długie kolczyki stylizacje
Nowy - Salon Jubilerski

W.KRUK Nowy, Lwowska 80

Informacje o firmie:

 • Telefon: 512 395 128
 • Strona internetowa: https://wkruk.pl/salon-nowy-sa-cz
 • Adres: Lwowska 80, 33-300 Nowy Sącz, Polska
 • Godziny otwarcia:
  • poniedziałek: 09:00–21:00
  • wtorek: 09:00–21:00
  • środa: 09:00–21:00
  • czwartek: 09:00–21:00
  • piątek: 09:00–21:00
  • sobota: 09:00–21:00
  • niedziela: 10:00–20:00

 • Kategoria: Salon Jubilerski
 • Wysokość cen: Nie podano

Najnowsze opinie o firmie:

Bardzo niemiła i nieobeznana w zasadach kultury osobistej obsługa – poproszono mnie o wyjście, bo za długo oglądałam ekspozycję. Ponad to brak znajomości kruszcu, z jakiego wykonano towar – kobieta powiedziała mi, że naszyjnik był srebrny – sprawdziłam na stronie i była to stal szlachetna, nie srebro. Nie polecam!
Szczerze polecam. Pani bardzo pomocna, udzieliła wszystkich informacji, żadnych oporów przed wyciągnięciem biżuterii, nie trzeba się dopraszać tysiąc razy jak w niektórych miejscach. Przemiła obsługa.
Ostatnio zakupiłam przepiękną bransoletkę, z której jestem bardzo zadowolona. Obsługa miła i profesjonalna. Pani chętnie pomogła mi w doborze biżuterii. Jak najbardziej polecam ten salon, a przede wszystkim kompetentną obsługę.
Nie polecam ! Panie obsługujące były miłe tylko podczas zakupu obraczek, gdy pojawił się problem, stały się opryskliwe i niegrzeczne. Zakupiliśmy obrączki za dość dużą kwotę. Potem okazało się, że są za duże, zarówno moja jak i narzeczonego. Odmówiono mi zmniejszenia, ponieważ moja obrączka jest z diamentami. Przy zakupie poinformowano mnie tylko, że przy zmniejszeniu mogą się osłabić kamienie, nic nie wspomniano że obraczki z kmieniami nie można zwiększyć czy zmniejszyć. Inne zakłady jubilerskie nie miały z tym probelmu – zmniejszyłam ją u Cupicha, oczywiscie musiałam za to zapłacić. Przyjęli do zmniejszenia tylko obrączkę narzeczonego, po czym po kilku dniach otrzymałam wiadomość że mogą zmniejszyc tylko o 1 rozmiar a jeżeli chcemy zmniejszyć o 2 to za dodatkowa opłatą. Powiedziałam co o tym myślę i wtedy udało się zmniejszyć bez dodatkowych opłat. Chce dodać że przy odbiorze obrączek byłam sama, narzeczony pracuje zagranicą i kiedy przysliśmy prosić o zmiejszenie usłyszłam słowa: przecież to ktoś odbierał, koleżanki która przyjmowała zlecenie nie ma w pracy podeście okropne, zrzucanie winy na koleżankę której nie ma pracy jest brakiem profesjonalnego podejścia do klienta. Brak próby rozwiązania problemu, ktory byłby korzystny dla obu stron. Panie są niesłowne !! Tydzień po ślubie obrączka narzeczonego straciła kolor, stała się matowa i brzydka jakby leżała kilka lat na dnie rzeki.
W sklepie panuje kompletna dezinformacja w kwestii wymian. Po pierwsze przy kasie nikt nie udzielił informacji że produkt można wymienić tylko w miejscu gdzie dokonano zakupu (nie w wybranym salonie Kruk). Po drugie dokonując wymiany sprzedawczyni udzieliła nierzetelnych informacji, przez co wizyta w sklepie trwała godzinę zamiast kilku minut. Nie polecam.

Jak dojechać?

W.KRUK Nowy, Lwowska 80

„`html

Informacje ogólne o firmie:

Firma W.KRUK to renomowany salon jubilerski zlokalizowany pod adresem Lwowska 80, 33-300 Nowy Sącz, Polska. Oferuje bogaty asortyment biżuterii, w tym pierścionki, naszyjniki, bransoletki oraz wiele innych. Obsługa jest profesjonalna i pomocna, chętnie udziela informacji oraz pomaga w doborze idealnej biżuterii. Salon jest otwarty od poniedziałku do soboty w godzinach 9:00–21:00 oraz w niedzielę od 10:00–20:00. Klienci mogą skorzystać z usług telefonicznego kontaktu pod numerem 512 395 128 lub odwiedzić stronę internetową https://wkruk.pl/salon-nowy-sa-cz, aby zapoznać się z pełną ofertą oraz godzinami otwarcia.

Podsumowanie opinii od klientów:

Klienci wyrażają różne opinie na temat firmy W.KRUK w Nowym Sączu. Niektórzy chwalą profesjonalną i pomocną obsługę oraz wysoką jakość biżuterii, podczas gdy inni zgłaszają problemy z obsługą klienta i dezinformację. Ogólnie jednak, salon otrzymuje pozytywne opinie za asortyment oraz pomocną obsługę.

Lokalizacja:

Salon jubilerski W.KRUK znajduje się przy ulicy Lwowskiej 80 w Nowym Sączu. W okolicy można znaleźć restauracje, kawiarnie oraz sklepy, tworząc przyjemne otoczenie dla klientów odwiedzających salon. Dobra lokalizacja ułatwia klientom dotarcie do miejsca oraz pozwala na połączenie wizyty z innymi atrakcjami w okolicy.

Kontakt:

Zachęcamy do kontaktu z firmą poprzez numer telefonu: 512 395 128, odwiedzenie strony internetowej: W.KRUK Nowy Sącz, oraz osobiste odwiedziny pod adresem: Lwowska 80, 33-300 Nowy Sącz, Polska.

„`

The featured image was randomly selected. It is an unlikely coincidence if it is related to the post.