Salon Jubilerski - Zamość

Pracownia Złotnicza Dorota Koska – Sklep Zamość, Prymasa Stefana Wyszyńskiego 13

Informacje o firmie:

Najnowsze opinie o firmie:

Polecam ten sklep. Przed komunią, robiłem większe zakupy: złoty łańcuszek z krzyżykiem, kilka srebrnych łańcuszków z zawieszkami, pierścionki, kolczyki srebrne i srebrno-złote. W tym sklepie były najniższe ceny w Zamościu, a obleciałem chyba wszystkich: Agora, Hetman, Godziszewscy, Yes, W. Kruk, Apart, kilka sklepów w okolicach Starówki.

Jak dojechać?

Pracownia Złotnicza Dorota Koska - Sklep Zamość, Prymasa Stefana Wyszyńskiego 13

Informacje ogólne:

Pracownia Złotnicza Dorota Koska to salon jubilerski zlokalizowany przy Prymasa Stefana Wyszyńskiego 13 w Zamościu. Firma oferuje szeroki asortyment biżuterii, w tym złote i srebrne łańcuszki, pierścionki oraz kolczyki. Klienci chwalą sklep za korzystne ceny i bogatą ofertę, która przyciąga zainteresowanie mieszkańców i turystów.

Podsumowanie opinii:

Klienci polecają sklep z uwagi na niskie ceny i różnorodność asortymentu. Pozytywne opinie dotyczące zakupów biżuterii świadczą o atrakcyjności oferty firmy, co przyciąga zadowolonych klientów i przyczynia się do jej dobrej reputacji.

Lokalizacja:

Firma znajduje się w atrakcyjnej okolicy blisko Starówki w Zamościu, co sprzyja promenadom dla zainteresowanych klientów. Spacerując w okolicy, można także odwiedzić inne punkty handlowe i atrakcje turystyczne.

Kontakt:

Skontaktuj się z firmą pod numerem telefonu 84 627 19 99 lub odwiedź ich stronę internetową: koska-dorota-pracownia-zotnicza.business.site. Zapraszamy także do osobistych odwiedzin przy adresie: Prymasa Stefana Wyszyńskiego 13, 22-400 Zamość, Polska.

The featured image was randomly selected. It is an unlikely coincidence if it is related to the post.