Kluczbork - Salon Jubilerski

Pracownia Złotnicza & Jubiler – St. Leśko Kluczbork, ks. Ściegiennego 15

Informacje o firmie:

 • Telefon: 77 418 66 42
 • Strona internetowa: http://www.lesko.biz.pl/
 • Adres: ks. Ściegiennego 15, 46-200 Kluczbork, Polska
 • Godziny otwarcia:
  • poniedziałek: 10:00–17:00
  • wtorek: 10:00–17:00
  • środa: 10:00–17:00
  • czwartek: 10:00–17:00
  • piątek: 10:00–17:00
  • sobota: 10:00–14:00
  • niedziela: Zamknięte

 • Kategoria: Salon Jubilerski
 • Wysokość cen: Nie podano

Najnowsze opinie o firmie:

Najlepszy Jubiler jakiego znam, korzystałam z usług Pana Leśki wielokrotnie (biżuteria wszelkiego rodzaju: kolczyki, pierścionki, bransoletki) i za każdym razem moje zadowolenie to więcej niż 100%, w sumie to jest zawsze pełen zachwyt i każda wydana kwota jest warta tej biżuterii. Świetna jakość i wykonanie, wyroby zawsze zrobione zgodnie z moją wizją, dopracowane w każdym szczególe i to tak jak chcę bo zwykle ustalamy przed co i jak. Biżuteria się nie wygina, nie niszczy, nie zmienia swojego kształtu (pierścionki), nie zdarzyło się żeby jakiś kamień kiedykolwiek wypadł. Ponadto wielki plus za super uprzejmą i zawsze pomocną obsługę w sklepie. To wszystko sprawia, że wracam tam zawsze z wielką radością. Dodam, że ostatnio zrobiony pierścionek zaręczynowy to mistrzostwo. Polecam z całego serca!
Jakość złota pozostawia wiele do życzenia. Nasze obrączki już otrzymaliśmy ze skazą. „Złoto” jest bardzo podatne na zarysowania ( pomino, że bardzo o nie dbamy). Wszyscy są w szoku, że obrączki po ośmiu miesiącach są takie zniszczone. P.S. wspominając o skazie miałam na myśli wyżłobienie w obrączce, które zostało skorygowane a nie zarysowanie.
Kupiłam tutaj komplet biżuterii. Bardzo mi się podoba i z tą biżuterią są związane radosne wspomnienia z przeszłości. Przy małym wypadku u mnie w pracy ( pracuję z dużymi zwierzętami ) został jeden z kolczyków wyrwany z mojego ucha. Na szczęście sie otworzył i nie doszło do skaleczenia ucha . Problem – kolczyk zniknął bez śladu ! W pobliżu nie udało mi się dokupić pasujących do kompletu kolczyków. Do Kluczborka mam ok.1000 km. Po korenspondencji z Panem Piotrem Leśko problem został rozwiązany. Wszystko bez jakichkolwiek komplikacji. Pracownia złotnicza wykonała super pracę i biżuteria jest znowu w komplecie. Za co bardzo dziękuję.
Moj ulubiony jubiler w Kluczborku i nie tylko. Piekna bizuteria, mila obsluga i przyjazne ceny. Takze w pracowni zadna usluga nie jest problemem. Moim zdaniem zasluguja na pozadna 6stke!!!
Sprzedałem starą w pracowni, a tutaj kupiłem nową bransoletę

Jak dojechać?

Pracownia Złotnicza & Jubiler - St. Leśko Kluczbork, ks. Ściegiennego 15

Informacje ogólne

Firma jubilerska St. Leśko zlokalizowana w Kluczborku oferuje wysokiej jakości biżuterię, w tym kolczyki, pierścionki, bransoletki i inne wyroby jubilerskie. Klienci chwalą obsługę sklepu za profesjonalizm i pomoc w doborze idealnej biżuterii. Godziny otwarcia są dostosowane do potrzeb klientów, a lokalizacja w centrum miasta ułatwia dostęp do sklepu.

Podsumowanie opinii

Firma cieszy się doskonałymi opiniami od klientów, którzy chwalą jakość i wykonanie biżuterii. Klienci podkreślają profesjonalizm obsługi oraz dostosowanie wyrobów do ich indywidualnych potrzeb. Większość opinii wyraża pełne zadowolenie z zakupów i pozytywne doświadczenia z firmą jubilerską St. Leśko.

Lokalizacja

Firma jubilerska St. Leśko mieści się przy ul. ks. Ściegiennego 15 w Kluczborku. Okolica oferuje dogodne warunki dojazdu i dostępu do innych usług, sklepów i restauracji. Klienci mogą łatwo znaleźć firmę i skorzystać z jej usług, ciesząc się przyjemną lokalizacją w centrum miasta.

Kontakt

Zachęcamy do kontaktu z firmą jubilerską St. Leśko poprzez telefon: 77 418 66 42, odwiedzenie strony internetowej: www.lesko.biz.pl oraz osobiste odwiedziny w sklepie przy ul. ks. Ściegiennego 15, 46-200 Kluczbork, Polska.

The featured image was randomly selected. It is an unlikely coincidence if it is related to the post.