Inowrocław - Salon Jubilerski

Sklep Jubilerski DIAMENT Galeria Solna Inowrocław, Wojska Polskiego 16

Informacje o firmie:

 • Telefon: 791 480 791
 • Strona internetowa: http://www.zegarki-diament.pl/
 • Adres: Wojska Polskiego 16, 88-100 Inowrocław, Polska
 • Godziny otwarcia:
  • poniedziałek: 09:00–21:00
  • wtorek: 09:00–21:00
  • środa: 09:00–21:00
  • czwartek: 09:00–21:00
  • piątek: 09:00–21:00
  • sobota: 09:00–21:00
  • niedziela: 10:00–20:00

 • Kategoria: Salon Jubilerski
 • Wysokość cen: Nie podano

Najnowsze opinie o firmie:

Biżuteria przepiękna, sklep zadbany i czysty. Panie z obsługi bardzo sympatyczne i pomocne. Pozdrawiam serdecznie Panią Asię, komplet bardzo się mamie spodobał
Dnia 13 lutego , chłopak zakupił dla mnie bransoletkę typu pandora. Niestety okazała się rozmiar za duża więc postanowililiśmy ją wymienić na rozmiar mniejszą wczoraj w godzinach wieczornych ( 20.02.2023 r.). Już pierwsze problemy pojawiły się gdy , dla Pań z obsługi dużym problemem okazało się zapięcie bransoletki gdy je o to poprosiłam, jednak finalnie udało nam się dobrać odpowiedni rozmiar i dobrać charmsa i otwieracz. Bardzo zdziwiliśmy się gdy przyszło nam zapłacić znacznie większą sumę niż oczekiwalismy, okazalo się że oprócz charmsa i otwieracza musimy dopłacić za bransoletkę. Zapytaliśmy dlaczego , skoro jest to tylko wymiana, w tym momencie obie Panie zaczęły się strasznie motać, najpierw próbowały wytłumaczyc to tym, że cena zależy od wagi, no ale skoro my wymienialiśmy na rozmiar mniejszą to bransoletka powinna być tańsza, po sprawdzeniu tego okazalo sie że oba rozmiary są w tej samej cenie, jednak cena jest 50 zł wyższa od tej tydzien temu. Spytaliśmy się jak to możliwe skoro zakup był robiony 13 a dzisiaj jest tylko wymiana, lecz Panie wytłumaczyły się ,,małą inflacją. Doszło do bardzo nieprzyjemniej sytuacji, Panie zaproponowały łaskawie 10% rabatu, gdzie tydzien temu poprzednie Panie zaproponowaly na starcie 20% i były bardzo miłe. Lecz te wykazały się totalnym brakiem kompetencji, życzliwości i pomocy. Musieliśmy dopłacić 45 zł za wymianę bransoletki, która była mniejsza. Przy tej ,, małej inflacji po miesiącu nie wiem jaka byłaby cena tej bransoletki. Nie polecam , więcej tam nie wrócimy.
Znaczny wybór przeróżnych dodatków dla ludzi z klasą, polecam
Bardzo miła obsługa, dobry kontakt z klientem, pełen profesjonalizm. Polecam!!!
Więcej nie przyjdę do tego sklepu. Panie zajęte sobą a nie klientem. Człowiek czuje się jak intruz.

Jak dojechać?

Sklep Jubilerski DIAMENT Galeria Solna Inowrocław, Wojska Polskiego 16

Informacje ogólne

Zegarki Diament to renomowany salon jubilerski, oferujący szeroki asortyment ekskluzywnej biżuterii dla wymagających klientów. Sklep znajduje się przy Wojska Polskiego 16 w Inowrocławiu, idealnie wpisując się w lokalny klimat i historię miasta. Obsługa w sklepie jest profesjonalna i przyjazna, gwarantując pomoc w wyborze idealnego prezentu czy upiększenia codziennego stroju.

Podsumowanie opinii

Klienci dzielą się swoimi doświadczeniami zakupowymi, podkreślając dużą różnorodność asortymentu oraz miłą obsługę. Zdarzają się jednak również opinie krytyczne, zwłaszcza dotyczące obsługi klienta i nieprzyjemnych sytuacji podczas zakupów. Mimo to, szeroki wybór i profesjonalizm sklepu cieszą się uznaniem wśród klientów.

Lokalizacja

Sklep Zegarki Diament mieści się w słynnej Galerii Solnej w Inowrocławiu, co gwarantuje dogodny dostęp dla klientów oraz możliwość połączenia zakupów z innymi atrakcjami tego popularnego centrum handlowego.

Kontakt

Aby skontaktować się z firmą Zegarki Diament, można skorzystać z numeru telefonu: 791 480 791 lub odwiedzić ich stronę internetową: www.zegarki-diament.pl. Alternatywnie zapraszamy do osobistego odwiedzenia salonu jubilerskiego przy ulicy Wojska Polskiego 16 w Inowrocławiu.

The featured image was randomly selected. It is an unlikely coincidence if it is related to the post.