Rybnik - Salon Jubilerski

Pracownia złotnicza Katarzyna Machnik Rybnik, Generała Józefa Hallera 7/12

Informacje o firmie:

 • Telefon: 32 423 53 17
 • Strona internetowa: http://zlotnik.rybnik.pl/
 • Adres: Generała Józefa Hallera 7/12, 44-200 Rybnik, Polska
 • Godziny otwarcia:
  • poniedziałek: 08:00–16:00
  • wtorek: 08:00–16:00
  • środa: 08:00–16:00
  • czwartek: 08:00–17:00
  • piątek: 08:00–16:00
  • sobota: 08:00–13:00
  • niedziela: Zamknięte

 • Kategoria: Salon Jubilerski
 • Wysokość cen: Nie podano

Najnowsze opinie o firmie:

Witam bardzo gorąco polecam tą pracownie pod każdym względem szefostwo super podarunek nieśmiertelnika super łancuszek super skorpion super chociaż zamówiłem go u Pani Kasi leżał parę miesięcy niż go odebrałem po prostu nie było czasu na odebranie jeszcze rabacik dostałem więc polecam ta pracownie 100%najlepszi warto polecać
Polecam pracownie z całego serca. Wyjątkowe podejście to klienta, bardzo miła i świetna obsługa. Dzięki Pani Katarzynie udało mi się w świetny sposób oświadczyć ukochanej, która jest bardzo zadowolona z pierścionka który dla niej zamówiłem :). Życzę samych sukcesów i raz jeszcze bardzo dziękuję za pomoc !!!!!!!!!!
Mega profesjonalizm.. Pani Kasia świetnie potrafi doradzić. Jest bardzo sympatyczna i uprzejma. Ale najważniejsze to że jest złotnikiem a nie sprzedawcą biżuterii
Fantastyczny zakład jubilerski, otwarty na nowości i dopasowanie biżuterii pod klienta. Polecam
Zależało mi na czasie, grawer zrobiony szybko i estetycznie. Bardzo polecam pracownie.

Jak dojechać?

Pracownia złotnicza Katarzyna Machnik Rybnik, Generała Józefa Hallera 7/12

Informacje ogólne

Firma „Pracownia złotnicza Katarzyna Machnik” to renomowany salon jubilerski zlokalizowany w Rybniku. Oferta sklepu obejmuje wysokiej jakości biżuterię, a obsługa jest znana z profesjonalizmu i indywidualnego podejścia do klienta. Salon znajduje się pod adresem Generała Józefa Hallera 7/12 i jest czynny w dni robocze od 8:00 do 16:00, a w soboty od 8:00 do 13:00. Klienci chwalą pracownię za szybkość realizacji zamówień oraz estetykę wykonanej biżuterii. Ponadto, firma posiada również stronę internetową, gdzie można zapoznać się z pełną ofertą oraz skontaktować się z obsługą.

Podsumowanie opinii

Klienci opisują pracownię złotniczą Katarzyna Machnik jako miejsce o wyjątkowym podejściu do klienta. Pozytywne opinie dotyczą jakości obsługi, profesjonalizmu, szybkości realizacji zamówień oraz atrakcyjnej oferty biżuterii. Klienci polecają ten salon jubilerski z uwagi na indywidualne podejście do klienta oraz wysoką jakość wyrobów złotniczych.

Lokalizacja

Pracownia Złotnicza Katarzyna Machnik znajduje się w centralnej części Rybnika, w pobliżu ulicy Generała Józefa Hallera. Okolica jest dobrze skomunikowana, co ułatwia dostęp do salonu jubilerskiego. W najbliższej okolicy można znaleźć różnorodne sklepy oraz punkty usługowe, co sprawia, że jest to dogodne miejsce dla klientów poszukujących wyjątkowej biżuterii.

Kontakt

Aby skontaktować się z firmą „Pracownia złotnicza Katarzyna Machnik”, można skorzystać z numeru telefonu: 32 423 53 17 lub odwiedzić stronę internetową firmy: http://zlotnik.rybnik.pl/. Pracownia znajduje się pod adresem Generała Józefa Hallera 7/12, 44-200 Rybnik, Polska, co sprawia, że jest łatwo dostępna dla klientów z całego miasta.

The featured image was randomly selected. It is an unlikely coincidence if it is related to the post.