Olsztyn - Salon Jubilerski

W.KRUK Olsztyn, aleja Marszałka Józefa Piłsudskiego 16

Informacje o firmie:

 • Telefon: 782 320 173
 • Strona internetowa: https://wkruk.pl/salon-olsztyn-1
 • Adres: aleja Marszałka Józefa Piłsudskiego 16, 10-576 Olsztyn, Polska
 • Godziny otwarcia:
  • poniedziałek: 09:00–21:00
  • wtorek: 09:00–21:00
  • środa: 09:00–21:00
  • czwartek: 09:00–21:00
  • piątek: 09:00–21:00
  • sobota: 09:00–21:00
  • niedziela: 10:00–20:00

 • Kategoria: Salon Jubilerski
 • Wysokość cen: Nie podano

Najnowsze opinie o firmie:

Bardzo estetyczny salon, wybór biżuterii jak i zegarków wielce różnorodny.
Nie polecam brak slow!!!!!!brat kupil łańcuszek za prawie 400zl zczernial po 2 tygodniach !!! poszedł z paragonem powiedziały mu te urocze i sympatyczne ( proszę wyczuc tu ironie) ekspedientki ze nie uznają gwarancji bo to cechą indywidualna poczym dały mu chusteczkę żeby sam sobie wyczyścił zenada zenada!!!!!nigdy nigdy w życiu zakupów u was oszuści!!!!!!!!!!nigdy nigdzie nie mieliśmy takiego problemu jak z wami 400zl szlak trafił!!!!
Pani Klaudia pięknie się nami zajęła. Pokazała wszystko, doradziła, wytłumaczyła różnice między produktami. Z uśmiechem na twarzy. Także wrócę na pewno po obrączki ślubne 😉 pozdrawiam
NIE POLECAM Dramatyczna obsługa. Jeśli masz do wydania kilkaset złotych, idź i wydaj je gdzie indziej, są inne sklepy, udaj się tam od razu. Jeśli już masz mus-musów zamów przez internet. Obsługa traktuje klienta jak żeberka: skoooroo już przylazł, i koniecznie chce (ale musi bardzo, bardzo chcieć), to łaskawie już weźmie od niego pieniądze. Ale jak ma jakieś pytanie, albo chce zobaczyć różne modele, to Pani zanim wyjmie cokolwiek pofuka i powzdycha, okaże szczerą niechęć do wykonania zadania. Odniosłam wrażenie, że Panie pracujące tam są przymuszane do tej ciężkiej pracy, jaką jest obsługa klienta. Szanowne W.KRUK czasy PRL już dawno się skończyły, czas zacząć szkolić obsługę. Panie pracujące tam zachęcam do zmiany pracy, czas spędzony w Pań towarzystwie jest delikatnie ujmując – nieprzyjemny.
Fatalna obsługa, niedouczona i traktująca klienta jak żebraka. Rabat na wszystko 20% tylko jest jeden mały haczyk NIE MA ZWROTÓW produktów zakupionych z rabatem. Więc dziękuję za taki rabat. A i według ekspedientki biżuteria jest jak bielizna nie podlega zwrotowi. Wymienić też nie można. Ostatecznie wykłócony zwrot. Zakupy w tym salonie po raz ostatni. Po raz pierwszy ktoś tak mnie potraktował od progu salonu bardzo źle. Kobieta w 7 miesiącu ciąży.

Jak dojechać?

W.KRUK Olsztyn, aleja Marszałka Józefa Piłsudskiego 16

„`html

Informacje ogólne:

Salon jubilerski W.KRUK w Olsztynie oferuje szeroki wybór biżuterii oraz zegarków. Znajdziesz tutaj estetyczny salon, a obsługa chętnie doradzi oraz pomoże w dokonaniu wyboru. Salon zlokalizowany jest przy alei Marszałka Józefa Piłsudskiego 16, oferuje dogodne godziny otwarcia przez cały tydzień, zapewniając tym samym wygodne i elastyczne zakupy.

Podsumowanie opinii:

Klientom zależy na różnorodnym wyborze biżuterii i zegarków, estetycznym salonie oraz profesjonalnej obsłudze. Należy zwrócić uwagę na opinie dotyczące gwarancji i obsługi klienta, a także na pozytywne doświadczenia z zakupu obrączek ślubnych. W.KRUK w Olsztynie budzi mieszane uczucia i warto rozważyć wizytę na własną odpowiedzialność.

Lokalizacja:

Salon W.KRUK znajduje się w urokliwej okolicy przy alei Marszałka Józefa Piłsudskiego 16 w Olsztynie. W pobliżu można znaleźć restauracje, sklepy oraz inne atrakcje. Jeśli masz ochotę na zakupy biżuterii wraz z miłym spacerem, to jest to doskonałe miejsce.

Kontakt:

Skontaktuj się z salonem W.KRUK poprzez numer telefonu: 782 320 173 lub odwiedź ich stronę internetową: https://wkruk.pl/salon-olsztyn-1. Możesz także osobiście odwiedzić salon przy alei Marszałka Józefa Piłsudskiego 16, 10-576 Olsztyn, Polska.

„`

The featured image was randomly selected. It is an unlikely coincidence if it is related to the post.