Gdynia - Salon Jubilerski

W.KRUK Gdynia, Aleja Zwycięstwa 256

Informacje o firmie:

 • Telefon: 661 980 553
 • Strona internetowa: https://wkruk.pl/salon-gdynia
 • Adres: Aleja Zwycięstwa 256, 81-525 Gdynia, Polska
 • Godziny otwarcia:
  • poniedziałek: 09:00–21:00
  • wtorek: 09:00–21:00
  • środa: 09:00–21:00
  • czwartek: 09:00–21:00
  • piątek: 09:00–21:00
  • sobota: 09:00–21:00
  • niedziela: 10:00–20:00

 • Kategoria: Salon Jubilerski
 • Wysokość cen: Nie podano

Najnowsze opinie o firmie:

W dniu 2 sierpnia 2023 roku około 13.00 zajrzałam do salonu W.Kruk w Galerii Klif w towarzystwie Męża i nigdy już nie odwiedzę tego miejsca. To w jaki sposób Pani z obsługi pokazywała nam asortyment salonu, którym był zainteresowany mój Mąż uginając kolana i trzymając wszystko za szybą było żenujące i nieprofesjonalne. Nigdy nie spotkałam się z takim podejściem do klienta i prezentowaniem wyrobów jubilerskich w żadnym salonie z biżuterią, a tym bardziej w salonach WKruka w Poznaniu, których jestem stałą klientką. Może warto dla tej Pani z obsługi zainstalować na wysokości wzroku klienta box z szybą pancerną,aby czuła się bezpiecznie,nie traktowała klientów jak potencjalnych złodziei oraz nie musiała uginać kolan i tym samym zmuszać klientów do zginania się w pas aby zobaczyć to co ich interesuje. Jeśli lubicie takie atrakcje i gimnastykę to zajrzyjcie tam, jeśli wolicie sympatyczne i profesjonalnie podejście radzę ten salon omijać z daleka.Nie polecam.
Zmierzłe panie obsługują jakby robiły łaskę – i Kruk w Klifie nie jest wyjatkiem, co raz bardziej mam wrażenie, że antypatia jest cechą pożądaną przez tę firmę. Dzisiaj chcąc odłożyć komplet biżuterii na jeden dzień usłyszałam, że to bardzo długo, więc należy wpłacić zaliczkę, przy czym komplet kosztował 70zł.
Skandal !!! Obsługa poniżej krytyki. Panie z obsługi nie pomogły przy rozplątywaniu łańcuszka przy uwzględnianiu reklamacji. Nie było w salonie żadnego innnego klienta a ja stałam i próbowałam rozplątać łańcuszek 1,5 h !! Panie natomiast nie robiły absolutnie nic !!
Nie polecam tego jubilera! Zaliczka wpłacona w listopadzie, towar mial byc do odebrania na przełomie stycznia/lutego mija marzec a bizuterii dalej nie ma. Podważam rzetelność tej firmy, jeszcze raz nie polecam!
Kompetentny personel zainteresowany klientem – w szczególności p. Agnieszka. Świetne doradztwo i pomoc w wyborze.

Jak dojechać?

W.KRUK Gdynia, Aleja Zwycięstwa 256

Informacje ogólne

Firma W.KRUK to salon jubilerski zlokalizowany przy Alei Zwycięstwa 256 w Gdyni. Oferuje szeroki asortyment biżuterii, a także profesjonalną obsługę. Godziny otwarcia są dostosowane do potrzeb klientów, co umożliwia wygodne odwiedziny. Klienci mogą skorzystać z numeru telefonu 661 980 553 lub odwiedzić stronę internetową https://wkruk.pl/salon-gdynia, aby skontaktować się z salonem. Lokalizacja jest dogodna i zapewnia łatwy dojazd.

Podsumowanie opinii

Klientom często zależy na profesjonalnym podejściu, jednak opinie o salonie W.KRUK w Gdyni sugerują, że nie zawsze jest ono zapewniane. Istnieją zarówno pozytywne, jak i negatywne opinie, co odbija się na ogólnym wizerunku firmy.

Lokalizacja

Salon W.KRUK w Gdyni znajduje się w pobliżu Alei Zwycięstwa, co gwarantuje łatwy dostęp i dogodną lokalizację dla klientów. Okolica oferuje także różnorodne atrakcje, które mogą stanowić dodatkowy powód do odwiedzin.

Kontakt

Zachęcamy do kontaktu z salonem poprzez numer telefonu 661 980 553, odwiedzenie strony internetowej https://wkruk.pl/salon-gdynia, lub osobiste odwiedziny pod adresem Aleja Zwycięstwa 256, 81-525 Gdynia, Polska.

The featured image was randomly selected. It is an unlikely coincidence if it is related to the post.