Legnica - Salon Jubilerski

W.KRUK Legnica, Najświętszej Marii Panny 9

Informacje o firmie:

 • Telefon: 690 488 899
 • Strona internetowa: https://wkruk.pl/salon-legnica
 • Adres: Najświętszej Marii Panny 9, 59-220 Legnica, Polska
 • Godziny otwarcia:
  • poniedziałek: 09:30–21:00
  • wtorek: 09:30–21:00
  • środa: 09:30–21:00
  • czwartek: 09:30–21:00
  • piątek: 09:30–21:00
  • sobota: 09:30–21:00
  • niedziela: 10:00–20:00

 • Kategoria: Salon Jubilerski
 • Wysokość cen: Nie podano

Najnowsze opinie o firmie:

Nie polecam. Czas oczekiwania na zamowienie: terminu brak. Brak kontaktu ze strony sklepu. Bez sprawdzenia statusu sprawy byłam odsyłana poprzez wymachiwanie rękoma że przecież zadzwonimy jak będzie!!! I co ? Po dwóch tygodniach okazuje się że zamówienie zostało błędnie złożone i anulowane. Mogłam czekać latami. Nieprzyjemna obsługa zero pomocy i traktowanie klienta jak coś gorszego. Nigdy więcej.
Nie podoba mi się sposób obsługiwania klienta w tym miejscu. Wciskanie na siłę wszystkiego jeszcze zrozumiem, bo zapewne takie są wymogi firmy, ale już mówienie, że jak założę kartę to będzie zniżka 25%, kiedy w rzeczywistości jest 5% to jest już najzwyklejsze w świecie kłamstwo. Taki marketing tylko wysyła klienta do konkurencji. Następnym razem postawie na zakupy przez internet
W.Kruk Galeria Piastów w Legnicy fajny salon Jubilerski w którym z przyjemnością robię zakupy zawsze obsługa idealnie podpowie oraz idealnie doradzi. Panie są mile i dzięki fajnemu podejściu do klienta z checia się w to miejsce wraca. Polecam
Najprostsza możliwa transakcja trwa pół godziny: bo naliczenie rabatu stanowi problem, bo aplikacja się zawiesza, bo system nie działa, bo pobranie zaliczki, bo określenie terminu dostawy to też problem. W 21 wieku zamówienia kończą na karteczce. Ostatecznie po minięciu terminu dostawy i wykonaniu telefonu do salonu zamówienie się znalazło. Przed chwilą dojechał. Wcześniej poinformowano mnie, że w soboty kurier nie przyjeżdża. Czary!
Salon W . kruk w Legnicy. Polecam z czystym sumieniem, Panie i Pan super obsługują ,szeroki asortyment ,obsługa na wysokim poziomie , zamówienia towaru realizowane w ekspresowym tempie , aplikacja działa na 10, ciekawe i częste promocje , zawsze wychodzę z udanym zakupem , Ogólnie oceniam 10/10

Jak dojechać?

W.KRUK Legnica, Najświętszej Marii Panny 9

Informacje ogólne

Firma W.KRUK to prestiżowy salon jubilerski zlokalizowany w Legnicy, Polska. Oferuje szeroki asortyment biżuterii najwyższej jakości, zaspokajając różnorodne indywidualne gusta klientów. Obsługa sklepu cechuje się profesjonalizmem i troskliwością, zawsze służąc fachowym doradztwem. Salon znajduje się przy Najświętszej Marii Panny 9, oferując doskonałą lokalizację oraz dogodne godziny otwarcia, umożliwiające odwiedziny w dogodnym dla klienta momencie. Strona internetowa https://wkruk.pl/salon-legnica stanowi dodatkowy kanał komunikacji i możliwość zapoznania się z pełną ofertą.

Podsumowanie opinii

Klienci dzielą się różnymi opiniami na temat firmy W.KRUK w Legnicy. Niektórzy zwracają uwagę na profesjonalizm obsługi i szeroki wybór, z kolei inni wyrażają niezadowolenie z powodu komunikacji i realizacji zamówień. Podsumowując, opinie te sugerują, że firma ma swoje mocne strony, ale również aspecty, które wymagają uwagi.

Lokalizacja

Salon W.KRUK znajduje się w urokliwej okolicy Legnicy, w bezpośrednim sąsiedztwie ulicy Najświętszej Marii Panny. To kwintesencja dobrze skomunikowanej lokalizacji, z łatwym dostępem zarówno dla mieszkańców miasta, jak i osób spoza Legnicy. Okolica oferuje również atrakcyjne miejsca do spacerów i zakupów, co sprawia, że wizyta w salonie jubilerskim może być częścią przyjemnego i inspirującego dnia.

Kontakt

Zachęcamy do skontaktowania się z firmą W.KRUK poprzez telefon: 690 488 899, odwiedzenie strony internetowej: https://wkruk.pl/salon-legnica, jak również do osobistych odwiedzin: Najświętszej Marii Panny 9, 59-220 Legnica, Polska. Tutaj można znaleźć wyjątkową biżuterię i uzyskać pomoc doświadczonej obsługi w wyborze idealnego produktu.

The featured image was randomly selected. It is an unlikely coincidence if it is related to the post.