Lublin - Salon Jubilerski

W.KRUK Lublin, al. Unii Lubelskiej 2

Informacje o firmie:

 • Telefon: 661 989 024
 • Strona internetowa: https://wkruk.pl/salon-lublin-2
 • Adres: al. Unii Lubelskiej 2, 20-108 Lublin, Polska
 • Godziny otwarcia:
  • poniedziałek: 09:00–21:00
  • wtorek: 09:00–21:00
  • środa: 09:00–21:00
  • czwartek: 09:00–21:00
  • piątek: 09:00–21:00
  • sobota: 09:00–21:00
  • niedziela: 09:00–20:00

 • Kategoria: Salon Jubilerski
 • Wysokość cen: Nie podano

Najnowsze opinie o firmie:

Podczas ostatnich zakupów pani pracująca w salonie bardzo kompetentnie się mną zajęła. Przeprowadziła bardzo dokładną rozmowę, aby poznać moje oczekiwania, a następnie pokazała wszystkie dostępne modele interesującego mnie produktu. Naprawdę podczas zakupów czułam, że firmie zależy na mnie jako na kliencie, a pani która ją reprezentuje dokłada wszelkich starań abym wyszła ze sklepu usatysfakcjonowana. Zostałam również zachęcona do założenia konta klienta, jednak nie w sposób nachalny a przez proste wytłumaczenie co mogę dzięki temu zyskać. Polecam zakupy w tym salonie jubilerskim ☺️
Polecam skorzystać z pomocy Pani Iwonki. Cierpliwa, miła, kompetentną. Jestem zadowolona z zakupów.
Bardzo miła i przyjazna klientowi obsługa. Z przyjemnością tu wrócę. Dziękuję
Nie polecam! Zamówiłam pierścionek na prezent urodzinowy, który miał być w ciągu 3 dni roboczych, oczywiście zamówiłam go z ponad tygodniowym wyprzedzeniem, Pani mnie zapewniała, że na pewno będzie do tego czasu. Dzień przed urodzinami w godzinach wieczornych otrzymałam informację, że pierścionek nie dotarł. Ostatecznie pierścionek był do odebrania po 8 dniach roboczych, dlatego chciałam odzyskać wpłaconą wcześniej zaliczkę. Przy wpłacie byłam zapewniana, że przy odbiorze nie muszę posiadać potwierdzenia, wystarczy podać imię i nazwisko, natomiast gdy doszło do sytuacji, że chcę odebrać zaliczkę, to muszę mieć potwierdzenie (posiadałam potwierdzenie płatności na telefonie, jednak to nie wystarczyło). Pani, która mnie obsługiwała od samego początku była niemiła, opryskliwa i wykazała się brakiem profesjonalizmu.
Pelen profesjonalizm, usmiech I zyczliwosc, mozna bez problemu zamowic do salonu interesujaca bizuterie, polecam Derek

Jak dojechać?

W.KRUK Lublin, al. Unii Lubelskiej 2

Informacje ogólne

Firma W.KRUK to salon jubilerski zlokalizowany przy al. Unii Lubelskiej 2, 20-108 Lublin, Polska. Oferuje szeroki asortyment biżuterii oraz profesjonalną obsługę klienta. Salon jest otwarty codziennie w godzinach 9:00–21:00 (niedziela: 9:00–20:00). Klienci chwalą się miłą i przyjazną obsługą oraz profesjonalizmem personelu.

Podsumowanie opinii

Klienci chwalą się miłą i kompetentną obsługą w salonie W.KRUK. Opinie wskazują na profesjonalizm personelu oraz wysoką jakość świadczonych usług. Zalecają zakupy w tym salonie jubilerskim ze względu na indywidualne podejście do klienta oraz szeroki wybór biżuterii.

Lokalizacja

Salon jubilerski znajduje się w atrakcyjnej okolicy w centrum Lublina, co ułatwia dostęp do sklepu zarówno mieszkańcom miasta, jak i turystom. W pobliżu znajdują się inne sklepy, restauracje oraz parkingi.

Kontakt

Zachęcamy do kontaktu z firmą poprzez numer telefonu: 661 989 024, odwiedzenie strony internetowej: https://wkruk.pl/salon-lublin-2 oraz osobiste odwiedziny pod adresem: al. Unii Lubelskiej 2, 20-108 Lublin, Polska.

The featured image was randomly selected. It is an unlikely coincidence if it is related to the post.