Salon Jubilerski - Włocławek

Pracownia Złotnicza Marek Kacprowicz i syn Włocławek, Kościuszki 1

Informacje o firmie:

 • Telefon: 54 411 51 01
 • Strona internetowa: https://splendora-art.pl/
 • Adres: Kościuszki 1, 87-800 Włocławek, Polska
 • Godziny otwarcia:
  • poniedziałek: 10:00–17:00
  • wtorek: 10:00–17:00
  • środa: 10:00–17:00
  • czwartek: 10:00–17:00
  • piątek: 10:00–17:00
  • sobota: 10:00–13:00
  • niedziela: Zamknięte

 • Kategoria: Salon Jubilerski
 • Wysokość cen: Nie podano

Najnowsze opinie o firmie:

Nie ma co się sugerować niską oceną w opiniach google. Naprawdę polecam!
Od lat korzystałam z usług sklepu. Niestety ze względu na gorszą jakość oraz podejście do klienta – rezygnuję. Tak się trafiło, że kupiłam zegarek, a pasek okazał się kiepskiej jakości. I kolejny wymieniony też. Za pierwszym razem nie pobrano ode mnie zapłaty. Ale jak pojawiłam się w salonie czwarty raz, to usłyszałam, że to na pewno moja wina, że pasek się psuje (a nie jakość materiału? Skoro leży x miesięcy lub lat?). No miałam pecha, ale wystarczylo być miłym. Oczywiście musiałam zapłacić za wadę producenta, a paragonu brak. Przykro mi, nie wrócę.
Pracownia z nazwą nie ma nic wspólnego. Po raz trzeci drobna usługa jubilerska urasta do problemu nie do wykonania. Najlepszy dla właścicieli jest klient, który wchodzi, kupuje i płaci. Właściciel nie jest zainteresowany klientem. Odradzam korzystanie z usług i proponuję zminę nazwy na „sklep”
Po odebraniu lutowanego łańcuszka nacieszylam się nim pół godziny z zegarkiem w ręku do tego – 12zl w portfelu. Nie polecam.
Kupuję się zloto 585 jeżeli kupicie 353 to wszędzie jest bubel.ja kupiłem na dworcu łańcuszek 585 fakt drogo ale to jest prawdziwe złoto…

Jak dojechać?

Pracownia Złotnicza Marek Kacprowicz i syn Włocławek, Kościuszki 1

Informacje ogólne

Firma „Splendora Art” to salon jubilerski zlokalizowany w Włocławku, na ulicy Kościuszki 1. Oferuje bogaty asortyment biżuterii oraz usługi z zakresu jubilerstwa. Zespół pracowników dba o profesjonalną obsługę klientów, służąc fachową radą i pomocą w doborze najwyższej jakości produktów. Salon jest czynny od poniedziałku do soboty, umożliwiając odwiedzającym skorzystanie ze swoich usług na różne dni tygodnia.

Podsumowanie opinii

Klientom zależy na wysokiej jakości produktów oraz profesjonalnej obsłudze. Należy zwrócić uwagę na opinie krytyczne dotyczące jakości materiałów oraz podejścia personelu. Jednakże, istnieją również pozytywne opinie, które rekomendują ten salon jubilerski, sugerując, że może być to dobry wybór dla osób zainteresowanych biżuterią.

Nie ma co się sugerować niską oceną w opiniach google. Naprawdę polecam!
Od lat korzystałam z usług sklepu. Niestety ze względu na gorszą jakość oraz podejście do klienta – rezygnuję. Tak się trafiło, że kupiłam zegarek, a pasek okazał się kiepskiej jakości…
Pracownia z nazwą nie ma nic wspólnego. Po raz trzeci drobna usługa jubilerska urasta do problemu nie do wykonania…
Po odebraniu lutowanego łańcuszka nacieszylam się nim pół godziny z zegarkiem w ręku do tego – 12zl w portfelu. Nie polecam.
Kupuję się zloto 585 jeżeli kupicie 353 to wszędzie jest bubel…

Lokalizacja

Salon jubilerski „Splendora Art” znajduje się we Włocławku, niedaleko przepięknej okolicy, która zachęca do spacerów oraz zakupów po wizycie w sklepie. Bliskość ulicy Kościuszki ułatwia dostęp do innych punktów handlowych oraz gastronomicznych, tworząc przyjemne otoczenie dla udanych zakupów jubilerskich.

Kontakt

The featured image was randomly selected. It is an unlikely coincidence if it is related to the post.