Rzeszów - Salon Jubilerski

Silver & Gold – Jubiler Rzeszów – Salon Jubilerski Rzeszów, Aleja Józefa Piłsudskiego 44

Informacje o firmie:

 • Telefon: 17 777 18 73
 • Strona internetowa: https://goldenmark.com/
 • Adres: Aleja Józefa Piłsudskiego 44, 35-074 Rzeszów, Polska
 • Godziny otwarcia:
  • poniedziałek: 09:00–21:00
  • wtorek: 09:00–21:00
  • środa: 09:00–21:00
  • czwartek: 09:00–21:00
  • piątek: 09:00–21:00
  • sobota: 10:00–21:00
  • niedziela: 10:00–20:00

 • Kategoria: Salon Jubilerski
 • Wysokość cen: Nie podano

Najnowsze opinie o firmie:

Niestety ale nieprzyjemna sytuacja w tym salonie Jubilerskim. Po wyborze obrączek ślubnych liczyliśmy na sumienne doradzanie jak chodzi o dobranie rozmiaru. Przy odbiorze, obrączki były zauważalnie za duże na mnie jak i na partnera, pani stwierdziła że to zależy od dnia i żebyśmy się nie martwili. Po kilku dniach obrączki nadal z łatwością bez oporu mogliśmy zdjąć. Wybraliśmy się tam ponownie i Pani ( inna niż tamtymi razami) nie wiedziała czemu tak się stało, mówiąc później również że u mężczyzn nie zmieniają się palce lecz u kobiet tak. Pani nam pomogła dobrać rozmiar na który oczywiście się zgodziliśmy. Obrączki zostawiliśmy do zwężenia za które nas wyszło dodatkowo ok. 1 tyś zł za które mieliśmy zapłacić przy odbiorze (za same obrączki wydaliśmy pare tysięcy wcześniej). I znów po kilku dniach po telefonie od pani że obrączki gotowe są do odbioru, pojechaliśmy tam i znów taka sama sytuacja obrączki za duże, pani która byla ostatnim razem stwierdziła że musimy bardzo szybko chudnąć dlatego obraczki nagle są ponownie za duże i że ten rozmiar co nam pokazywała obrączki są ze soczewka i dlatego tak rozmiary się różnią. Chcieliśmy aby Pani pracująca tam zrobiła coś z ta sytuacja ponieważ nie są to małe pieniądze. Z pani umówiliśmy się ze zadzwoni i skonsultuje się z osobami które je zwężały i zadzwoni na drugi dzień jak tylko coś będzie wiedziała. Oczywiście jak można było się spodziewać Pani nie raczyła nas powiadomić o niczym, przyjechaliśmy po 19 i musieliśmy zapłacić za zwężenie nie zwężonych obrączek. Drogie Panie pracujące tam jeżeli nie macie obrączek bez soczewki to takowej nie proponujcie, liczyliśmy na profesjonalizm skoro Panie pracują tam to przydałoby się doradzić raz a porządnie. Bardzo nie polecam, ceny są niskie za to obsługa i jakość traktowania klientka na niskim poziomie.
Obsługa serdeczna i profesjonalna (obsługiwała mnie Pani E.). Pani z uśmiechem doradzała (nie wciskała!) i udało mi się kupić cuda w dobrej cenie, z czego jestem bardzo zadowolona . Na pewno jeszcze wrócę!
Przywitała nas serdecznie uśmiechnięta pani. Sklep bardzo dobrze zaopatrzony, szczególnie dużo biżuterii z brylantami do wyboru. Obsługa z bardzo profesjonalnym podejściem, indywidualnym do potrzeb klienta. Pięknie wyeksponowane wzorniki z pierścionkami zaręczynowymi, bez trudu mozna podjąć decyzje ile karatów będzie odpowiednie do preferencji. Wstępnie oglądaliśmy także obrączki- i jesteśmy pod wrażeniem jaki wybór i możliwość personalizacji jest dostępny. Serdecznie polecam. Najlepszy sklep w Rzeszowie, na światowym poziomie. 5*
Duży wybór, konkurencyjne ceny i profesjonalne podejście do klienta sprawia, że wrócę tam z przyjemnością. Polecam każdemu!
Jestem bardzo zadowolony z zakupów, dawno nie odczułem tak dobrego i indywidualnego podejścia do klienta. Duży wybór, pożądane wyroby i zaskakująco dobre ceny. Polecam

Jak dojechać?

Silver & Gold - Jubiler Rzeszów - Salon Jubilerski Rzeszów, Aleja Józefa Piłsudskiego 44

Informacje ogólne

Firma GoldenMark to renomowany salon jubilerski zlokalizowany w Rzeszowie. Oferuje szeroki wybór biżuterii, w tym obrączki ślubne, pierścionki zaręczynowe oraz inne wyroby z brylantami i kamieniami szlachetnymi. Profesjonalna obsługa zawsze służy fachowym doradztwem, zachęcając klientów do znalezienia idealnego produktu. Salon znajduje się przy Alei Józefa Piłsudskiego 44, co sprawia, że jest łatwo dostępny dla mieszkańców miasta i okolic.

Podsumowanie opinii

Pomimo różnorodnych opinii klientów, GoldenMark cieszy się dobrą renomą w zakresie wyboru biżuterii oraz profesjonalnego podejścia do klienta. Należy brać pod uwagę zarówno pozytywne, jak i negatywne doświadczenia, jednakże salon z pewnością zasługuje na uwagę ze względu na swój szeroki asortyment oraz staranność w obsłudze klienta.

Lokalizacja

Salon jubilerski GoldenMark znajduje się w centralnej części Rzeszowa, w pobliżu Alei Józefa Piłsudskiego. To zaciszne i prestiżowe miejsce, które zachęca do odwiedzin podczas spaceru po okolicy. Bliskość innych sklepów i restauracji tworzy uroczą atmosferę, pozwalającą na miłe spędzanie czasu w okolicy.

Kontakt

Aby skontaktować się z salonem GoldenMark, można skorzystać z numeru telefonu 17 777 18 73 lub odwiedzić oficjalną stronę internetową goldenmark.com. Adres salonu to: Aleja Józefa Piłsudskiego 44, 35-074 Rzeszów, Polska. Zapraszamy do bezpośrednich odwiedzin, aby skorzystać z profesjonalnego doradztwa i obejrzeć asortyment na własne oczy.

The featured image was randomly selected. It is an unlikely coincidence if it is related to the post.