Katowice - Salon Jubilerski

Pracownia Złotnicza Gregory Glos Katowice, Misjonarzy Oblatów MN 4

Informacje o firmie:

 • Telefon: 698 856 555
 • Strona internetowa: https://gregoryglos.com/pl/
 • Adres: Misjonarzy Oblatów MN 4, 40-129 Katowice, Polska
 • Godziny otwarcia:
  • poniedziałek: 10:00–20:00
  • wtorek: 10:00–20:00
  • środa: 10:00–20:00
  • czwartek: 10:00–20:00
  • piątek: 10:00–20:00
  • sobota: 10:00–16:00
  • niedziela: Zamknięte

 • Kategoria: Salon Jubilerski
 • Wysokość cen: Nie podano

Najnowsze opinie o firmie:

Z czystym sumieniem i bardzo gorąco polecam pracownię Pana Grzegorza. Pierścionki z salonów sieciowych są bezduszne. Jest ich cała masa i są powtarzalne, a po chwili oglądania ich różnią się już tylko kształtem i ceną. U pana Grzegorza jest inaczej. Najpierw dobrał kamienie z najwyższej półki, potem nadał im oryginalny „doskonały” szlif, który uwydatnia w najlepszy możliwy sposób ich wyjątkowość i dodaje blasku. Wtedy z diamentu stają się brylantami. Obrączka została wykonana z najwyższej jakości złota i skrojona idealnie pod pod serdeczny palec wybranki. Następnie z „zegarmistrzowską” precyzją osadził brylanty na obrączce. „Kropeczką nad i” było wygrawerowanie mojego życzenia we wnętrzu. Proces tworzenia chwilę potrwał, ale jakże milej jest obdarować kogoś czymś, gdzie ma się wpływ na każdy szczegół i wręczyć unikatowy pierścionek, z duszą. Bo przecież osoba, którą chcemy obdarować jest dla nas wyjątkowa.
Gorąco polecam Pana Grzegorza i jego arcydzieła ! Bo nazwać jego pracę wyrobami było by niedopuszczalne. Do wszystkich Panów, którzy zastanawiają się gdzie zamówić pierścionek zaręczynowy, który będzie oglądany przez wszystkie koleżanki,mamy, babcie itd w otoczeniu waszej Niuńki … TO TUTAJ !!! Wszystkie sieciówki Aparty, Marko, itd mogą w tej chwili lecieć po pastę kiwi i brać się za polerowanie butów Pana Grzegorza. Podczas realizacji możecie w pełni zdać się na jego wyczucie artystyczne i profesjonalizm a nie pożałujecie ani jednej wydanej złotówki bo efekt końcowy jest wart naprawdę każdej ceny. Dodatkowo Pan Grzegorz po za ogromnym profesjonalizmem podchodzi indywidualnie do każdego zamówienia i ma ogromne pokłady cierpliwości. Ps. Nie bójcie się wizualizacji bo one trochę strasznie wyglądają, ale to są tylko wizualizacje zaufajcie mu !
Serdecznie polecam usługi pracowni złotniczej Pana Grzegorza. Obrączka, którą miałam przyjemność zamówić została wykonana z najwyższą starannością i dbałością o szczegóły. Pan Grzegorz jest niezwykle uprzejmy i profesjonalny, pozostaje w stałym kontakcie podczas całego procesu tworzenia biżuterii. Jest to miejsce, które sprosta oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów.
Złoty Człowiek! Dzień przed Wigilią i po godzinach pracy nie odmówił mi pomocy, uratował pierścionek zaręczynowy po moim nieszczęsnym upadku… z sercem podszedł do całej sytuacji, a moja biżuteria magicznie w kilka minut odzyskała swój urok, a po uszkodzeniach ani śladu. A jego autorskie prace są zachwycające, widać dopracowany każdy szczegół, wtopione serce i pasję w każdy wyrób . Z czystym sumieniem polecam Pana Grzegorza!
Serdecznie polecam to miejsce! Pan Grzegorz to człowiek, który pracę traktuje jako swoją pasję, co przekłada się na jakość wykonywanej biżuterii. Efekt końcowy tych małych dzieł sztuki jest niesamowity. Osobiście trafiliśmy do Pana Grzegorza z niedoróbką poprzedniego złotnika. Po krótkiej rozmowie, w mgnieniu oka udało się rozwiązać problem. Jesteśmy przekonani że kolejna biżuteria będzie tworzona właśnie w tym miejscu, bo jest to miejsce pełne pasji i zaangażowania w powierzony projekt. Realizacje które widzieliśmy budzą podziw. Aż trudno uwierzyć że można tak dokładnie odwzorować założenia, zwracając uwagę na każdy detal. Szkoda że tak niewiele jest takich miejsc na mapie Polski. Przydało by się więcej takich pracowni złotniczych i p. Grzegorzów! Na prawdę serdecznie polecam, nawet tym którzy do p. Grzegorza mają kawałek drogi – na pewno nie pożałujecie!

Jak dojechać?

Pracownia Złotnicza Gregory Glos Katowice, Misjonarzy Oblatów MN 4

Informacje ogólne:

Pracownia Złotnicza Gregory Glos to miejsce, które ma na celu stworzenie wyjątkowej biżuterii dopasowanej do indywidualnych potrzeb klienta. Oferuje najwyższą jakość złota oraz kamieni szlachetnych, a proces tworzenia biżuterii odbywa się z dbałością o każdy szczegół. Salon jubilerski znajduje się w Katowicach, przy ulicy Misjonarzy Oblatów MN 4. Jest to idealne miejsce dla osób poszukujących unikatowej biżuterii ze znaczeniem.

Podsumowanie opinii:

Klienci wyrażają swoje entuzjastyczne opinie na temat pracowni Pana Grzegorza. Zdaniem klientów, prace są niezwykle profesjonalne, indywidualne i wykonane z najwyższą starannością. Klienci doceniają pasję, zaangażowanie i wysoką jakość biżuterii oferowanej przez firmę.

Lokalizacja:

Pracownia Złotnicza Gregory Glos mieści się w pięknej okolicy Katowic, z dogodnym dostępem do innych punktów miasta. W pobliżu można znaleźć atrakcje turystyczne, restauracje oraz centra handlowe, co pozwala na spędzenie czasu w okolicy salonu jubilerskiego.

Kontakt:

Skontaktuj się z pracownią Złotniczą Gregory Glos pod numerem telefonu 698 856 555. Odwiedź również ich stronę internetową na https://gregoryglos.com/pl/, aby dowiedzieć się więcej. Salon jubilerski znajduje się przy ulicy Misjonarzy Oblatów MN 4, 40-129 Katowice, Polska.

The featured image was randomly selected. It is an unlikely coincidence if it is related to the post.