Otwock - Salon Jubilerski

P.H.U. ARGRA, SKLEP FIRMOWY KARAT Otwock, Stanisława Staszica 27

Informacje o firmie:

 • Telefon: 22 710 00 37
 • Strona internetowa: https://phu-argra-sklep-firmowy-karat.business.site/
 • Adres: Stanisława Staszica 27, 05-400 Otwock, Polska
 • Godziny otwarcia:
  • poniedziałek: 12:00–18:00
  • wtorek: 10:00–18:00
  • środa: 10:00–18:00
  • czwartek: 10:00–18:00
  • piątek: 10:00–18:00
  • sobota: 10:00–14:00
  • niedziela: Zamknięte

 • Kategoria: Salon Jubilerski
 • Wysokość cen: Nie podano

Najnowsze opinie o firmie:

Bardzo niemiła obsługa. Traktują klienta w sposób niespotykany nigdzie indziej. Szczerze nie polecam.
Polecam ten zakład jubilerski. Z żoną zamawialiśmy obrączki i zostały wykonane dosłownie tak jak chcieliśmy w bardzo fajnym terminie a cena była bardzo atrakcyjna w porównaniu do innych sklepów. Obsługa także w pelni profesjonalna
Uwaga na zegarki firmy Perfect,straszna tandeta,a serwis odwala jeszcze większą …
Ostrożnie!!!

Jak dojechać?

P.H.U. ARGRA, SKLEP FIRMOWY KARAT Otwock, Stanisława Staszica 27

Informacje ogólne:

Firma P.H.U. ARGRA, SKLEP FIRMOWY KARAT to renomowany salon jubilerski zlokalizowany przy ul. Stanisława Staszica 27, 05-400 Otwock, Polska. Oferta sklepu skupia się głównie na wysokiej jakości biżuterii, w tym pierścionków zaręczynowych, obrączek ślubnych i innych ekskluzywnych wyrobów jubilerskich. Klienci podkreślają profesjonalną obsługę oraz atrakcyjne ceny produktów. Salon jest czynny w wyznaczonych godzinach przez cały tydzień, zapewniając wygodne możliwości zakupów.

Podsumowanie opinii:

Klienci wyrażają różne opinie dotyczące firmy P.H.U. ARGRA, SKLEP FIRMOWY KARAT. W opinii jednych, firma zapewnia profesjonalną obsługę oraz atrakcyjne ceny, podczas gdy inni krytykują jakość niektórych produktów i obsługę. Zaleca się dokładne zapoznanie z ofertą firmy i skonsultowanie się z pracownikami przed podjęciem decyzji o zakupie.

Bardzo niemiła obsługa. Traktują klienta w sposób niespotykany nigdzie indziej. Szczerze nie polecam.
Polecam ten zakład jubilerski. Z żoną zamawialiśmy obrączki i zostały wykonane dosłownie tak jak chcieliśmy w bardzo fajnym terminie a cena była bardzo atrakcyjna w porównaniu do innych sklepów. Obsługa także w pełni profesjonalna.
Uwaga na zegarki firmy Perfect, straszna tandeta, a serwis odwala jeszcze większą …
Ostrożnie!!!

Lokalizacja:

Salon jubilerski P.H.U. ARGRA, SKLEP FIRMOWY KARAT znajduje się przy ul. Stanisława Staszica 27 w Otwocku. Ta malownicza okolica oferuje łatwy dostęp do sklepów, restauracji i innych atrakcji, tworząc przyjemne otoczenie dla zakupów jubilerskich. Dzięki dogodnemu położeniu, klienci mogą skorzystać z możliwości zwiedzania okolicy po dokonaniu zakupów.

Kontakt:

Aby skontaktować się z firmą P.H.U. ARGRA, SKLEP FIRMOWY KARAT, można skorzystać z numeru telefonu 22 710 00 37, odwiedzić stronę internetową phu-argra-sklep-firmowy-karat.business.site lub udać się osobiście pod adres Stanisława Staszica 27, 05-400 Otwock, Polska. Zapraszamy do kontaktu i odwiedzenia salonu jubilerskiego!

Jak dojechać?

P.H.U. ARGRA, SKLEP FIRMOWY KARAT Otwock, Stanisława Staszica 27

The featured image was randomly selected. It is an unlikely coincidence if it is related to the post.