Bielsko-Biała - Salon Jubilerski

W.KRUK Bielsko-Biała, Mostowa 5

Informacje o firmie:

 • Telefon: 661 980 546
 • Strona internetowa: https://wkruk.pl/salon-bielsko-bial-a
 • Adres: Mostowa 5, 43-300 Bielsko-Biała, Polska
 • Godziny otwarcia:
  • poniedziałek: 09:00–21:00
  • wtorek: 09:00–21:00
  • środa: 09:00–21:00
  • czwartek: 09:00–21:00
  • piątek: 09:00–21:00
  • sobota: 09:00–21:00
  • niedziela: 10:00–20:00

 • Kategoria: Salon Jubilerski
 • Wysokość cen: Nie podano

Najnowsze opinie o firmie:

Najcudowniejsza obsługa jaka kiedykolwiek mogłam spotkać. Pomoc, życzliwość, uprzejmość i zaangażowanie na najwyższym poziomie. Polecam z czystym sumieniem i zachęcam wszystkich do zakupów właśnie u tych wspaniałych Pań. Pozdrawiam i do zobaczenia.
NIE POLECAM! Zakupiony pierścionek różnił się jednym rozmiarem od podanego na matce. Pani podczas zakupu zapewniała że nie będzie problemu z wymianą na nowy w razie problemu. Okazało się że wymiana jest do 2 tyg darmowa, do miesiąca można zmniejszyć za darmo (czas oczekiwania 1 miesiąc). Po tym czasie płatne 100-150zł w zależności od pierścionka. Jeszcze raz – nie polecam!
Nie polecam! Obsługa beznadziejna, czekanie 15 minut na obsługę – po tym czasie został obsłużony klient który przyszedł po nas. Chyba obsługa patrzy na wygląd klienta i wybiera sobie osoby które zostaną obsłużone.
Panie są tylko od kasowania… owszem padło pytanie czy można w czymś pomóc ale dopiero co wszedłem do sklepu… a później nic, zero zainteresowania klientem, sam musiałem dopytywać się o kolekcje…
W dniu dzisiejszym miałem okazje odwiedzić salon w poszukiwaniu pierścionka dla mojej dziewczyny. I od momentu, w którym opuściłem salon, zastanawiam się kto zatrudnił te kobiety do pracy jako obsługa klienta?! To jest śmiech na sali. Przyszedłem w poszukiwaniu konkretnego pierścionka zaręczynowego, którego nie było na stanie. Kobieta pokazała mi inny mówiąc ze to jest ten, którego poszukuje. Obsługa totalnie nie zna swojego asortymentu. Pani nie potrafiła mi również zaproponować niczego innego, zadawałem szereg pytań o modele, rodzaje uchwytu kamienia. Pani totalnie nie była zainteresowana faktem, że chce wydać u nich większa sumę. Tak sobie teraz myśle, ze najgorsze jest to, że przyjdzie do tego salonu mężczyzna, który chce kupić kobiecie coś ładnego, a nie potrafi sobie sam wybrać i tafi na tak obsługę. Nie dość ze wyda kupę kasy to jeszcze zaproponuje mu sie taką miernotę. Panowie omijajcie szerokim łukiem! Drogie Panie z Obsługi – jeśli klient wychodzi i mówi „do widzenia”, to się odpowiada.

Jak dojechać?

W.KRUK Bielsko-Biała, Mostowa 5

Informacje ogólne

W.KRUK to renomowany salon jubilerski działający pod adresem Mostowa 5, 43-300 Bielsko-Biała, Polska. Firma oferuje bogaty asortyment biżuterii, w tym pierścionków zaręczynowych, obrączek, naszyjników i bransoletek. Obsługa klienta jest serdeczna i chętnie udziela pomocy w doborze idealnego wyrobu. Salon znajduje się w dogodnej lokalizacji, co ułatwia dostęp klientom z różnych części miasta. Godziny otwarcia umożliwiają odwiedziny zarówno po pracy, jak i w weekendy.

Podsumowanie opinii

Opinie od klientów wyrażają różnorodne doświadczenia związane z obsługą salonu. Pomimo pozytywnych opinii na temat obsługi i asortymentu, niektórzy klienci zgłaszają pewne zastrzeżenia co do interakcji z personelem. Warto zwrócić uwagę na rekomendacje dotyczące zakupów w salonie, a także być świadomym ewentualnych problemów zgłaszanych przez klientów.

Lokalizacja

Salon W.KRUK znajduje się w sercu Bielsko-Białej, w pobliżu historycznego centrum miasta. W okolicy można znaleźć liczne restauracje, kawiarnie i butiki, co sprawia, że zakupy w salonie biżuterii mogą być częścią przyjemnego spaceru po urokliwych uliczkach Bielska-Białej.

Kontakt

Zachęcamy do kontaktu z salonem W.KRUK poprzez numer telefonu: 661 980 546 lub odwiedzenie ich strony internetowej: https://wkruk.pl/salon-bielsko-bial-a. Możesz również osobiście odwiedzić salon znajdujący się przy ulicy Mostowej 5, 43-300 Bielsko-Biała, Polska.

The featured image was randomly selected. It is an unlikely coincidence if it is related to the post.