Salon Jubilerski - Zielona

Usługi jubilerskie Andrzej Wittoń, obrączki i biżuteria. Zielona, al. Wojska Polskiego 2

Informacje o firmie:

 • Telefon: 790 750 375
 • Strona internetowa: http://www.witton.pl/
 • Adres: al. Wojska Polskiego 2, 65-077 Zielona Góra, Polska
 • Godziny otwarcia:
  • poniedziałek: 10:00–17:00
  • wtorek: 10:00–17:00
  • środa: 10:00–17:00
  • czwartek: 10:00–17:00
  • piątek: 10:00–17:00
  • sobota: 10:00–14:00
  • niedziela: Zamknięte

 • Kategoria: Salon Jubilerski
 • Wysokość cen: Nie podano

Najnowsze opinie o firmie:

Nie mogę nie zostawić pozytywnego komentarza. Wspaniałe miejsce, wybór biżuterii wspaniały. Podejście do klienta pełen profesjonalizm, miła, rzetelna obsługa i niewygórowane ceny. To wszystko w jednym miejscu! Polecam i dziękuję za poświęcony czas.
Z całego serce POLECAM ♥️ Wybór biżuterii złotej przeogromny, ceny przystępne. Pani która tam pracuje jest przesympatyczna, potrafi świetnie doradzić,trafiając w gusta klienta. Dzięki Pani to miejsce ma to coś Jeszcze raz bardzo ale to bardzo dziękuję za profesjonalną obsługę i pomoc w doborze mojego wymarzonego łańcuszka i serduszka z efektem wow Pozdrawiam Serdecznie i zapewne wrócę po kolczyki wszystkich ostrzegam to miejsce uzależnia, nigdzie nie ma tak przeogromnego wyboru praktycznie wszystkiego co związane z biżuterią
Kupowaliśmy w tym miejscu z mężem nasze obrączki ślubne wykonane częściowo z przetopionego własnego złota. Przygotowana wycena naszego złota, omówiony projekt obrączek i przygotowany kosztorys – pełen profesjonalizm, sympatyczna obsługa, zdecydowanie polecam. Zawsze przynoszę też tutaj wszelkie urwane łańcuszki i bransoletki – szybka, konkretna naprawa. Dziękuję i polecam! 🙂
Obsługa na najwyższym poziomie – Pani Agata potrafiła dopasować biżuterię takiej jakiej właśnie potrzebowaliśmy. Cierpliwa, potrafi słuchać i wesoła. Na pewno wrócę do Wittoń. Polecam!
W tym pięknym właśnie miejscu uprzejmy Pan uratował mi mój nowy pierścionek zaręczynowy, ponieważ konkurencja zupełnie się nie zna na pomniejszaniu i zepsuła mi go, ale na szczęście dzięki Panu z Ukrainy który wziął od razu pierścionek do naprawy i zajęło mu to może 20min oddał mi w stanie jak fabrycznie nowy. Jestem bardzo mu wdzięczna i teraz mogę już nosić i cieszyć się, bo gdyby nie Jubiler to dalej mój pierścionek leżałby w pudełku. Pani która doradza klientom jest konkretną i ciepłą osobą, fachowa obsługa. Napewno tam wrócę i polecam wszystkim ten zakład Jubilerski. ❤️☺️

Jak dojechać?

Usługi jubilerskie Andrzej Wittoń, obrączki i biżuteria. Zielona, al. Wojska Polskiego 2

Informacje ogólne

Firma Wittoń jest salonem jubilerskim, oferującym szeroki wybór biżuterii. Klienci chwalą profesjonalizm obsługi oraz przystępne ceny. Salon znajduje się przy al. Wojska Polskiego 2, w Zielonej Górze. Godziny otwarcia są następujące: poniedziałek – piątek: 10:00–17:00, sobota: 10:00–14:00, niedziela: zamknięte.

Podsumowanie opinii

Klienci chwalą wielki wybór biżuterii, przystępne ceny oraz profesjonalną i miłą obsługę. Wiele osób poleca to miejsce za pomoc w wyborze biżuterii oraz za szybką i konkretną naprawę. Ogólnie panuje opinia, że miejsce to uzależnia, a obsługa jest pomocna i przyjazna.

Lokalizacja

Salon jubilerski Wittoń znajduje się przy al. Wojska Polskiego 2, w Zielonej Górze. Okolica jest dobrze skomunikowana, a w pobliżu można znaleźć różnego rodzaju punkty usługowe oraz restauracje.

Kontakt

Można skontaktować się z firmą pod numerem telefonu 790 750 375 lub odwiedzić ich stronę internetową: witton.pl. Dodatkowo zapraszają do osobistych odwiedzin pod adres: al. Wojska Polskiego 2, 65-077 Zielona Góra, Polska.

The featured image was randomly selected. It is an unlikely coincidence if it is related to the post.