedzenia salonu znajdującego się na placu Kopernika 16 w Opolu.

The featured image was randomly selected. It is an unlikely coincidence if it is related to the post.