Mielec - Salon Jubilerski

Sklep Jubilerski Różowa Pantera , Pracownia Złotnicza Edmund Magda Mielec, ul. Dworcowa 4 lok. 21a (Pasaż

Informacje o firmie:

 • Telefon: 17 788 51 33
 • Strona internetowa: http://www.edmundmagda.pl/
 • Adres: ul. Dworcowa 4 lok. 21a (Pasaż, I piętro, róg od strony wiaduktu, 39-300 Mielec, Polska
 • Godziny otwarcia:
  • poniedziałek: 11:00–16:00
  • wtorek: 11:00–16:00
  • środa: Zamknięte
  • czwartek: 11:00–16:00
  • piątek: 11:00–16:00
  • sobota: Zamknięte
  • niedziela: Zamknięte

 • Kategoria: Salon Jubilerski
 • Wysokość cen: Nie podano

Najnowsze opinie o firmie:

Świetna obsługa, pełen profesjonalizm, którego tak naprawdę brakuje w wielu sklepach jubilerskich, a tutaj spotkałam się pierwszy raz z pełnym profesjonalizmem i świetnym podejściem do klienta. Dodatkowo ceny biżuterii bardzo przystępne, zwłaszcza, że jakość wykonania biżuterii na najwyższym poziomie. Polecam serdecznie
Niewielu się ostało tak wysokiej klasy jubilerów. W Pracowni Złotniczej Różowa Pantera zakupiłam łańcuszek z przywieszką, kolczyki i pierścionek, wszystkie wyroby ze złota wysokiej próby. Takich już się nie znajdzie w sieciówkach 🙂 Nawet kolor jest bardziej złoty i po prawie 3 latach użytkowania biżuteria wygląda przepięknie. Łańcuszek noszę 24/7 i pomimo tego, że jest bardzo cieniutki, dzięki bardzo solidnemu wykonaniu przetrwał przeróżne okoliczności. Serdecznie polecam, świetni specjaliści
Jestem klientką Różowej Pantery już parę lat.Ciagle coś przynoszę,poprawiam,przerabiam .Czuje się jak u siebie w domu z podu miłej atmosfery i profesjonalnego podejścia do klienta.Pan Edmund jest zawsze cierpliwy,miły i pogodny.Zawsze służy radą i pomocą ,nie naraża klienta na koszta ,zawsze w prosty mówi czy się opłaca zrobić przeróbki .jego małżonka również służy pomocą i radą .Bardzo mili i sympatyczni ludzie .Polecam z całego serca za profesjonalizm i serce do klienta .
Polecam z czystym sumieniem. Profesjonaona obsługa, biżuteria wysokiej jakości i konkurencyjne ceny. Napewno jeszcze tu wrócę 🙂
Pełen profesjonalizm, duży wybór i najnizsze ceny w Mielcu. Jedyny taki jubiler w okolicy, który zawsze doradzi. Naprawy zlota tylko tutaj.

Jak dojechać?

Sklep Jubilerski Różowa Pantera , Pracownia Złotnicza Edmund Magda Mielec, ul. Dworcowa 4 lok. 21a (Pasaż

„`html

Informacje ogólne:

Firma „Różowa Pantera” to salon jubilerski o profesjonalnym podejściu do klienta. Znajdziesz tu wysokiej jakości biżuterię w konkurencyjnych cenach. Obsługa jest pełna profesjonalizmu, a asortyment skupia się na wyrobach ze złota wysokiej próby. Lokalizacja na ul. Dworcowej 4 lok. 21a w Mielcu zaprasza do osobistych odwiedzin lub kontaktu telefonicznego pod numerem 17 788 51 33. Więcej informacji dostępnych jest na stronie internetowej: http://www.edmundmagda.pl/.

Podsumowanie opinii:

Opinie klientów podkreślają profesjonalizm obsługi oraz wysoką jakość biżuterii w przystępnych cenach. Klienci wyrażają zachwyt nad pełnym profesjonalizmem, świetnym podejściem do klienta oraz solidnym wykonaniem biżuterii. Różowa Pantera cieszy się pozytywnymi opiniami klientów, co świadczy o wysokim poziomie usług i produktów.

Lokalizacja:

Salon jubilerski „Różowa Pantera” znajduje się w pobliżu pasażu, na ul. Dworcowej 4 lok. 21a w Mielcu. Okolica oferuje dogodne połączenia komunikacyjne oraz różnorodne punkty usługowe i handlowe, co sprawia, że wizyta w salonie jubilerskim może być częścią udanego zakupowego lub rekreacyjnego wyjścia.

Kontakt:

Zachęcamy do kontaktu z „Różową Panterą” poprzez telefon: 17 788 51 33 lub odwiedzenie ich strony internetowej: http://www.edmundmagda.pl/. Jeśli jesteś w okolicy, serdecznie zapraszamy do odwiedzenia salonu jubilerskiego, który znajduje się na ul. Dworcowej 4 lok. 21a w Mielcu.

„`

The featured image was randomly selected. It is an unlikely coincidence if it is related to the post.