czy srebro uczula
Ostrowiec - Salon Jubilerski

Silver & Gold – Jubiler Tarmex – Salon Jubilerski – Ostrowiec Świętokrzyski Ostrowiec, Galeria Łysica Aleja 3 go Maja 17

Informacje o firmie:

 • Telefon: 509 090 060
 • Strona internetowa: http://www.jubiler-tarmex.pl/
 • Adres: Galeria Łysica Aleja 3 go Maja 17, 27-400 Ostrowiec Świętokrzyski, Polska
 • Godziny otwarcia:
  • poniedziałek: 09:00–20:00
  • wtorek: 09:00–20:00
  • środa: 09:00–20:00
  • czwartek: 09:00–20:00
  • piątek: 09:00–20:00
  • sobota: 09:00–20:00
  • niedziela: 09:00–20:00

 • Kategoria: Salon Jubilerski
 • Wysokość cen: Nie podano

Najnowsze opinie o firmie:

Polecam w 100% Miłe i profesjonalne podejście do klienta. Polecam.
Z całym sumieniem polecam, pełen profesjonalizm pod każdym względem. Bardzo miła i profesjonalna obsługa, a pierścionek zaręczynowy przepiękny. Na swoje wszelkie pytania uzyskałem bardzo satysfakcjonujące i wyczerpujące odpowiedzi. Dbanie o klienta również po zakupie tzn. czyszczenie biżuterii oraz doradzanie jak o nią dbać. Bardzo Polecam!!!
Bardzo miły kontakt i fachowe podejście do klienta. Ponadto doskonały kontakt mailowy z aktualnym statusem realizacji zamówienia. Towar dostarczony bardzo szybko. Co najważniejsze bizuteria bardzo solidnie zabezpieczona przed uszkodzeniem. Super nic tylko gratulować tak pożądanej firmy.
Bez wątpienia najlepszy w Ostrowcu salon z biżuteria. Czysto i przejrzyście wyłożony towar. Duży wybór przepięknej biżuterii złotej i srebrnej o dziwo w bardzo przystępnych cenach. Bardzo miła obsługa i fachowe podejście do klienta. Gorąco polecam zakupy w tym sklepie tego brakowało w tym mieście !!
Kolejne zakupy na plus, a za Wami kolejny rok w Ostrowcu. Na pewno wrócę do Was, bo już upatrzyłam kilka perełek. Pozdrawiam i życzę jak najwięcej klientów w tych trudnych czasach❤️

Jak dojechać?

Silver & Gold - Jubiler Tarmex - Salon Jubilerski - Ostrowiec Świętokrzyski Ostrowiec, Galeria Łysica Aleja 3 go Maja 17

Informacje ogólne:

Jubiler Tarmex to salon jubilerski zlokalizowany w Galerii Łysica Aleja 3 go Maja 17, Ostrowiec Świętokrzyski. Firma oferuje szeroki wybór biżuterii zarówno ze złota, jak i srebra. Klienci doceniają miłe i profesjonalne podejście obsługi oraz fachową pomoc w doborze biżuterii. Salon jest czynny od poniedziałku do niedzieli w godzinach 09:00–20:00.

Podsumowanie opinii:

Klienci Jubilera Tarmex wyrażają zachwyt nad miłym i profesjonalnym podejściem obsługi. Opinie wskazują na wysoką jakość biżuterii, szybką realizację zamówień oraz doskonałą obsługę po sprzedaży. Firma cieszy się uznaniem klientów dzięki szerokiemu wyborowi biżuterii ze złota i srebra w atrakcyjnych cenach.

Lokalizacja:

Salon Jubilerski Jubiler Tarmex znajduje się w Galerii Łysica Aleja 3 go Maja 17 w Ostrowcu Świętokrzyskim. Okolica charakteryzuje się dogodnym położeniem oraz łatwym dostępem komunikacyjnym. W pobliżu salonu można znaleźć liczne punkty usługowe, restauracje oraz miejsca rekreacji.

Kontakt:

Aby skontaktować się z salonem Jubiler Tarmex, można skorzystać z numeru telefonu: 509 090 060 lub odwiedzić stronę internetową firmy: http://www.jubiler-tarmex.pl/. Osobiste odwiedziny są możliwe pod adresem: Galeria Łysica Aleja 3 go Maja 17, 27-400 Ostrowiec Świętokrzyski, Polska.

The featured image was randomly selected. It is an unlikely coincidence if it is related to the post.