Salon Jubilerski - Wrocław

PHU Europa – Skup złota Wrocław, Marszałka Józefa Piłsudskiego 92

Informacje o firmie:

 • Telefon: 71 341 75 48
 • Strona internetowa: https://www.skup-zlota24.pl/
 • Adres: Marszałka Józefa Piłsudskiego 92, 50-017 Wrocław, Polska
 • Godziny otwarcia:
  • poniedziałek: 09:00–18:00
  • wtorek: 09:00–18:00
  • środa: 09:00–18:00
  • czwartek: 09:00–18:00
  • piątek: 09:00–18:00
  • sobota: 09:00–13:00
  • niedziela: Zamknięte

 • Kategoria: Salon Jubilerski
 • Wysokość cen: Nie podano

Najnowsze opinie o firmie:

Bardzo polecam ten kantor i skup złota! Obsługa jest bardzo miła i profesjonalna, zawsze chętnie pomagają w wymianie waluty lub sprzedaży złota. W kantorze dostępne są dwa okienka, dzięki czemu oczekiwanie w kolejce jest minimalne. Poza tym, istnieje możliwość skorzystania z lombardu pod zastaw złota, co daje dodatkowe opcje finansowe. Całkowicie polecam ten kantor i skup złota każdemu, kto szuka uczciwej i szybkiej obsługi!
Korzystałem z usług tego kantoru i jestem bardzo zadowolony z jakości obsługi oraz oferowanych kursów walut. Pracownicy są specjalistami w swoim fachu i potrafią pomóc w każdej sytuacji. Dodatkowo, skup złota jest bardzo korzystny cenowo, co sprawia, że chętnie korzystam z tych usług regularnie. Blisko dworca PKP i centrum, łatwo się dostać. Polecam!
Bardzo dobre ceny, rzetelna wycena i stacjonarnie i wysyłkowo. Polecam.
Nie polecam bezczelna i arogancka kobieta obsługuje skup złota obsługa klient naganna
Muszę przyznać rację wielu komentujący, że podejście Pani w okienku odbiega od moich standordów uprzejmości w stopniu znacznym Do meritum. Chciałem sprzedać 5-cio rublówkę. Dowiedziałem się, że cena to 950 zł. Na moją uwagę, że tydzień wcześniej sprzedawałem za 1200 zł w innym punkcie, Pani stwierdziła, że cena złota spadła i tyle mogę dostać. Parafrazując: jak nie chcę teraz to magę poczekać i przyjść później. Podjechałem więc do punktu numizmatycznego w innym miejscu i dostałem 1250 zł. Ogólnie nie miałbym z tym problemów, gdybym po prostu został poinformowany, że w tym punkcie jest taka cena i już, lecz twierdzenie, że jest to kwestia spadku cen złota nie jest prawdą. To nieuczciwa praktyka i właśnie dlatego taka niska ocena z mojej strony. Pozdrawiam Panią mam nadzieję, że z czasem humor jej się poprawi

Jak dojechać?

PHU Europa - Skup złota Wrocław, Marszałka Józefa Piłsudskiego 92

Informacje ogólne:

Firma PHU Europa – Skup złota Wrocław oferuje profesjonalne usługi skupu złota oraz certyfikowanych kamieni szlachetnych. Zlokalizowana przy Marszałka Józefa Piłsudskiego 92, 50-017 Wrocław, to idealne miejsce dla osób poszukujących uczciwej i szybkiej obsługi. Klienci chwalą sobie miłą i pomocną obsługę, a także korzystne ceny oraz bliską lokalizację punktu w stosunku do dworca PKP i centrum miasta. Firma zapewnia również możliwość skorzystania z lombardu pod zastaw złota, co daje dodatkowe opcje finansowe.

Podsumowanie opinii:

Klienci chwalą firmę PHU Europa – Skup złota Wrocław za profesjonalną obsługę, korzystne ceny, oraz możliwość skorzystania z lombardu pod zastaw złota. Zdaniem klientów, obsługa jest miła, a firma zapewnia szybką i uczciwą obsługę. Lokalizacja w pobliżu dworca PKP oraz centrum miasta dodatkowo ułatwia dostęp do usług skupu złota.

Lokalizacja:

Punktu skupu złota PHU Europa znajduje się przy Marszałka Józefa Piłsudskiego 92, 50-017 Wrocław, co czyni go dogodnie położonym w pobliżu dworca PKP oraz centrum miasta. Klienci chwalą sobie łatwy dostęp oraz bliskość punktu w stosunku do głównych punktów komunikacyjnych.

Kontakt:

The featured image was randomly selected. It is an unlikely coincidence if it is related to the post.