Gniezno - Salon Jubilerski

W.KRUK Gniezno, Pałucka 2

Informacje o firmie:

 • Telefon: 501 566 373
 • Strona internetowa: https://wkruk.pl/salon-gniezno
 • Adres: Pałucka 2, 62-200 Gniezno, Polska
 • Godziny otwarcia:
  • poniedziałek: 10:00–21:00
  • wtorek: 10:00–21:00
  • środa: 10:00–21:00
  • czwartek: 10:00–21:00
  • piątek: 10:00–21:00
  • sobota: 10:00–21:00
  • niedziela: 10:00–20:00

 • Kategoria: Salon Jubilerski
 • Wysokość cen: Nie podano

Najnowsze opinie o firmie:

Nie polecam! Biżuteria zakupione w salonie stacjonarnym, nie dość, że nie można wymienić na większy rozmiar w innym salonie, tylko w tym w którym został wykonany zakup, to jeszcze trzeba oczekiwać nie wiadomo ile. Na ten moment minął ponad tydzień od zgłoszenia chęci wymiany. Panie w salonie stacjonarnym niestety nie mają żadnej informacji (co nie jest ich winą tylko całej sieci, ze nie podają żadnych informacji). Pytając na infolinii od swoją wymianę, jesteś tylko odsyłany od jednego do drugiego, po czym po zgłoszeniu sprawy do wyższych instancji dostaje informacji, że mam czekać kolejne 2 tygodnie. W czasach, kiedy dostawy są wykonywane z dnia na dzień a często też tego samego dnia, taka obsługa i jakość jest nie do pomyślenia. Radze omijać szerokim łukiem tę markę!!!
Moje doswiadczenia z tym salonem są bardzo pozytywne. Od momentu wejścia, poczułam się zaopiekowana przez ekspedientki. Bardzo dobrze zatowarowany salon. Z przyjemnością wrócę na zakupy!
Profesjonalna obsługa i doradztwo. Pani która mnie obsługiwała dopytała o wszystkie istotne szczegóły i dzięki temu prezent był szczególnie udany 🙂 dziękuje!
Bardzo miła i profesjonalna obsługa. Dobra lokalizacja salonu i super zaopatrzenie. Szczerze polecam

Jak dojechać?

W.KRUK Gniezno, Pałucka 2

Informacje ogólne

Salon jubilerski W.KRUK w Gnieźnie oferuje swoim klientom szeroki asortyment wysokiej jakości biżuterii, w tym pierścionki zaręczynowe, obrączki ślubne, naszyjniki czy bransoletki. Klienci mogą liczyć na profesjonalną obsługę oraz fachowe doradztwo podczas zakupów. Salon znajduje się przy ulicy Pałuckiej 2, 62-200 Gniezno, zapewniając dogodny dojazd i komfortowe warunki zakupów. Godziny otwarcia są dostosowane do potrzeb klientów, a informacje na temat ceny produktów można uzyskać osobiście lub telefonicznie.

Podsumowanie opinii

Klienci wyrażają różne zdanie na temat salonu W.KRUK w Gnieźnie. Pomimo negatywnych opinii związanych z obsługą i wymianą towaru, wielu klientów chwali salon za profesjonalizm, szeroki wybór i miłą obsługę. Ostateczne wrażenie z korzystania z usług salonu zależy od indywidualnych doświadczeń klientów.

Lokalizacja

Salon W.KRUK w Gnieźnie znajduje się w centrum miasta, przy ulicy Pałuckiej 2. Okolica charakteryzuje się dobrze rozwiniętą infrastrukturą handlową oraz restauracyjną. Jest to dogodne miejsce dla klientów, którzy chcą połączyć zakupy w salonie jubilerskim z innymi atrakcjami i usługami dostępnymi w okolicy.

Kontakt

Aby skontaktować się z salonem W.KRUK w Gnieźnie, można skorzystać z telefonu pod numerem 501 566 373. Dodatkowo, informacje można uzyskać poprzez odwiedzenie strony internetowej: wkruk.pl/salon-gniezno. Osoby zainteresowane zakupami mogą również bezpośrednio odwiedzić salon, zlokalizowany przy ulicy Pałuckiej 2, 62-200 Gniezno.

The featured image was randomly selected. It is an unlikely coincidence if it is related to the post.