Ostrów - Salon Jubilerski

Sklep B&A ekskluzywna biżuteria/markowe zegarki Ostrów, Rynek 36

Informacje o firmie:

 • Telefon: 62 592 82 32
 • Strona internetowa: http://www.sklepbia.pl/
 • Adres: Rynek 36, 63-410 Ostrów Wielkopolski, Polska
 • Godziny otwarcia:
  • poniedziałek: 10:00–18:00
  • wtorek: 10:00–18:00
  • środa: 10:00–18:00
  • czwartek: 10:00–18:00
  • piątek: 10:00–18:00
  • sobota: 10:00–14:00
  • niedziela: Zamknięte

 • Kategoria: Salon Jubilerski
 • Wysokość cen: Nie podano

Najnowsze opinie o firmie:

Duży wybór biżuterii artystycznej i zegarków. Jeśli interesuje was wyszukana biżuteria lub po prostu coś innego niż proponują sieciówki, to polecam właśnie to miejsce 🙂
Jeśli chodzi o mnie to raczej odradzam ten sklep. Większości przypadków to nie mają tych zegarków które ja potrzebuje a jak raz zaniosłem casio g-shock-a do wymiany bateri to potem miałem pare od szkiełkiem. Musiałem wysyłać do specjalnego zegarmistrza zegarków casio g-shock no i oczywiście płacić… odradzam nie polecam.
Obsługa miła dopóki coś jest nie tak, zakupiłem zegarek, fakt po obniżonej cenie, ale dotarł do mnie w złym stanie. Opisywany był jako nowy i bez wad dotarł z obiciami kontaktując się z Panem zostałem okrzyczany, że jak mi sie może nie podobać, że to cena niska i nie powinienem wydziwiać, problem w tym, że nigdzie nie było napisane,że niższa cena wynika ze stanu zegarka, oprócz zwrotu sklep nie zaproponował niczego nadzwyczajnego, radzę wcześniej obejrzeć zegarek osobiście w mojej sprawie dopiero firma CERTINA wzięła sprawy w swoje ręce i odnowiła mi zegarek za co jestem jej bardzo wdzięczny.
Polecam salon jubilerski B&A. Przede wszystkim dobry i rzeczowy kontakt, udane zakupy flagowiec Longines Flagship. Spełnione marzenie od paru lat kiedy go zobaczyłem. Jak wybiorę się w tą prawdziwą Wielkopolskę to z przyjemnością odwiedzę salon. Podkreślam że nie jest to sieciówka z galerii do której się wchodzi i się nie pamięta o kliencie. Ostrów Wielkopolski ma w rynku właśnie taką perełkę do której warto wracać w postaci salonu jubilerskiego B&A. Jeśli ktoś potrzebuje spokojnych zakupów bez obłędu w oczach to polecam ten salon. Dziękuję 🙂
Fachowa oraz miła obsługa. Gorąco polecam.

Jak dojechać?

Sklep B&A ekskluzywna biżuteria/markowe zegarki Ostrów, Rynek 36

– Informacje ogólne:
Sklep B&A ekskluzywna biżuteria/markowe zegarki oferuje duży wybór biżuterii artystycznej i zegarków dla klientów poszukujących czegoś wyjątkowego i oryginalnego. Miejsce to cieszy się miłą obsługą oraz profesjonalnym podejściem do klienta. Znajduje się na adresie Rynek 36, 63-410 Ostrów Wielkopolski, co sprawia, że jest łatwo dostępne dla potencjalnych klientów. Sklep oferuje także strony internetowej http://www.sklepbia.pl/, którą można odwiedzić, aby zapoznać się z aktualną ofertą.

– Podsumowanie opinii:
Klienci wyrażają zadowolenie z szerokiego wyboru biżuterii oraz zegarków dostępnych w sklepie B&A. Chwalą miłą i fachową obsługę oraz zachęcają do odwiedzin salonu. Należy zwrócić uwagę na profesjonalne podejście oraz wysoką jakość obsługi klienta.

– Lokalizacja:
Salon jubilerski B&A znajduje się w sercu Ostrowa Wielkopolskiego, na Rynku 36. Okolica oferuje także inne atrakcje oraz sklepy, co czyni to miejsce idealnym na spokojne zakupy oraz przyjemne spacerowanie.

– Kontakt:
Aby skontaktować się z salonem B&A, można skorzystać z numeru telefonu 62 592 82 32 lub odwiedzić ich stronę internetową http://www.sklepbia.pl/. Osoby zainteresowane mogą również udać się osobiście pod podany adres: Rynek 36, 63-410 Ostrów Wielkopolski.

The featured image was randomly selected. It is an unlikely coincidence if it is related to the post.