Nysa - Salon Jubilerski

W.KRUK Nysa, Wolności 2

Informacje o firmie:

 • Telefon: 504 227 677
 • Strona internetowa: https://wkruk.pl/salon-nysa
 • Adres: Wolności 2, 48-300 Nysa, Polska
 • Godziny otwarcia:
  • poniedziałek: 09:00–21:00
  • wtorek: 09:00–21:00
  • środa: 09:00–21:00
  • czwartek: 09:00–21:00
  • piątek: 09:00–21:00
  • sobota: 09:00–21:00
  • niedziela: Zamknięte

 • Kategoria: Salon Jubilerski
 • Wysokość cen: Nie podano

Najnowsze opinie o firmie:

Robiąc zakupy w tym sklepie odechciewa się wszystkiego, Panie bardzo nieuprzejme, aroganckie, oceniające klienta nawet go nie zając tylko po samym wyglądzie. Na samym wejściu Panie zmierzyły nas wzrokiem i z wielka łaska pokazały produkt o który prosiliśmy, cała wizytę w sklepie głupio śmiały się i mruczały do siebie pod nosem. Szczerze nie polecam sklepu u konkurencji przemiła obsługa nie oceniająca nikogo.p”Pierwszy raz spotykałam się z takim buractwem i brakiem szacunku do klienta tak jakby te Panie były lepsze od wszystkich i tylko je byłoby stać na zakupy w tym sklepie.
Serdecznie nie polecam. Został mi sprzedany łańcuszek, który po chwili noszenia cały się zagiął. Reklamacją dla tego salonu jest płatna przeze mnie naprawa łańcuszka bo takie łańcuszki szybko się psują. Oczywiście nikt przy zakupie o tym nie poinformował. Brak słów. Zero kompetencji ze strony sprzedawców. Posiadam dwa łańcuszki od konkurencji i nic przez długie lata noszenia się z nimi nie stało. To na pewno był mój ostatni zakup w tym miejscu. Pieniądze wydane w błoto.
Przemiła obsługa,Panie zawsze uśmiechnięte.
Bardzo miła obsługa , bardzo ) Polecam sklep ❤️‍
Byłem z narzeczoną kupić kolczyki oraz doradzenie się odnośnie obrączek, Pani opowiadała o zaletach produktów, doradzała oraz umożliwiała przymierzenie biżuterii wraz z jej dezynfekcją, obsługa bardzo miła i profesjonalna. Najlepsza obsługa w dekadzie w sklepach z biżuterią.

Jak dojechać?

W.KRUK Nysa, Wolności 2

Opis strony internetowej w HTML:

Informacje ogólne:

Firma W.KRUK Nysa to salon jubilerski zlokalizowany przy ul. Wolności 2 w Nysie. Oferuje bogaty asortyment biżuterii oraz profesjonalną obsługę. Godziny otwarcia salonu są dostosowane do potrzeb klientów, funkcjonuje od poniedziałku do soboty w godzinach 09:00–21:00. Klienci otrzymują możliwość skorzystania z usług przemiłej obsługi oraz fachowych porad dotyczących wyboru biżuterii. Można skontaktować się z firmą poprzez podany numer telefonu: 504 227 677 lub odwiedzić ich stronę internetową: https://wkruk.pl/salon-nysa.

Podsumowanie opinii:

Klientom zależy na miłej obsłudze oraz profesjonalnym doradztwie. W.KRUK Nysa spotyka się zarówno z pozytywnymi, jak i negatywnymi opiniami. Klienci wyrażają zadowolenie z profesjonalnego podejścia obsługi oraz oferowanej biżuterii, jednak zdarzają się również negatywne doświadczenia, związane głównie z jakością produktów oraz zachowaniem personelu. Warto jednak osobiście odwiedzić salon i samemu ocenić oferowany asortyment oraz obsługę.

Lokalizacja:

Lokalizacja salonu W.KRUK Nysa przy ul. Wolności 2 w Nysie jest dogodna dla klientów z uwagi na centralne położenie. Okolica oferuje dostęp do różnorodnych usług oraz atrakcji dla mieszkańców i turystów. Dodatkowo, łatwy dostęp do komunikacji miejskiej sprawia, że dotarcie do salonu jest wygodne i bezproblemowe.

Kontakt:

Zachęcamy do kontaktu z firmą W.KRUK Nysa poprzez numer telefonu: 504 227 677, odwiedzenie ich strony internetowej: https://wkruk.pl/salon-nysa, oraz osobiste odwiedziny w salonie zlokalizowanym przy ul. Wolności 2, 48-300 Nysa.

The featured image was randomly selected. It is an unlikely coincidence if it is related to the post.