Częstochowa - Salon Jubilerski

W.KRUK Częstochowa, al. Wojska Polskiego 207

Informacje o firmie:

 • Telefon: 661 980 515
 • Strona internetowa: https://wkruk.pl/salon-cza-tm-stochowa-1
 • Adres: al. Wojska Polskiego 207, 42-202 Częstochowa, Polska
 • Godziny otwarcia:
  • poniedziałek: 10:00–22:00
  • wtorek: 10:00–22:00
  • środa: 10:00–22:00
  • czwartek: 10:00–22:00
  • piątek: 10:00–22:00
  • sobota: 10:00–22:00
  • niedziela: 10:00–22:00

 • Kategoria: Salon Jubilerski
 • Wysokość cen: Nie podano

Najnowsze opinie o firmie:

Dzień dobry Opinia na temat moze nie sklepu lecz produktu bardzo slaba zakupilem pierscionek z kamieniami (małymi diamentami) Po około roku z groszem jeden kamień wypadł reklamacja uznana kamień zostal załozony lecz mineło byc moze kilka miesiecy kamień znów wypadł reklamacja nie uznana z powodu przekroczenia gwarancji . Do sklepu kruk poszedlem dlatego iz podobnież jest to towar premium a jak sie okazało piescionek ktory moja partnerka posiada od komuni (kupiony na bazarze od rosjan) jest lepszej jakości niz Sklep Kruk Złotnik ktory to produkuje moze powinien jechac na jakies skolenie do Rosji bo to poprostu zwykły partacz Nie POLECAM!!!!!
Miałam przyjemności korzystać z usług w tym sklepie, natomiast był to pierwszy i ostatni raz. Zakupiłam przedmiot o nie małej wartości, na drugi dzień przyszłam aby zwrócić towar ( jak w każdym sklepie jest to możliwe), niestety obsługa nie przyjęła mojego towaru, pomimo tego że nalegałam, miałam przyjemności rozmawiać z menadżerem, który swoją pracę nie wykonuje tak jak powinien ( uśmiechając się do swojej koleżanki). W dniu zakupu nie zostałam poinformowana że towar nie podlega zwrotowi, więc jest to błąd obsługi a ja swoje pieniądze powinnam odzyskać. Jeśli obsługa w tym sklepie zna zasady jak obchodzić się z klientem, to powinna wiedzieć że klient ma zawsze rację. Lepiej dać zarobić komuś kto się na tym zna i nie bagatelizuje rozczarowań klientów.
NIE POLECAM ! Niedawno kupowałam tam kolczyki , sprzedawca przy kasie nie poinformował mnie iż towar przeceniony nie podlega zwrotowi ani wymianie .Kolczyki były nietrafionym prezentem .Chcialam je wymienić lecz sprzedawca powiedział ze nie ma takiej możliwości ,należy wspomnieć iż był przy tym bardzo niemiły .Rozumiem ze przyjęcie zwrotu zależy od dobrej woli sprzedawcy ale przy zakupie klient powinien być informowany o takich rzeczach…. Kolczyki nie były tanie i trochę szkoda pieniędzy wyrzuconych w błoto .
Kupowałem w tym salonie Jubilerskiem W.Kruk kilka prezentów urodzinowych dla moich bliskich. Bardzo dobra jakość obsługi, która jest miła oraz sympatyczna. Towar jest bardzo ładnie wystawiony w gablotach ekspozycyjnych. Sklep posiada bardzo fajną stronę internetowa oraz korzystne akcje promocyjne oraz program lojalnościowy.
Moja ulubiona firma jubilerska, jednak dopóki te panie, które tam obsługują nie zmienią miejsca pracy to więcej tam nie wejdę. Kompletny brak kultury osobistej i szacunku do klienta.

Jak dojechać?

W.KRUK Częstochowa, al. Wojska Polskiego 207

Informacje ogólne

Firma W.KRUK jest salonem jubilerskim zlokalizowanym przy al. Wojska Polskiego 207 w Częstochowie. Oferuje bogaty asortyment biżuterii, zapewniając wysoką jakość obsługi klienta. Godziny otwarcia są elastyczne, co umożliwia zakupy klientom o różnych porach dnia. Sklep znajduje się w dogodnej lokalizacji, co ułatwia jego odwiedzenie.

Podsumowanie opinii

Opinie klientów sugerują, że doświadczenia z zakupami w salonie W.KRUK są zróżnicowane. Choć niektórzy doceniają wysoką jakość towarów i obsługę, inni wyrażają rozczarowanie związane z działaniami sklepu. Mimo tego, firma cieszy się uznaniem za atrakcyjne promocje i program lojalnościowy.

Lokalizacja

Salon jubilerski W.KRUK znajduje się przy al. Wojska Polskiego 207 w Częstochowie. Okolica jest atrakcyjna i zapewnia łatwy dostęp do sklepu. W pobliżu znajdują się różnorodne punkty usługowe, co sprawia, że miejsce to przyciąga zarówno mieszkańców, jak i turystów.

Kontakt

Jeśli chcesz skontaktować się z firmą W.KRUK, możesz skorzystać z numeru telefonu 661 980 515 lub odwiedzić ich stronę internetową: https://wkruk.pl/salon-cza-tm-stochowa-1. Możesz także odwiedzić ich salon przy adresie al. Wojska Polskiego 207, 42-202 Częstochowa, Polska.

The featured image was randomly selected. It is an unlikely coincidence if it is related to the post.