Ruda - Salon Jubilerski

Plata Marek. Pracownia złotnicza Ruda, Piotra Niedurnego 39

Informacje o firmie:

Najnowsze opinie o firmie:

Bardzo polecam to miejsce na wykonanie obrączek ślubnych, przemiła i fachowa obsługa. Super!
Polecam serdecznie, mamy piękne obrączki ślubne.
sympatyczny pan zna się na rzeczy! super obsługa!
Polecam tego Pana!Bardzo sympatyczny i miły.Zna się na rzeczy Na pewno jeszcze ram wrócę Pozdrawiam Serdecznie
Cudowne zakupy, a człowiek za ladą tak wspaniały, że nawet gdyby wszedł bezdomny ( z całym szacunkiem) czułby się jak milioner ☀️

Jak dojechać?

Plata Marek. Pracownia złotnicza Ruda, Piotra Niedurnego 39

Informacje ogólne:

Firma „Plata Marek. Pracownia złotnicza” oferuje szeroki asortyment wyrobów jubilerskich, w tym piękne obrączki ślubne. Klienci doceniają nie tylko wyjątkową jakość produktów, ale także profesjonalną oraz przyjazną obsługę. Salon jubilerski znajduje się przy ulicy Piotra Niedurnego 39 w Rudzie Śląskiej.

Podsumowanie opinii:

Klienci wyrażają zachwyt nad usługami firmy „Plata Marek. Pracownia złotnicza”. Zwracają uwagę na wyjątkową obsługę oraz wysoką jakość obrączek ślubnych. Opinie są pełne uznania i entuzjazmu, co stanowi najlepsze rekomendacje dla potencjalnych klientów.

Lokalizacja:

Salon jubilerski znajduje się w malowniczej okolicy w Rudzie Śląskiej, zapewniając klientom spokojne i bezpieczne zakupy. Bliskość miejsca znaczenia zadbanego oraz atrakcyjnych terenów spacerowych sprawia, że wizyta w „Pracowni złotniczej Marek Plata” staje się również okazją do cudownych spacerów.

Kontakt:

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numerem 508 236 950 lub odwiedzenia strony internetowej https://www.facebook.com/people/Pracownia-Z%C5%82otnicza-Marek-Plata/100072358968615/. Serdecznie zapraszamy również do osobistego odwiedzenia salonu przy ulicy Piotra Niedurnego 39, 41-709 Ruda Śląska, Polska.

The featured image was randomly selected. It is an unlikely coincidence if it is related to the post.