Częstochowa - Salon Jubilerski

Salon 24 Karaty – Skup Sprzedaż Złota i Srebra – Al. Wolności 12 Częstochowa, aleja Wolności 12

Informacje o firmie:

 • Telefon: 519 808 158
 • Strona internetowa: https://sklep.24karaty.pl/
 • Adres: aleja Wolności 12, 42-200 Częstochowa, Polska
 • Godziny otwarcia:
  • poniedziałek: 09:00–17:00
  • wtorek: 09:00–17:00
  • środa: 09:00–17:00
  • czwartek: 09:00–17:00
  • piątek: 09:00–17:00
  • sobota: 09:00–13:00
  • niedziela: Zamknięte

 • Kategoria: Salon Jubilerski
 • Wysokość cen: Nie podano

Najnowsze opinie o firmie:

Jestem bardzo zadowolona z zakupów w tym salonie. Bardzo miła obsługa, doradzą, pomogą. Szczere zainteresowanie klientem. Przepięknie zapakowane kolczyki a grawer w uroczym pudełeczku będzie dla córki miłą pamiątką na lata. Na pewno wrócę bo jest w czym wybierać.
Polecam! Pierścionek z brylantem robiony na zamówienie, w sumie w ciągu tygodnia był do odebrania, nie było problemu z rozmiarem, pani doradziła co się narzeczonej może spodobać także wszystko super.
Nie polecam sklepu .Na zdjęciach przedstawiam zakupiony przezemnie pierścionek.Pierscionek wygina się na palcu materiał z jakiego jest zrobiony (niby złoto) jest plastyczny Pani która obsługuje sklep (A.R) odmówiła zwrotu towaru ponieważ nosi ślady użytkowania. JAK MA NIE BYC SLADOW UZYTKOWANIA JEZELI PIERSCIONEK NA PALCU SIE WYGINA .ZDJECIA PRZEDSTAWIAJA PIERŚCIONEK PO JEDNYM ZAŁOŻENIU .Złotnik u którego byliśmy powiedzial że jest wyprodukowany z wadą.Sprzedawca niech chce ponieść konsekwencji oraz odmawia przyjęcia zakupionego towaru.Towar wygląda ładnie tylko na zdjeciach w rzeczywistości jest inaczej.czas wysyłki zwrotnej 2 tygodnie trzeba się upominać o swój towar .Nie polecam !!!niech to będzie przestroga dla kupujących przez internet. Opinie oczywiście zostana wystawione na odpowiednim portalu społecznościowym aby widziała go większą część odbiorców.!!!!Jeszcze raz odradzam zakupu w tym sklepie.!!!
Bardzo miła obsługa, pomocna, dobra wycena złota. Jestem zadowolona i polecam. Piękna biżuteria w sklepie.
Nie polecam, zamówiłam kolczyki na komunie po otwarciu pudełka zauważyłam że jeden kolczyk jest wygięty bardziej od drugiego. Gdyby kolczyki były dla mnie to może bym przymknęła na to oko jednak są one na prezent. Niestety nie mam już czasu bawić się w zwroty/wymiany a i tak czytając poprzednie opinie nie wiem czy w ogóle by to cos dało. Zawiodłam się..

Jak dojechać?

Salon 24 Karaty - Skup Sprzedaż Złota i Srebra - Al. Wolności 12 Częstochowa, aleja Wolności 12

Informacje ogólne:
Salon Jubilerski 24 Karaty znajduje się przy alei Wolności 12 w Częstochowie, oferując szeroki wybór biżuterii oraz usług jubilerskich. Klienci mają możliwość skorzystania z doradztwa oraz profesjonalnego podejścia ze strony personelu. Salon jest otwarty od poniedziałku do soboty, z wyjątkiem niedziel, kiedy jest zamknięty. Znajduje się tutaj również skup i sprzedaż złota i srebra. Więcej informacji oraz kontakt telefoniczny można znaleźć na stronie internetowej salonu.

Podsumowanie opinii:
Opinie klientów potwierdzają wysoką jakość obsługi oraz bogaty wybór biżuterii w sklepie. Klienci są zadowoleni z profesjonalnego podejścia obsługi oraz z wykonanych usług, jak np. robienie pierścionka na zamówienie. Jednak niektóre opinie także wyrażają niezadowolenie z jakości produktów, dlatego zaleca się rozwagę przy zakupach.

Lokalizacja:
Salon Jubilerski 24 Karaty znajduje się przy alei Wolności 12 w Częstochowie, niedaleko znajduje się kościół św. Barbary oraz Park Jasnogórski, co czyni lokalizację atrakcyjną dla turystów i mieszkańców.

Kontakt:
Aby skontaktować się z salonem Jubilerskim 24 Karaty, można zadzwonić pod numer telefonu 519 808 158 lub odwiedzić stronę internetową https://sklep.24karaty.pl/. Osobiście można również odwiedzić salon przy alei Wolności 12 w Częstochowie.

The featured image was randomly selected. It is an unlikely coincidence if it is related to the post.