Elbląg - Salon Jubilerski

Salon Jubilerski AGAT Marek Czarnogórski Elbląg, Stefana Żeromskiego 2

Informacje o firmie:

 • Telefon: 55 233 31 31
 • Strona internetowa: http://www.jubiler-elblag.pl/p,41,kontakt.html
 • Adres: Stefana Żeromskiego 2, 82-300 Elbląg, Polska
 • Godziny otwarcia:
  • poniedziałek: 09:00–20:00
  • wtorek: 09:00–20:00
  • środa: 09:00–20:00
  • czwartek: 09:00–20:00
  • piątek: 09:00–20:00
  • sobota: 09:00–20:00
  • niedziela: Zamknięte

 • Kategoria: Salon Jubilerski
 • Wysokość cen: Nie podano

Najnowsze opinie o firmie:

Pani pomocna w zakupie na prezent dla wnuczki na chrzciny.Jestem zadowolona pewnie niedlugo wroce po drugi prezent.Ceny dostepne wydalam mniej niz zaplanowalam .Polecam serdecznie
Pani źle dobrała rozmiar obrączek przy odbiorze okazało się że dwa numery za duże, niestety za zmniejszenie trzeba zapłacić.
Tak ochydnego graweru na zawieszce nigdy nie widziałam. Oddaliśmy złotą zawieszkę by zrobiono nam piękny grawer na niej, efekt jest taki że nadaje się już tylko do przetopienia bo wstyd to nosić. Zepsuli piękną zawieszkę i jeszcze wzięli za to forsę. Wszystkim będę odradzała to miejsce z pewnością.
Super obługa nie ma sie co czepiać pani bardzo mi pomogła szukałem konkretnego zegarka którego nie było w sklepie pani powiedziała że skontaktuje się z dostawcą i da mi znać telefonicznie a że była sobota więc obiecała że zrobi to po niedzieli w poniedziałek myślałem że mnie olała a tu niespodzianka zadzwoniła do mnie . SUPER POLECAM
Kupiliśmy obrączki dostaliśmy jak się nam wydawało dobrą cenę więc zamówiliśmy. Niestety chcieli nas naciągnąć na zmianę rozmiaru obrączki jednej gdyż przyszła za duża a poprawki obrączki z soczewką nie ma w cenie. Za poprawę rozmiaru zażyczyli sobie 200-250zł. Nie zdecydowaliśmy się. Poszliśmy do innego złotnika i usłyszeliśmy cenę 20zł i zrobienie tego od ręki. Myślę że ta sytuacja już mówi sama za siebie :/

Jak dojechać?

Salon Jubilerski AGAT Marek Czarnogórski Elbląg, Stefana Żeromskiego 2

Oto przykładowy opis na stronę internetową dotyczący podanej firmy:

Informacje ogólne

Firma jubilerska zlokalizowana przy ulicy Stefana Żeromskiego 2 w Elblągu oferuje szeroki wybór biżuterii. Salon jubilerski AGAT Marek Czarnogórski zapewnia profesjonalną obsługę oraz bogaty asortyment, który z pewnością zadowoli każdego klienta. Godziny otwarcia są bardzo dogodne, co pozwala na odwiedziny w wygodnym dla klienta czasie. Dodatkowo, firma oferuje możliwość kontaktu telefonicznego oraz osobistej wizyty w salonie.

Podsumowanie opinii

Z opinii klientów wynika, że firma cieszy się pozytywną opinią ze strony większości klientów. Wśród pozytywnych aspektów wymienia się pomocną obsługę oraz szeroki wybór biżuterii. Niemniej jednak, pojawiają się również krytyczne opinie dotyczące m.in. rozmiarów biżuterii oraz grawerunków, co może być uwzględnione przy dokonywaniu wyboru zakupów.

Lokalizacja

Salon jubilerski AGAT Marek Czarnogórski znajduje się w centralnej części Elbląga, co pozwala na łatwy dostęp z różnych części miasta. W pobliżu salonu znajdują się miejsca parkingowe oraz inne punkty handlowe i usługowe, co sprawia, że lokalizacja jest bardzo korzystna dla potencjalnych klientów.

Kontakt

Aby skontaktować się z firmą, można skorzystać z podanego numeru telefonu: 55 233 31 31. Dodatkowo, firma posiada witrynę internetową, na której można znaleźć więcej informacji o oferowanej biżuterii oraz salonie jubilerskim: www.jubiler-elblag.pl. Osoby zainteresowane mogą także odwiedzić salon jubilerski, którego adres to: Stefana Żeromskiego 2, 82-300 Elbląg, Polska.

The featured image was randomly selected. It is an unlikely coincidence if it is related to the post.