Salon Jubilerski - Toruń

Rubin – jubiler Toruń Toruń, Strumykowa 1

Informacje o firmie:

 • Telefon: 56 652 26 52
 • Strona internetowa: http://www.pracowniarubin.pl/
 • Adres: Strumykowa 1, 87-100 Toruń, Polska
 • Godziny otwarcia:
  • poniedziałek: 10:00–16:00
  • wtorek: 10:00–16:00
  • środa: 10:00–16:00
  • czwartek: 10:00–16:00
  • piątek: 10:00–16:00
  • sobota: 10:00–14:00
  • niedziela: Zamknięte

 • Kategoria: Salon Jubilerski
 • Wysokość cen: Nie podano

Najnowsze opinie o firmie:

Wybraliśmy i kupiliśmy tutaj obrączki ślubne. Pani pomogła nam z wyborem złota oraz samego kształtu. Bardzo miła obsługa a same obrączki wyszły świetnie. Polecam
Polecam serdecznie. Mój ulubiony jubiler, kupuje tam zawsze pierścionki zaręczynowe i za każdym razem wybranki są zachwycone. Zapewne po obrączki też tam będe przychodził
Fantastyczni ludzie, obsługa jak i usługa w najwyższej jakości. Zaniosłam łańcuszek który pękł na blaszce i w pierwszej chwili Pan stwierdził że niestety nie da rady go naprawić do stanu pierwotnego więc znalazł inny pomysł żebym mogła nosić łańcuszek. Ostatecznie przy odbiorze dostałam informację że Pan ,, stanął na głowie żeby mi go naprawić do stanu pierwotnego ,, i wygląda jakby nigdy nie miał defektu Polecam z całego serca. Widać że osoby które wykonują swoją pracę w tym miejscu muszą kochać to co robią i robią to perfekcyjnie
Polecam każdemu! Piękna biżuteria w przystępnych cenach. Obsługa i doradztwo na najwyższym poziomie. Zadowolenie gwarantowane!
Obsługa niby miła ale tak jakby z obowiązku. Wszystko grzecznie , uprzejmie ale jakoś sztucznie. Wybór nie jest powalający ale biżuteria jest ciekawsza niż w sieciowych sklepach. Czasami jest zamknięte. Wiadomo niby może się zdarzyć ale nie pracuje tam jedna osoba więc może nie jest to konieczne. Ogólnie polecam ale na pięć gwiazdek to troszkę za mało.

Jak dojechać?

Rubin - jubiler Toruń Toruń, Strumykowa 1

Informacje ogólne:

Firma Rubin to renomowany jubiler zlokalizowany przy ulicy Strumykowej 1 w Toruniu. Specjalizuje się w wyrobach jubilerskich, oferując bogaty asortyment biżuterii, w tym obrączki ślubne, pierścionki zaręczynowe i inne wyroby z wysokiej jakości materiałów. Klienci cenią sobie profesjonalną i pomocną obsługę, a także wysoką jakość świadczonych usług. Lokalizacja jest dogodna, znajduje się w centrum miasta, co ułatwia dojazd i sprawia, że jest to popularne miejsce wśród mieszkańców i turystów.

Podsumowanie opinii:

Klienci wyrażają zachwyt z usług świadczonych przez firmę Rubin. W swoich opiniiach podkreślają profesjonalną obsługę oraz wysoką jakość biżuterii. Zalecają zakupy w tym jubilerze, szczególnie w przypadku obrączek ślubnych i pierścionków zaręczynowych. Odnosząc się do opinii klientów, firma Rubin cieszy się dobrą reputacją i jest miejscem, które gwarantuje zadowolenie ze swoich produktów i usług.

Lokalizacja:

Usytuowana przy ulicy Strumykowej 1 w Toruniu, firma Rubin jest doskonale skomunikowana z innymi częściami miasta. W pobliżu znajdują się liczne punkty handlowo-usługowe, co sprawia, że jest to dogodne miejsce dla klientów chcących odwiedzić jubilera i dokonać zakupów. Okolica jest spokojna i bezpieczna, co sprzyja przyjemnemu zakupowaniu i spędzaniu czasu w tym miejscu.

Kontakt:

W celu skontaktowania się z firmą Rubin, można skorzystać z numeru telefonu: 56 652 26 52 lub odwiedzić ich stronę internetową: www.pracowniarubin.pl. Jubiler mieści się pod adresem Strumykowa 1, 87-100 Toruń, Polska, co sprawia, że klienci mają możliwość osobistego odwiedzenia i zapoznania się z ofertą firmy.

The featured image was randomly selected. It is an unlikely coincidence if it is related to the post.