Koszalin - Salon Jubilerski

W.KRUK Koszalin, Paderewskiego 1

Informacje o firmie:

 • Telefon: 783 782 644
 • Strona internetowa: https://wkruk.pl/salon-koszalin
 • Adres: Paderewskiego 1, 75-736 Koszalin, Polska
 • Godziny otwarcia:
  • poniedziałek: 09:00–21:00
  • wtorek: 09:00–21:00
  • środa: 09:00–21:00
  • czwartek: 09:00–21:00
  • piątek: 09:00–21:00
  • sobota: 09:00–21:00
  • niedziela: 10:00–20:00

 • Kategoria: Salon Jubilerski
 • Wysokość cen: Nie podano

Najnowsze opinie o firmie:

Jestem zaskoczony negatywnymi opiniami, które przeczytałem na temat obsługi sklepu Kruk w Koszalinie. Podczas wakacji kupiłem okulary przeciwsłoneczne. Okazało się, że mają lekką wadę. Wróciłem do sklepu i Panie od razu zaproponowały wymianę. Jedynie trzeba było poczekać jeden dzień na przesyłkę z innego sklepu z Kołobrzegu. Od samego poczatku Panie były miłe i profesjonalne w tym co robia, do tego uśmiechnięte i bardzo pomocne. Doradziły mi, które lepiej pasują. Jestem bardzo zadowolony z zakupu okularów przeciwsłonecznych polskiej marki, często niedocenianej na polskim rynku, a równie dobrej jak inne światowe marki, których jestem posiadaczem.
Witam, nie polecam robić zakupów w tej siedzibie w Koszalinie. Obsługa bardzo nie miła nie doświadczona zwłaszcza zastępca kierownika Pani Natalia. Nie douczenie widać od razu. Są Panie miłe jak chcą sprzedać jeśli chodzi o reklamację lub o inne rzeczy są nieprzyjemne oraz niekompetentne zwłaszcza ta Pani wymieniona powyżej. Z głębi serca NIE POLECAM. !!!
Obsługa jest do d, nieistniejąca, raczej tam nie wrócę panie są bardzo nie miłe. Mam nadzieje ze obsługa klienta się zmieni szybko, bo oferta jest fajna, ale nie warta złych wrażeń!
Niestety ale ekspedientka nr 768017, która obsługiwała mojego narzeczonego, który kupował pierścionek zaręczynowy w Koszalinie, doradziła mu i zapewniała, ze w razie złego rozmiaru pierścionka, będzie mógł wymienić pierścionek bez problemu w Zakopanem. Niestety Panie w Zakopanem poinformowały nas, ze nie ma takiej możliwości i nie mogą wymienić nam tego pierścionka. Z winy oczywiście ekspedientki nr 768017 zostaliśmy na lodzie, ponieważ wyjeżdżamy jutro do Anglii, i nie jesteśmy w stanie fizycznie wymienić go w Koszalinie. Niestety nikt z obsługi nawet nie przyznał się do tego, ze mój narzeczony został wprowadzony w błąd !! I nie zostało Nam zaproponowane inne rozwiązanie. Nie polecam
Asortyment niewielki ale w wiekszosci wystarczajacy.

Jak dojechać?

W.KRUK Koszalin, Paderewskiego 1

Informacje ogólne

Firma W.KRUK Koszalin oferuje bogaty asortyment biżuterii, w tym pierścionków, naszyjników, zegarków, oraz okularów przeciwsłonecznych. Obsługa sklepu dba o profesjonalizm i pomoc klientom, zapewniając miłą atmosferę podczas zakupów. Sklep znajduje się przy ulicy Paderewskiego 1, 75-736 Koszalin, Polska. Godziny otwarcia pozwalają na wygodne odwiedziny, a wszelkie informacje można uzyskać także telefonicznie pod numerem 783 782 644 lub poprzez stronę internetową https://wkruk.pl/salon-koszalin.

Podsumowanie opinii

Klientom sklepu W.KRUK Koszalin zależy na profesjonalnej obsłudze oraz różnorodnym asortymencie, ale opinie różnią się. Jedni chwalą miłą i pomocną obsługę, podczas gdy inni wskazują na nieprzyjemne doświadczenia. Mimo to, firma cieszy się uznaniem za szeroki wybór biżuterii oraz okularów przeciwsłonecznych polskich marek, co przyczynia się do zadowolenia klientów.

Lokalizacja

Sklep W.KRUK Koszalin znajduje się przy ulicy Paderewskiego 1, 75-736 Koszalin, Polska. Okolica oferuje wygodne możliwości dojazdu oraz jest dogodna dla osób, które chcą odwiedzić ten salon jubilerski. Istnieje także możliwość skorzystania z usług pobliskich punktów usługowych i gastronomicznych, co pozwala na urozmaicenie wizyty.

Kontakt

Aby skontaktować się ze sklepem W.KRUK Koszalin, można zadzwonić pod numer telefonu 783 782 644 lub odwiedzić ich stronę internetową https://wkruk.pl/salon-koszalin. Można także osobiście odwiedzić sklep znajdujący się przy ulicy Paderewskiego 1, 75-736 Koszalin, Polska.

The featured image was randomly selected. It is an unlikely coincidence if it is related to the post.