Inowrocław - Salon Jubilerski

Sklep Jubilerski Diament Inowrocław, Królowej Jadwigi 21B

Informacje o firmie:

 • Telefon: 730 949 730
 • Strona internetowa: http://www.zegarki-diament.pl/
 • Adres: Królowej Jadwigi 21B, 88-100 Inowrocław, Polska
 • Godziny otwarcia:
  • poniedziałek: 10:00–18:00
  • wtorek: 10:00–18:00
  • środa: 10:00–18:00
  • czwartek: 10:00–18:00
  • piątek: 10:00–18:00
  • sobota: 09:30–13:30
  • niedziela: Zamknięte

 • Kategoria: Salon Jubilerski
 • Wysokość cen: Nie podano

Najnowsze opinie o firmie:

W końcu KTOŚ podjął się wymiany baterii w moich 3ech wodoszczelnych zegarkach. I to bardzo szybko, I nawet tanio ! polecam w 100%. Dziękuję jeszcze raz !
Zdecydowanie odradzam zakupy w tym sklepie. W przypadku zwrotu towaru sklep nie zwraca pieniędzy w terminie. Pracownik kłamał, ze przelew został wykonany , ale potwierdzenia faktu z Banku nie przedstawia.
Wszystkim serdecznie polecam ! Pani, która mnie dwukrotnie obsługiwała wykazała się ogromną wiedzą na temat surowców dodatkowo będąc bardzo uprzejmą. Aż się chce robić zakupy (sklep na ul. Królowej Jadwigi).
Absolutnie NIE POLECAM!! Informacje, która przekazuje obsługa są niepełne ale do własnych błędów przyznać się nie potrafią. Zamówienie obrączek w tym miejscu skończyło się wyrabianiem nowych w innym salonie. Próbniki, które przymierzamy różnią się niesamowicie grubością, od tych które otrzymujemy. Pani z obsługi poinformowała, że grubość obrączki dostosowana jest do rozmiaru i szerokości…okazało się to nieprawdą, a obrączki wyglądały jak z automatu. Kiedy powiedziałam, że nie było mowy o wysokości obrączek usłyszałam, że podana została mi waga i przecież powinnam sobie wyobrazić jak to będzie wyglądało. Błąd w grawerze musiałabym usunąć na własny koszt (okazuje się, że litera ł może wyglądać jak t bo taka wybrałam czcionkę). Na informację o błędzie również usłyszałam absurdalną i żenującą odpowiedź jak wybierała Pani czcionkę to tam była litera t więc mogła Pani porównać – według logiki tej pani zapewne miałam sobie wyobrazić jak wygląda litera ł porównując ją do litery t. Podsumowując – jeśli ktoś chce pięknych obrączek bez stresu, absurdu oraz straconych pieniędzy to polecam wybrać inne miejsce.
Niestety odradzam zakup, to nie żaden sklep z tradycjami tylko naciągacze. Na etapie zakupu bardzo pomocni, gdy pojawia się problem, obsługa drastycznie się zmienia. W sprawie rękojmi najpierw zachęcają i zapraszają z zegarkiem do osobistej wizyty, bo rzekomo na miejscu pracuje trzech zegarmistrzów, którzy od ręki zajmą się problemem. Po przejechaniu kilkuset kilometrów okazuje się, że rękojmi nie uwzględnią, zegarmistrz jest tylko jeden i mimo, że na bieżąco obsługuje klientów to nie ma czasu, za to osobiście przywieziony zegarek przetrzymają całe 14 dni, bo tyle im się należy a potem mam jeszcze zapłacić 15 zł za zwrot zegarka. Poziom kultury niektórych Pracowników litościwie pominę.

Jak dojechać?

Sklep Jubilerski Diament Inowrocław, Królowej Jadwigi 21B

Informacje ogólne:

Firma Jubilerski Diament zlokalizowana jest pod adresem Królowej Jadwigi 21B, 88-100 Inowrocław, Polska. Specjalizuje się w sprzedaży zegarków, jubilerskich wyrobów oraz usługach związanych z naprawą i konserwacją zegarków. Klienci doceniają profesjonalną obsługę oraz szeroki wybór produktów. Sklep jest otwarty od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00–18:00 oraz w soboty od 09:30 do 13:30.

Podsumowanie opinii:

Opinie o firmie Jubilerski Diament są zróżnicowane. Klienci chwalą szybką i profesjonalną obsługę w przypadku naprawy zegarków. Jednakże, pojawiły się również negatywne opinie dotyczące problemów związanych z realizacją zwrotów oraz jakością wyrobów.

Lokalizacja:

Firma Jubilerski Diament znajduje się w spokojnej okolicy Inowrocławia. W pobliżu znajdują się restauracje, sklepy i inne punkty usługowe, co sprawia, że jest to dogodne miejsce dla klientów odwiedzających sklep.

Kontakt:

Aby skontaktować się z firmą Jubilerski Diament, można skorzystać z numeru telefonu 730 949 730 lub odwiedzić stronę internetową: www.zegarki-diament.pl. Ponadto, istnieje możliwość osobistego odwiedzenia sklepu pod adresem: Królowej Jadwigi 21B, 88-100 Inowrocław, Polska.

The featured image was randomly selected. It is an unlikely coincidence if it is related to the post.