Lubin - Salon Jubilerski

W.KRUK Lubin, Generała Władysława Sikorskiego 20

Informacje o firmie:

 • Telefon: 532 786 337
 • Strona internetowa: https://wkruk.pl/salon-lubin-1
 • Adres: Generała Władysława Sikorskiego 20, 59-300 Lubin, Polska
 • Godziny otwarcia:
  • poniedziałek: 10:00–21:00
  • wtorek: 10:00–21:00
  • środa: 10:00–21:00
  • czwartek: 10:00–21:00
  • piątek: 09:00–21:00
  • sobota: 09:00–21:00
  • niedziela: 10:00–21:00

 • Kategoria: Salon Jubilerski
 • Wysokość cen: Nie podano

Najnowsze opinie o firmie:

Moja współpraca z tym salonem, skończyła się niestety tak, że musiałam szukać pomocy w Poznaniu, w którym Panie na Pleszewskiej cudownym sposobem miały inne moce niż Panie w tym salonie i zrobiły wszystko, żeby historia z moimi obrączkami skończyła się szczęśliwie. W wielkim skrócie porażka, Zakupiliśmy w Salonie W.KRUK w Lubinie obrączki za prawie 10tysięcy, po czym okazały się one jak i cały ten salon naszą zmorą. Pani kierowniczka jest opryskliwa, obrażona i nie chce w najmniejszym stopniu udzielić pomocy, czuć, że czeka tylko aż klient opuści sklep. Mimo, że pracują w tym sklepie jedna/ dwie miłe Panie (wysoka Pani w ciemnych włosach), niestety nie były w stanie zaradzić na mój problem z obrączkami-które po 3 dniach noszenia wyglądały jakby miały 15 lat, być może przez Panią kierowniczkę, która twierdziła, że są w stanie idealnym, jak dla niej wszystko jest ok. Trafiłam do Poznania, gdzie finalnie W.KRUK wykonał dla nas inny model nowych obrączek, dostaliśmy bony podarunkowe na bardzo wysokie kwoty w formie zadośćuczynienia+ stały kod rabatowy -20%. Tutaj jedyna pomoc jaką otrzymałam to wypolerowanie, co dawało efekt na ok 2 minuty.
Uważajcie na robienie zakupów w tym sklepie dokonałem zakupu za 6000 zł, dwie godziny później wróciłem do sklepu gdyż, prezent był nie trafiony chciałem dokonać zwrotu i sprzedawca zwrotu odmówił. Ja rozumiem polityka sklepu itd ale dwie godziny później, tak być nastawionym na zarobek byle wepchnąć komuś i na tym skorzystać. Szczerze odmawiam napewno gdy okaże się jakikolwiek problem z biżuteria tez sprzedawca zrobi problem z ewentualna naprawa. Szczerze odradzam tego sklepu
Nie polecam! Brak kompetencji odnośnie doradztwa obrączek ślubnych. Przy składaniu reklamacji Pani kierownik wybiera to co jest lepsze dla nich czyli zlecenie naprawy a nie reklamacja. Brak podstawowej kultury osobistej, brak profesjonalizmu.
Serdecznie polecam salon W Kruk w Lubinie cała załoga bardzo miła i pomocna. Panie mocno zaangażowane w obsługę i doradztwo. Lubię tam wracać bo zawsze wychodzę zadowolona.
Wszystkie Panie są miłe i pomocne oprócz pani Kierowniczki. Podczas trzech wizyt była zniecierpliwiona, niezainteresowana i w ogóle niezaangażowana, nie uśmiechnęła się ani razu, co oczywiście nie jest jej obowiązkiem. Jednak byłoby miło zaznać przyjaznego podejścia, a nie jawnego braku zainteresowania i obsługiwania na siłę. Nie czułam jako potencjalny klient, tylko problem. Dobrze, ze pracują tam tez inne panie, one są przemiłe i tylko ze względu na nie zostanę klientką firmy W.Kruk.

Jak dojechać?

W.KRUK Lubin, Generała Władysława Sikorskiego 20

Oto przygotowany opis firmy w formie HTML:

Informacje ogólne

Firma W.KRUK to renomowany salon jubilerski zlokalizowany przy ulicy Generała Władysława Sikorskiego 20 w Lubinie. Oferuje szeroki wybór wysokiej jakości biżuterii oraz profesjonalną obsługę klienta. Salon jest otwarty codziennie w elastycznych godzinach, co sprzyja wygodnym zakupom.

Podsumowanie opinii

Klientom zależy na profesjonalnym podejściu oraz wysokiej jakości usługach, które niestety nie zawsze są zapewnione. Istnieją zarówno pozytywne, jak i negatywne opinie dotyczące obsługi i jakości produktów oferowanych przez salon.

Lokalizacja

Salon W.KRUK znajduje się w centralnej lokalizacji w Lubinie. W pobliżu można znaleźć restauracje, sklepy oraz inne punkty usługowe, co tworzy wygodne i atrakcyjne miejsce zakupów.

Kontakt

Przedsiębiorstwo można skontaktować pod numerem telefonu 532 786 337 lub odwiedzić oficjalną stronę internetową pod adresem https://wkruk.pl/salon-lubin-1. Adres salonu to Generała Władysława Sikorskiego 20, 59-300 Lubin.

The featured image was randomly selected. It is an unlikely coincidence if it is related to the post.