Olsztyn - Salon Jubilerski

Rubin. Firma jubilerska Olsztyn, Bp. T. Wilczyńskiego 23/1 piętro

Informacje o firmie:

 • Telefon: 797 634 401
 • Strona internetowa: http://www.facebook.com/rubinolsztyn
 • Adres: Bp. T. Wilczyńskiego 23/1 piętro, 10-686 Olsztyn, Polska
 • Godziny otwarcia:
  • poniedziałek: 11:00–18:00
  • wtorek: 11:00–18:00
  • środa: 11:00–18:00
  • czwartek: 11:00–18:00
  • piątek: 11:00–18:00
  • sobota: 10:00–14:00
  • niedziela: Zamknięte

 • Kategoria: Salon Jubilerski
 • Wysokość cen: Nie podano

Najnowsze opinie o firmie:

Jestem klientką z 10 letnim stażem. Wiekokrotnie dokonywałam zakupów i kilkakrotnie przynosiłam uszkodzoną biżuterię do naprawy. Jestem pod wrażeniem umiejętności jubilerskich-pierścionek i kolczyki wyglądają jak nowe i służą kolejne lata. Obsługa bardzo miła, pan zna się na rzeczy. Potrafi doradzić. Bardzo podoba mi się to, że absolutnie nie namawia do kupna, nie jest natarczywy, uważnie słucha i stara się wyszukać biżuterię dopasowaną do budżetu. Dziś wybitnie marudziłam, co chwila zmieniałam koncepcję, naprawdę godzinę spędziłam wybierając dwa prezenty. Nie czułam presji ze strony sprzedawcy, który naprawdę wykazywał się cierpliwością. Polecam. Dodatkowo atutem jest duży wybór.
Olbrzymia ilość towaru, wszędzie pełno świecidełek. Bardzo duży wybór biżuterii złotej i srebrnej. Niewielkim minusem jest to, że trzeba wejść na 1 piętro.
Sklep z olbrzymią ilością biżuterii, obsługa fachowa i pomocna, Pan świetnie doradza i podpowiada. Stanowczo polecam.
Fantastyczna obsługa przez przemiłego Pana. Jestem bardzo zadowolona z kompleksowości tego miejsca, naprawa, kupno i doracywo na najwyższym poziomie. Z pewnością jak przyjdzie okazja na zakup biżuterii to wrócę do tego jubilera. Szeroki wybór rzeczy nie wiadomo gdzie patrzeć bo wszędzie się błyszczy Ale nie ma co bo gdyby nie uśmiech i życzliwość Pana, który tam pracuje bo to robi robotę
Wiedza i doświadczenie widoczne jest już podczas pierwszej rozmowy. Pierścionek dla narzeczonej wykonany został właśnie dzięki temu dokładnie i z zachowaniem moich wskazówek.

Jak dojechać?

Rubin. Firma jubilerska Olsztyn, Bp. T. Wilczyńskiego 23/1 piętro

Informacje ogólne:

Firma jubilerska Rubin z Olsztyna oferuje szeroki wybór biżuterii złotej i srebrnej. Klienci chwalą profesjonalną obsługę oraz duży asortyment produktów. Lokalizacja firmy jest łatwo dostępna, jednak trzeba wejść na 1 piętro. Godziny otwarcia są elastyczne, co pozwala klientom na wygodne zakupy. Sklep jest cieszy się renomą dzięki umiejętnościom jubilerskim, miłej atmosferze i fachowym poradom.

Podsumowanie opinii:

Klienci chwalące Rubin jubiler, wychwalają duży wybór biżuterii, fachową i pomocną obsługę oraz możliwość dostosowania wyboru do swojego budżetu. Dodatkowo cenią sobie miłą atmosferę, brak natarczywości ze strony obsługi oraz umiejętności jubilerskie, które pozwalają na naprawę i dopasowanie biżuterii do oczekiwań klienta.

Lokalizacja:

Okolica w pobliżu adresu firmy jubilerskiej Rubin zapewnia wygodny dostęp oraz możliwość bezpłatnego parkowania. W pobliżu znajdują się również restauracje, kawiarnie i inne sklepy, co sprawia, że wizyta w sklepie jubilerskim może być połączona z innymi atrakcjami.

Kontakt:

Zachęcamy do kontaktu z firmą Rubin poprzez podany numer telefonu: 797 634 401. Więcej informacji dostępnych jest na stronie internetowej: www.facebook.com/rubinolsztyn. Serdecznie zapraszamy również do odwiedzenia osobistego sklepu pod adresem: Bp. T. Wilczyńskiego 23/1 piętro, 10-686 Olsztyn, Polska.

The featured image was randomly selected. It is an unlikely coincidence if it is related to the post.